14
  • GG
    #14
    Szerintem a gyerekek lázadózására "juszt is megveszem ami anyúnak nem tetszene!" nevezetű hozzáállására apelált. De ötletesnek ötletes de nem átgondolt, hogy felszívják az "agyukat" az agyatlanszülők amcsiban :P
  • sigmavirus1
    #13
    Nade azt ki nem szarja le, hogy ti egy másik oldalon mit gondoltok?

    Amúgy tényleg ötletes reklám, meg poén, de utoljára a Mortal Kombat 1-2 idején volt "menő" azzal játszani amiket a felnőttek utálnak mert erőszakos.
  • EnxTheOne
    #12
    "de a birkaöléssel tarkított God of War prezentáció is kiverte a biztosítékot."

    lol. Szóval aki látta azt a prezentációt sötét zöld vega volt? :D
  • creed13
    #11
    Szerintem olvasd újra a cikket, mert az SG pozitívan szólt hozzá az általad és játékos társaid által is magasztalt reklámhoz....
  • Zolivok
    #10
    VISZONT TE - T KAPSZ
  • Zolivok
    #9
    MINGYÁ ÉN IS ODACSAPOK NEKIK
  • Hungarikum
    #8
    Amerika a bigottság hazája (is)...
    Amerika a különféle idióta szervezetek hazája (is).

    Ott már egy dekoltázs = sex = erőszak.
    Persze kollektív gyilkolászás mehet a tv-be... csak csöcs ne legyen!
    ______
    ps.: A reklám egyedi.
  • koschwarz
    #7
    szerintem is ötletes, bár én őszintén sajnáltam azokat a nőket, mert látszott, hogy teljesen megdöbbentek, undorodnak és felháborodnak.
    azért szerintem a cikkben szereplő "botrány" is pont jól jött "mintegy véletlenül" a marketinghez...
  • vg
    #6
    Marhára elbaltázott reklám, amikor elképesztően sikeres a játék...
  • b3nnyr4y
    #5
    Szerintem meg ötletes.
  • Hoz_Hun
    #4
    Szerintem borzasztó szar reklám. De hát nem vagyunk egyformák...
  • funkyman
    #3
    LOL!
    Amerikában nem 18+ besorolást(AO) kapott a Dead Space 2 hanem Mature-t(lásd esrb.com), ami 17+ , és azt jelenti hogy be lehet szerezni a hipermarketekben is.

    Ezt szépen benéztétek gyerekek.
  • koschwarz
    #2
    ajánlom figyelmedbe ezen sorok újraolvasását:

    "Ötletesnek ötletes..."

    "...És hogy miért elhibázott a reklám? Mert az Amerikai Korhatár Besoroló Bizottság 18 éven felülieknek! címkét ragasztott a Dead Space 2-re, így a fiatalok legálisan nem is juthattak volna hozzá. Viszont sikerült feldühíteni egy jelentős korosztályt, akiket elméletileg meg sem kellett volna szólítani..."

    és ez utóbbi következmény az usá-ban elég komolynak számít. kivételes ez egy jó cikk.
  • fkomment
    #1
    Nyomdafestéket nem tűrő véleményt tudnék megfogalmazni a munkásságotokról..
    Egy PC játék hírekkel foglalkozó oldalon minden kommentelő dicsérte ezt a reklámot. Egyhangúan kijelentettük hogy az egyik legötletesebb reklám a kategóriában. Úgyhogy az egyes témákról megfogalmazott véleményeitek (cikkek) "semmit" sem érnek.