268
Call of Juarez: The Cartel
  • Harbinger
    #268
    Én megvettem! Még nem néztem hogy fut. Egyébként ehhez kell a UPlay/Ubi Laucnher mi fene? Vagy anélkül is elmegy?
  • grebber
    #267
    Call of Juraz The Cartelt megveszi még valaki most ezért a kb 700ft-ért?
    Mert akkor a coop miatt én is megveszem és nyomathatnánk!

    Itt akciós
  • mester1987
    #266
    És akkor ha összehasonlítod az előző részekkel jobbnál jobb volt hátsó sorrendbe :D
  • Qwerty4
    #265
    Borzalmas élmény volt ez a játék. :(
    Nálam ráadásul vmi video bug is volt.
    Egyszerűen dupla nulla az egész!!!
  • mester1987
    #264
    ...pedig milyen faszás kis trailere volt:

  • kerapa
    #263
    valaki rájött már miért nem ment s, hogy lehet megoldani
  • mester1987
    #262
    nagyon köszi, én is keresgélem majd
  • foxxi
    #261
    Sajnos én se találtam, csak hivatalos fórumon annyit hogy voltak vele gondok, és ez csak egy prefix pár multis cuccra. Még keresem, hátha van valahol bővebb infó
  • mester1987
    #260
    vagy rossz helyen keresem, vagy tényleg nehézkes megtalálni
  • mester1987
    #259
    akkor linkeld be mert én nem találom
  • foxxi
    #258
    olvasd el steamen ;)
  • mester1987
    #257
    Valaki már megfejtette, hogy mit is orvosol az a yeti nagyságú frissítés?
  • sherlock1
    #256
    Egyetértek.
  • foxxi
    #255
    engem az ilyen tesztek sose hatottak meg, mivel én nem más véleménye által vásárolok... persze elolvasom, utánajárok, de ha érdekel és eldöntöttem akkor lehet az az AtyaÚrIsten is akkor is megveszem.

    És ez a játék a sok hibája ellenére bejövős, főleg co-op-ban ill. multiban. + már patch is jött és jön is amivel talán jobb is lesz :)
  • mester1987
    #254
    PC GURU LIVE VIDEOTESZT
  • sherlock1
    #253


  • Haulin
    #252
    Viszont ilyen szemszögből igazad van. Abban is igaza van az embereknek egy mértékig h a sztorit kicsit elcseszték a kettőhöz képest, de nem olyan szörnyű, mint ahogyan pár hozzászóló közölte.
  • Encore
    #251
    A lakókocsi jobb hátsó sarka viszonylag jó pozíció, onnan le lehet szedni a helit, csak arra koncentrálj, a többiekkel ne foglalkozz...
  • grebber
    #250
    Akit esetleg érdekel pc vs xbox360 vs ps3 grafikai összehasonlítás
  • Shep
    #249
    Használd a lassítást.
  • JackSparrow88
    #248
    CojTheCartel
    Hát én ennél a résznél szenvedek, az sem kizárt hogy törlöm lefele a picsába. Most viccen kívül ez komoly hogy a helit gépfegyverrel lőjük? Pláne hogy a fedezékekből is simán eltalál. Plusz még ott vannak az ellenségek is akik tüzelnek rám. Ez az egész még viccnek is rossz, inkább már szánalmas. Ha nem kezdtem már 20szor újból akkor egyszer se. Pedig ezidáig még éveztem is de ezzel alaposan elszúrták a játékot...
  • foxxi
    #247
    Mivel kaptam egy példányt ajándékba én nem szidom. no a singlet ki se próbáltam, de a muti az nagyon FUN . De tényleg. persze zsarunak lenni a legjobb
  • Encore
    #246
    Szerintem rossz embereket akarsz "kiosztani", aki végigvitte, az látott benne annyit, hogy eljátszon vele pár órát. Ami a grafot illeti, én most feltettem a második részt és sokkal szebb, jobb a desing, mint ennél, arról nem is beszélve, hogy a Cartel alatt dübörgő engine a Dead islandot is hajtja és az is sokkal szebb. Ennél valamit elbaltáztak, de nagyon. Nem azzal van a baj, hogy gyenge a graf (nekem most fent van a gépemen a warcraft 2), hanem, hogy az elődhöz mérten gyenge, plusz a másik játékuk alatt ugyanez a motor kb. ezerszer többet produkál.
  • Haulin
    #245
    Az én véleményem a grafikáról: szerintem nem ronda. Legyetek tisztában a ronda fogalmával. Ismét az van hogy sokaknak az nem tetszett hogy "modern". Úgy is álltatok hozzá. A második(de leginkább az első résznek) sem volt csúcs a grafikája, de még is jó volt. Vannak olyanok akik a játék kinézetéért, és vannak olyanok akik a kikapcsolódásért/élményért/hangulatért játszanak egy játékkal. Ha FULL valós grafikát akarsz, lépj ki a házból és meglátod azt a szart amiben lépkednek az emberek...
    ELNÉZÉST HA EZZEL VALAKIT MEGSÉRTETTEM, NEM ÁLLT SZÁNDÉKOMBAN!!!!
  • Encore
    #244
    Akkor jó, amint lemegy az ára budget szintre megveszem és végigviszem újra.
  • morzsi555
    #243
    "de ha kilépsz a játékból, akkor az adott küldetést elölről kell kezdeni! "
    Ez azért van, mert szar a crack. Eredetivel lehet checkpointtól folytatni.
  • Encore
    #242
    Én is végigvittem a hétvégén. Szerencsére nem vártam sokat, így kellemesen ellövöldöztem vele. Az első részt imádtam, a másodikat is, de annál már érződött az "árkádosodás" az elődhöz képest és ahogy ez lenni szokott az új rész még inkább elment ebbe az irányba.
    Nekem végig a Kane & Lynch 2 jutott eszembe erről a részről, vagy akár stranglehold. Ezek ilyen "B" kategóriás paraszt lövöldék, de az az előnyük, hogy nem is akarnak többnek tűnni, mint egyes túlértékelt társaik (neveket nem említenék).

