11
  • willcox
    #11
    Nehogy már azt hidd, hogy csak te ismersz németeket! Hülyék mindenhol vannak (itt nap mint nap összefutok segghülyékkel). Hogy te csak hülyével találkoztál, az a te bajod. Én sok értelmes németet ismerek.
  • opeca
    #10
    Pénzük van, jól megy a német gazdaságnak, ennyi. Amúgy igen, segg hülyék. Amíg valami leírás szerint kell dolgozni addig nincs gond, amikor viszont nincs leírás, vagy praktikus okokból el kéne tőle térni, akkor már gáz van.

    Nem fogok vitatkozni, évek óta dolgozom együtt német céggel - nem is kicsivel - tudom nagyon jól, milyenek.
  • willcox
    #9
    Nyilván azért vannak technikailag annyira előre, mert segghülyék. Ugye te sem gondoltad komolyan?
  • opeca
    #8
    Nem, sajnos van dolgom német céggel. Rettenetesen beszűkült gondolkodású emberek. Semmi kreativitás, semmi problémamegoldó készség.

    Egy ismerősöm lakatosként dolgozott kint. Valami munkafolyamatot leegyszerűsített 2-3 nap alatt, azóta a németek istenként tisztelik, de tényleg valami olyan triviális dolog volt, hogy ismerős csak nézett, hogy hogyan dolgozhattak így évekig azelőtt.

    Szóval hidfd el nekem, nagyon buták és földhöz ragadtak. Már elég ennek a fritznek a fejére is ránézni, látszik, hogy süt róla az értelem.
  • Landro
    #7
    mindezt a cikk alapján sikerült kielemezned?
  • willcox
    #6
    A szövegértelmezésem rendben van, csak a cikkíró nem vette le a pongyoláját, így az értelmezésbe az is belefér, amit leírtam.
  • Szefmester
    #5
    A német kormányhivatalnokok az informatika terén rendkívül ostobák. Így jobb? A legtöbb döntésük az informatika terén leginkább a közröhej tárgyává teszi őket, ahogy az digitális erőszak-ellenesség, és a második világháborúra a reakcióik.
  • bakagaijin
    #4
    Szövegértelmezés.

    A 2-3 másodperc az internet működése ellen van, bármit is jelentsen ez, a napi 4-5 pedig a kormányzati rendszer ellen. Hogy a kormányzati rendszer alatt valami vpn-t, külön dedikált hálózatot, vagy egyszerűen a weboldalaikat értik az nem derült ki számomra. Mint ahogy az sem milyen támadásról van szó, így ebbe elég sok minden belefér.
  • willcox
    #3
    A cikkíró lejárató cikkei azok.
  • opeca
    #2
    Ezek a németek annyira buták...
    Annyira utálom őket, annyira istentelenül ostobák. Az egész nép nagy idióta.
  • willcox
    #1
    "Németországban körülbelül 2-3 másodpercenként vannak ilyen kísérletek, ezek jöhetnek magánszemélyektől vagy más országoktól. Ezeket az akciókat nem olyan könnyű visszakövetni. A kormányzati rendszert naponta körülbelül 4-5 alkalommal éri támadás." - vagyis: Németországban 8-15 mp-ből áll egy nap. LOL!