268
Call of Juarez: The Cartel
  • Nagyi06
    #28
    Ugyan már, hogy tiltanák már be... nem olyan egyszerű ez... nem kell beszarni gyerekek.:)
  • Prince23
    #27
    Balhé, betiltják a játékot?
  • xido
    #26
    "Ez itt nem a vadnyugat,ez itt a kelet
    itt Clint Eastwood nem menti meg a segged"
    :)
  • Calver
    #25
    nem ezt írtam én is?
    [apro]mármint Damnation-ra
  • Mystic Pookie
    #24
    igaz, a második része hihetetlen jóvolt lanba hamachin :D

    nemjó ez a modernbe váltás.. rengeteg jó modern korú játék van, szerintme nemkell egyenlőre mégegy :D
  • Prince23
    #23
    Kifelejtették. Vagy csak PC vs. konzol összeugrasztást akarnak, több kommentbe.

    concluison: pörög a topik. van ilyen :)
  • gabo91
    #22
    ipon cikk
    "Bejelentették a legújabb Call of Juarez játékot, mely várhatóan még idén nyáron kijön PS3-ra és Xbox 360-ra"


    PC??? remélem csak kifelejtették...
  • gabo91
    #21
    damnation egy szar szerintem...

    mindenesetre tényleg jobb lenne a rendes western korban maradni...
    két kezemen megtudom számolni hány western játék van...
  • Calver
    #20
    az a baj h emlékeim szerint eléggé lezárt történet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugye az összes McCall testvér elhullott a sztori folyamán

    bár lehet a két rész közé be lehetne még egyet ékelni...

    mindenesetre én bízok készítőkben, csak egy dolgot alkossanak meg: kicseszett dedikált szervereket. Bound in Blood multiplayer része valami elképesztően élvezetes volt, de a dedikált szerverek hiánya cseppet fájdalmassá tette.
  • Prince23
    #19
    Hát ez igaz, de mégis az ugrik be nekem, hiába steampunk meg ienek a Dn. Ott is eléggé fura dolgok voltak a korral és a társadalommal. mindkét játékba szerintem van egy pici hasonlóság. itt a Coj-ba meg az emberek lesznek régi stílusban egy modern korban...

    de én is várom már, bár jobban örültem volna, ha a Bound in Blood után egy évvel játszódna a sztori, hisz mégis sokkal eredetibb lenne a western.
  • DeerHunter01
    #18
    reméljük lesz benne valami fasza kis bankrablás, utcai harcok, ilyesmi.
    Coj 1-2 kurvajó volt,főleg a 2. rész mivel az az első rész előzményeit meséli el és én ezt játszottam le először.
    így a COJ 1 végén nagy csattanó volt
  • Calver
    #17
    a Damnation-t és a Call of Juarez-t légyszi még ne is emlegesd egy szövegkörnyezetbe... a Damnation az elmúlt évtized egyik legrosszabb játéka volt, ahol a készítőknek a szó legszorosabb értelmében sikerült MINDEN szinten tönkretenni - a futkározás rossz volt, a lövöldözés használhatatlan, de még a járműves részek is ijesztően pocsékok voltak. brrr, még most is borsódzik a hátam már csak attól is h rágondolok.

    ellenben a Call of Juarez... őszintén szólva egyik leghangulatosabb FPS a második része az utóbbi évekből, és ha valakitől elhiszem h képes jól összehozni egy "modern kori western" játékot, na akkor azok a Bound in Blood csapata.

    szóval abszolút de város
  • Prince23
    #16
    Csak annyi, hogy én a westernt nem tudom elképzelni a 60-as vagy 90-es évekre:S
    western 1870-1920-ig dominál usaba. saccra
  • Prince23
    #15
    Azért a Walker, texasi kopót hozni fogja. abba is van egy pici western. DE ebbe a fejlesztők állítása szerint full western hangulat lesz, csak modern környezetben...
  • DonCosta
    #14
    Elsőre nekem nem jön be, de nem akarok itélkezni látatlanban. Adok egy esélyt hátha meggyőz...
    Bár ennek már semmi köze nem lesz a western-hez :(
  • Blacksheep333
    #13
    Nekem bejönnek a "modern wester" dolgok. Ott van pl: "No Country for Old Men" vagy a "Justified". Szerintem van benne potenciál.
  • setuh
    #12
    en se ertem minek kell mindent modern korba helyezni...hanyok az ientol
  • grebber
    #11
    Várom nagyon.Bár az idegesít hogy a techland ha most ezzel törődik akkor mikor jön (ha kijön majd valaha) a Dead Island ?
  • zaki
    #10
    ez egy rossz vicc baze. előző két résszel játszottam, marha jó kis western fpsek voltak, főleg a 2. rész, de ez a modern korba helyezés... na ne.
  • Evoluti0N
    #9
    A Damnation steampunk világban játszódik, amíg az új CoJ egyszerűen a valós jelenbe helyezi a játékot.
  • Vaxi
    #8
    Áhh muszáj:
  • Prince23
    #7
    A Damnation is kb ilyen volt.
  • gabo91
    #6
    helikopter... 400KW-os távvezeték, ak 47-es befigyelnek...
    hát kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle... ubisoft-ban az utóbbi időben elég sokat csalódtam... :S

    Csak nehogy annyi köze legyen a vadnyugathoz, hogy azon a területen játszódik, meg csizmát és kalapot viselnek a karakterek... S:

    Ha viszont ebben a modernebb stílusban gondolkodnak akkor lehetne nyíltabb világ, mellék küldikkel stb. red dead redemption szerű.
  • Ryder62
    #5
    Te jó ég, ez mi? Vadiúj vadnyugat? Ok, majd a pisztoly párbajban fedezéket keresek a távvezeték oszlop mögött.

  • Prince23
    #4
    Hogy jobban mutasson a topik, kimásolom már a forrás tartalmait:


    "Új korszak kezdődik a western játékok történetében! Az Ubisoft ma jelentette be hivatalos formában a Call of Juarez franchise legújabb darabját, a The Cartel-t. A fejlesztők egy minden tekintetben csodálatos és magával ragadó, felnőtt történetet ígérnek a western műfajért rajongók számára, amely vélhetőleg a századfordulón (20. század) fog játszódni, a modernizált Los Angelesben. Bár az egyik képen egy helikopter mosolyog ránk, a másikon pedig mintha Chuck Norris egyik alteregóját látnunk :)

    Nem kell megijedni, mert nem egy első (esetleg második) világháborús vagy egy polgári forradalom idején játszódó újabb lerágott produkciót fogunk kézhez kapni, hanem – a Cartel személyében – megmarad az eddigi meglehetősen zseniális vadnyugati hangulat, csak mindezt teljesen más stílusba illetve korszakba átültetve kell, hogy elképzeljük. Emellett a játékmenetet számos újdonság fogja jellemezni. Egyébként egy játék tudja felmutatni az efféle hangulatérzést még, ez pedig a Red Dead Redemption, ami sajnos csak konzolokra jelent meg, bár mostanság vitatják a PC-s kiadást is az illetékesek.. A western stílusban készített lövöldözős játék, a Call of Juarez:The Cartel PC-re, Xbox360-ra és PS3-ra fog megjelenni még ez év nyarán a Techland fejlesztésében!

    Február 9-én az EGM magazinnal többet meg fogunk tudni, legalábbis befut pár kép, de én személy szerint jobban örülnék egy látványos debut trailernek is… "
  • Prince23
    #3
    Szerintem is. Texasi kopó powa :D
  • nonicks
    #2
    jónak tűnik!
  • Prince23
    #1
    Forrás

    Képek:





    DOBOZKÉP: