587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • szomferi
    #547
    http://screenrant.com/transformers-4-reboot-trilogy-rob-122652/
  • Csaba007
    #546
    Ez pletyka,azért sem foglalkozik vele senki.
  • progtogon
    #545
    Jason Statham Shia LaBeouf örökébe lép a Transformers 4-ben?
    bírom én stathamet de nemár :-)
    http://palace4picture.wordpress.com/2011/07/06/jason-statham-shia-labeouf-orokebe-lep-a-transformers-4-ben/
  • Vrahno
    #544
    De ha fel akarsz dühíteni néhány TF rajongót, hívd Pörölynek.
  • A6 Intruder
    #543
    Shockwave alias Sokkoló.
  • kill3r21
    #542
    Hogy hívják az egyszemű robotot, aki felbukkan a harmadik részben? :D
  • berczely
    #541
    Na én is voltam ma megnéztem.

    2 részre bontható a film:
    - Sam munkát keres
    - Sam megmenti a csaját.

    Én nem vagyok filmkritikus nem tudok róla sokat írni. Voltak benne ötletes dolgok amik tetszettek (felhőkarcolós csúszda, repülő mókusok) a nagy csata az nagy csata volt, Megatron végigülte a filmet betört fejjel. A végét jól elkapkodták valami nyugalmi állapotot néztem volna még. Az autópályás és városi harc az első részben már lement egyszer, Bay nem gondolkozott sokat a helyszíneken! Csaj jó volt. A szülők megint megnevettették a nézőket. Sam talpraesettebb lett mint Harry Potter a 7. részre :D
    Kicsit elgondolkozok hogy megéri e moziba járni mert valahogy sosem azt kapom amit várok egy trailer alapján. Zene is mi volt? 1. részé kicsit másképp pedig a bemutatóban amikor "Optimus!" után kiállt szem és beindul a dara és alatta szól a zene na az nagyon hideg kiráz érzést keltett bennem. Ja még az ismétlésekről... ez a nőci aki most benne van a nagyfőnök a 2. részben is volt egy főmufti akire hallgattak és miatta baszódott el minden. Na jó erről lehetne még írni!
    Nézze meg aki nem látta mert Transformers 3 3D-ben és kész!
  • Szabi1991
    #540
    nekem a két kis robot tetszett a legjobban az egész filmből :D
  • Prof William
    #539
    Ma láttam. Az első 15 perc nagyon ötletesen össze volt rakva. Utána sem volt olyan idegesítően bágyú a a sztori mint a 2-ban. Kihagyták két idióta robotot és a többi szereplő aki irritáló volt szerencsére viszonylag rövid időre tűntek fel. Éppen csak annyira hogy még éppen nem váltak zavaróvá.

    A háttértörténet is lekötött legalábbis 1 megnézésre biztosan. Tudott meglepetést okozni.

    Sam csaja szép volt és még mintha némi színészi tehetsége is lett volna de ennél többet nem igazán lehetett megállapítani róla.

    A 3D és az akció nagyon jó volt de lehetett volna kicsit több robotcsata. John Malkovichnak viszont nem tudom mennyit fizettek hogy laza 10 percben tönkrezúzza a az eddig felépített nimbuszát...

    Mindent összevetve amit vártam azt kaptam 8/10.

  • Szabi1991
    #538
    szóval ezért volt ismerők a hang :DD
    (Borbiczky Ferenc)
  • zoliii
    #537
    megatron magyar hangja a BK sorozatban :P
  • Vrahno
    #536
    Szerintem csak egy korai név volt valamelyik másik karakterre, vagy kamu volt a teljes bejelentés.
  • Blasta
    #535
    Már bocs, de mutass kérlek egyértelmu példát a kollega kommentjében ezekre:

    -Fúj, de szar volt
    -fúj, dögöljön meg mindenki, akinek köze volt hozzá,
    -Csak az idióták elvezik a filmet, fúj.

    Egy igazi seggfej vagy mellesleg, és a topikban per pillanat az egyetlen Troll.
    Azért nézte meg, mert az elso rész tetszett neki és a haverjai rábeszelték, hogy menjen el veluk. Mi ebben olyan kurva nagy bun?
    Talán ha valaki nem ubergiga Transformers fan és ugy ul be a filmre, akkor már nem mondhatja el a NEGATÍV veleményét róla???? Pláne normálisan, hogy sandor tette????

    Figyelunk kisfiam, figyelunk, tied a szó!
  • sandor8206
    #534
    jól van leülök, ha megnyugodtál ki veheted az ujjadat a szádból és a transformer babádat se kell már szorongatnod
  • Szolnokboy1
    #533
    jól van, fiam, leülhetsz, egyes.

    nem az a baj, hogy leírtad a negatív véleményedet, hanem, hogy hepciáskodsz a nagy semmin. "Fúj, de szar volt, fúj, dögöljön meg mindenki, akinek köze volt hozzá, fúj. Csak az idióták elvezik a filmet, fúj." Mi a francnak nézted meg? Ja, mert a jóhiszemű haverjaid kifizették neked azért, hogy te is szórakozhass? Ha valamiről tudom, hogy nem fog tetszeni, azt nem nézem meg ingyen sem, vagy ha mégis, befogom utána a pofámat.