    Pozitívumok:
    - 80-as évekbeli akciófilm feeling...
    - 3 választható karakter
    - Minden karakternek más-más "titkos" célja is van, az az miközben nyomod az adott missiont, meg lehet csinálni pár "mellékküldetést", amelyek a végjátékban adnak más lehetőségeket. Olyasmi mint a tipikus akciófilmekben, hogy épp megy a tűzharc, de közben megzsarolnak telefonon valamivel és a harc alatt lenyúlsz némi pénzt a rossz fiúktól úgy, hogy a társaid lehetőleg ne vegyék ezt észre...
    - Más végkifejlet
    - A.I. nem szkriptelt és nehezebb fokozaton egész ügyesek, elbújnak a fedezék mögé, hol a fedezék egyik, hol a másik oldala mögül tüzel, hogy ne legyen túl kiszámítható... néha csak a fegyvert dugja ki és úgy lő rád, stb...
    - fasza karakterek (bár ez az előző részekben is megvolt, nem tipikus tisztalelkű emberkéket irányítunk)
    - A sztori a B hatás ellenére fordulatos, pörgős...
    - kellően hosszú

    Negatívumok:
    - Teljes áron nyomják, ha budget lenne nem lenne egy rossz szavunk sem
    - grafika ronda, ami érthetetlen hisz ez az új engine, ami a dead island alatt sokkal szebb...
    - checkpointos mentésrendszer, annak is hülyébb változata, egy küldetés közben van 3-4 checkpoint, ha meghalsz onnan folytathatod ez eddig oké, de ha kilépsz a játékból, akkor az adott küldetést elölről kell kezdeni!

    Én jól szórakoztam vele, ha a K&L vagy a strangehold tetszett akkor ez is. De nem szabad azt várni,, mint az elődeitől, mert azokhoz nem ér fel. Ez egy tök másik "kategória" (érthetetlen üzleti döntés, bízom abban, hogy az igazi CoJ folytatódni fog a vadnyugaton, ez pedig csak egy kísérletezős mellékvágány volt)...
  • zooleeh
    #241
    az elozoket egybol megszerettem , de ez bazeg ...
  • zooleeh
    #240
    van csak unom
  • Shep
    #239
    Sehogy, ha nincs 20 perced egy pályára akkor tényleg ne játssz vele.
  • atesszan
    #238
    Szia! Rájöttem, hogy miért lép ki amikor a parancsikonra kattintasz! Szóval skidrow crack kell. Nálam az volt a gond, hogy nem a c meghajtóra telepítettem, kipróbáltam vagy 4 verziót, de amelyik elindult, az nem mentett stb. Most felszabadítottam annyi helyet a "C"-n, hogy fel tudtam tenni és láss csodát: elindul és megtartja a mentéseket is!!
  • zooleeh
    #237
    Sziasztok,a legutolso checkpoint-tol hogy lehet folytatni a jatekot ,vagy ha kelepek ujbol kell kezdeni az egesz chaptert? mert akko uninstall...
  • Maxtreme
    #236
    driverből forceolod a profiloknál ?
  • kryst
    #235
    Nem tudjátok, hogy a V-syncet hogy lehetne bekapcsolni a játékban? Valami ini-fájlban?
  • bgabor
    #234
    Kár érte, az előző rész, a Bound in Blood egy zseniális játék volt.
  • wahuja
    #233
    Szevasztok egy kis segítségre szorulok miért van az hogy a két kísérő nem jön utánam hanem mindig lefagynak bármelyik karakter választom segítséget előre is köszönöm.
  • BBazsi
    #232
    igen+az orbit nevű mappát is. ilyet még semmi nem csinált, rákattintok 2szer gondolkodik a gép aztán semmit nem tölt be.
  • Shep
    #231
    Az összes (vagy 20db) filet átmásoltad a crack könyvtárból?
  • BBazsi
    #230
    Hi!
    Feltelepítettem mindent, driver friss, mikor rákattintok a launcherre vagy az exe-re, akkor felvillan egy pillantra a játék inditóképe, aztán nem történik semmi. Nem tölti be a játékot. (gép elegendő hozzá +win7)
    Másnál is előfordult ilyen? Mi lehet a hiba?
  • Shep
    #229
    Hát nálam tökéletesen jó a skidrow.