200
A Bosszú Angyalai mozifilm
  • skinnyman
    #200
  • skinnyman
    #199
    OFF:

    Eleg erdekesnek nez ki. Ugy tunik viszonylag osszeszettek magukat, es mindent megprobalnak, hogy beinduljanak a moziban, kivancsi vagyok mennyire sikerul nekik. De azert fura, hogy osszesen 1 filmjuk volt (Man of Steel - ami nem is volt olyan oriasi siker) es maris kombinalt "szupercsapatos" filmekkel jonnek (Batman v Superman - amiben lesz Wonderwoman is, Suicide Squad), egybol a lecsoba vagnak. A Marvel-nel azert volt 4 kulonallo, onmagaban is jo film az Avengers elott, az elott meg csak easter egg szintjen utalgattak egymasra a kulonallo szuperhosok. Igy pedig nem sok eselyt latok ra, hogy olyan jol fel legyen epitve az egesz, mint a Marvel-nel. De jo kis popcorn mozinak nez ki, az biztos.
  • skinnyman
    #198
    Annyira en sem, de amugy ahol bemutattak azt mondtak, hogy ez csak "teaser", szoval azert bizok benne, hogy direkt csak keveset mutattak benne, es jobban ki fog bontakozni a filmben. (megha nem is lesz olyan oriasi vilag-szintu esemeny, mint a kepregenyekben - amirol csak hallottam mondjuk).
    Pl nem mutattak benne se Vision-t, Ant-Man-t, Spiderman-t, pedig tudni lehet, hogy mindharmuknak lesz benne kisebb-nagyobb szerepe. Volt viszont Black Panther :)
  • Seth
    #197
    Nem vagyok lenyűgözve
  • skinnyman
    #196
  • skinnyman
    #195
    Elvileg fake de azert erdekes:
  • skinnyman
    #194
    There will be a lot of Marvel and DC Comics movies in the next few years
    Hm, 2 reszes lesz az Avengers: Infinity War
  • skinnyman
    #193
  • cylonflatus
    #192
    Már forgatják a 2.-t
  • skinnyman
    #191
  • skinnyman
    #190
  • skinnyman
    #189
  • Shiwo
    #188
    esetleges SPOILER

    gondolom ez alapján
  • cataflam02
    #187


    Rossz lett a link :D
  • cataflam02
    #186
    Hivatalos az Avengers 2 címe
    http://www.sg.hu/galeria/1323660357/13236603571374388327.jpg
  • skinnyman
    #185
  • skinnyman
    #184
  • skinnyman
    #183
  • skinnyman
    #182
  • cataflam02
    #181

    Nagy királyság lesz..
  • skinnyman
    #180
  • Shiwo
    #179


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jól néz ki ez a fehér-vörös páncél is.. a háttérben meg úgy tűnik, az egyik páncélnak valaki bepancsolt, mert fejmagasságban törött az üveg és félre van billenve a feje


  • skinnyman
    #178
    Iron Man 3 teaser
  • skinnyman
    #177
    1-2 jogos cucc van benne amin kicsit rohogtem, de haromnegyedeben szerintem baromi eroltetett dolgokkal probaljak kritizalni.
  • Belkar
    #176
    Ezen behaltam :D

  • skinnyman
    #175
    Eloismeretek nelkul is valamennyire elvezheto gondolom (elvegre egy akciofilm), viszont eleg sok finomsag el van benne hintve amit nyilvan azok tudnak ertekelni akik lattak az osszes elozmenyfilmet, credits utani jelenetekkel egyutt, de olyan finomsagok is vannak benne amikhez a kepregenyeket is ismerni kell. En tuti nem neznem meg legalabb az elozmeny filmek nelkul...
  • BoneDragon
    #174
    Szerintem kezd a magyar nyelvtannál. :)
  • akyyy
    #173
    de eléggé zavar hogy az első 10 pec kb ugy van megcsinálva hogy mindenkit ismerni, tundi a nevét, stb. és igy eléggé szar:D
  • LasDen #172
    csajú haj...:DDDD
    nem hiba...nyugodtan lehet azok nélkül is...
  • akyyy
    #171
    elkezdtem nézni de csak az első 10 percig birtam, mikor a vörös csajú hajt kérdezi ki egy két orosz társaság.

    gondolom hiba volt mindenféle előzmény nélkül nézni. csak a vasembert láttam :D meg a régi hulkot.
  • Gábor3
    #170
    Sólyomszem egyébként Seregéllyel jön össze, szóval ha lenne egy filmjük és benne románc, akkor én örülnék ha nem egy új páros, hanem a képregény szerinti pár jönne össze. Bár nem tudom, de lehet, hogy együtt voltak azért egy rövid ideig valamikor.

    Antman engem nagyon nem érdekel... Helyette inkább Póknő, Seregély, Fekete Párduc jöhetne. Rájuk azért kíváncsi lennék. (bár Párduc úgy tudom Ciklonnal jön össze, szóval z már az X-Men filmekbe nyúlna.)
  • LasDen #169
    mikor először láttam már akkor mondtam, hogy ők ketten kaphatnának 1 filmet....a két karakter talán elvinné...
  • skinnyman
    #168
    Hat vegulis Die Hard 5-ot is itt forgattak :)
  • Béka Benő
    #167
    Érdekelne egy Hawkeye és Black Widow előzményfilm ?
  • Béka Benő
    #166
    A Marvel újra támad...




  • LasDen #165
    a mostaniban nem hiszem....legalábbis úgy tudom, hogy shield helyett CIA van...

    egy wolverinenek jobban örülnék pók helyett amúgy :D
  • cataflam02
    #164
    Pókember a Bosszúállókban?

    Kis érdekesség!
    http://filmdroid.blog.hu/2012/06/11/pokember_a_bosszuallokban
    A szülei mint Shield ügynökök..
    http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_and_Mary_Parker

    szerintem tuti, hogy legalább a SHIELD-re lesz utalás az új Pókember filmben.
  • Béka Benő
    #163
  • spike0007
    #162
    Igaz!!! Okosan kötött egy olyan szerződést az első Vasember film után, hogy alapgázsit kér az össze olyan filmben amiben Vasember ill. Tony Stark benne van s ha az adott film nagyon sikeres akkor a bevétel x százaléka jár neki!!:) Laza!!!:D Jelen esetben ez kb. ennyi!
  • skinnyman
    #161


    Ez vajon igaz? R.D. Jr. tényleg nagyon felkapott színész mostanában.