2
  • blessyou
    #2
    Én sajnáltam az első rész földhözragadtabb vívójeleneteit, és a néhányszemélyes kaland érzését.
    A későbbi részek extrém vívásai (keréken - mondjuk az vicces volt-, örvényben stb) és az epikus hangvétel és a túldimenzionált mágia annyira nem jött be.
  • masika
    #1
    Hm... én annak idején nagyon szerettem a Karib-tenger kalózait. De ez a folytatás... Már a harmadik részre is csak kissé vonakodva ültem be a moziba, és a legintenzívebb élményem az volt, hogy az utolsó egy órában csak arra tudtam koncentrálni, hogy vécére kell mennem. Egyszóval hosszú volt, és ehhez képest meglehetősen eseménytelen. De nem baj, megnéztem. Viszont erre az újra nincs sok kedvem beülni. Egyrészt: hová lett belőle Keira Knightley és Orlando Bloom? Kissé furán lett lezárva az a szál, nem? Plusz oké, megértem, már kicsit erőltetett lett volna egy "Mentsük meg Will-t (Szabadítsátok ki Willyt:D) " epizód, hiszen ha a nézők azt még le is nyelik, több folytatást már nem igazán lehet kicsikarni majd belőle. Helyette egy teljesen más stábot (+Johnny Deppet) felsorakoztató filmből lazán lehet egy újabb trilógia... Yeah...