    BTW én sem voltam megelégedve a film kretén oldalával, de így a 3. filmre sikerült belőnöm, hogy mit várhatok. Sajnálom, ha te nem tanulsz.
  • sandor8206
    #532
    ja leírja az ember a véleményét egy filmről a film topicjában, az trollkodás?
    tudod mi a trollkodás? Ez:
    amit írtál az kb. azt az értelmi szintet képviseli ami a transformers filmek élvezéséhez kell, idiotizmus
  • hapi
    #531
    7/10
    Nem volt elég jól összerakva.
    A látvány az ütött.
  • Szabi1991
    #530
    nem volt az első részben SLS o.0
  • Szolnokboy1
    #529
    sajnálom a haverjaidat, hogy nélküled már nem is tudnak moziba menni. örülj, hogy ingyen megnézhetted, felesleges volt most itt trollkodnod, ilyesmivel menj a filmbuzira.
  • SlayR
    #528
    Én meg óvatosan sipítoznék a helyedbe ha nemfognám fel, hogy ha valami " nemtetszik nem kell nézni " alapon megy...remélem elég egyszerű, hogy megértsd:D
  • Attila8805
    #527
    hát nem tudom nekem nagyon Tetszett a film!
    olyan 8.5/10 :)
  • Orionk
    #526
    és ez az autó, amit kapott, ez is Transformer?, mint az első részben?
  • Csaba007
    #525
    Mercedes-Benz SLS AMG
  • Orionk
    #524
    Milyen kocsit kapott a főnökétől Carly a Transformers 3-ban?

    - Ferrari 458
    - Mercedes-Benz E550
    - Mercedes-Benz SLS AMG

    Tudtok segíteni?

    köszi
  • A6 Intruder
    #523
    És Ezüstnyíllal mi történt, őt is kivágták, mint az ikreket?
  • Nagydög
    #522
    Jobb, ha most tudod meg, mintha kesobb, de a Baratok kozt csak annyival rosszabb jelen alkotasnal, hogy meg CGI sincs benne.
    Mindenesetre, ha en eloadnam valahol, hogy a Batman filmben is utottek, gyepaltak egymast, mert arrol szol, akkor utana csak ovatosan baratokoztoznek bele a tomegbe, mert esetleg hulyenek neznek.
  • sandor8206
    #521
    1; első rész tetszett, "jó" volt
    2; ezt nem akartam már megnézni moziban, haverok rángattak el rá. Ki is kötöttem, hogy ezért én nem fizetek, összedobták rá
  • SlayR
    #520
    azé az jó hogy magadnak mondasz ellent ha eddig se tetszett most minek nézted meg? :D
  • SlayR
    #519
    Kegyetlen, hogy annyit rinyáltok egy kibeb*szott filmen mint két tucat plázap*csa a koszos wcülőkén....nektek tényleg nem engednék mást nézni csak a Barátok köztön azon rágódhatnátok egy ideig:DDDDD (akinek nem inge)
  • sandor8206
    #518
    hát kíváncsi voltam sikerül-e Bay-nek olyan hatalmas szart összelapátolnia mint a 2. rész, hát sikerült
    ereimet vágnám most fel ha nekem kellett volna kiadni a mozijegyárát, bár már haverok is bánják
    sajnos az első rész annyira "jó" lett, hogy a pocsék 2.rész ellenére is hittek Bay-nek
    látványfilmre ültünk be (magamtól nem mentem volna, sejtettem, hogy ez lesz) egy unalmas, felesleges, túlhúzott, túlspirázott akció katyvaszt láttunk
    sztori, párbeszédek egyebekről nem is írnék, azok meg értékelhetetlenek


    jó hogy végre pattan Bay a franchise-tól
  • rocsikzoli
    #517
    "Azért a film háttértörténetének és az előző két rész sztorijainak összeférhetetlenségét se hagyjuk ki a felsorolásból. Ha Megatron egész idő alatt azt tervezte, hogy majd az Autobotok odahozzák neki Sentinelt (ez az "Őrszem" fordítás nekem nem jön be), aki miatt a Földre érkezett (én nem az Örök Szikra miatt, ahogy eddig hittük), akkor miért igyekezett annyira korábban megölni az Autobotokat és segítőiket?"

    Mivel ő az Autobot-ellenes kampány arca, ezért néha kikapcsolódásként megpróbál lezúzni 1-2 jófiút :)
  • Vrahno
    #516
    Azért a film háttértörténetének és az előző két rész sztorijainak összeférhetetlenségét se hagyjuk ki a felsorolásból. Ha Megatron egész idő alatt azt tervezte, hogy majd az Autobotok odahozzák neki Sentinelt (ez az "Őrszem" fordítás nekem nem jön be), aki miatt a Földre érkezett (én nem az Örök Szikra miatt, ahogy eddig hittük), akkor miért igyekezett annyira korábban megölni az Autobotokat és segítőiket?


    Ezen kívül, kíváncsi vagyok, mennyit vágtak ki a filmből. Ugyanis a történet több helyen is zötyögősen mozog a fura vágások miatt. A forgatáson az Autobot ikrek kocsijai ott voltak, a regény adaptációban is szerepelnek, úgyhogy nyilván velük lett volna egy-két jelenet. A Nascar kocsik bemutatóját is kihagyták, mert nem engedték a stábot forgatni Washington DC azon részén, ezért ezek az Autobotok csak úgy, tök lazán tűnnek fel a filmben.

    Ezek viszont olyan jelenetek, amiket nem forgattak le. Azonban egy Burger King-es reklámban van egy részlet Sokkoló és Optimusz párharcából, amit nagyon furcsállok. A filmből kimaradt, de egy gyors-étkezde reklámjába belekerült? Hátha nem készült el hozzá a 3D.

    Igazából, bár a film kíméletlenül hosszú így is, nem bánnám, ha készülne egy kibővített változat az említett jelenetekkel. Megnézném a hiányzó részeket. Csak, gondolom, az a sok animáció túl sokba kerülne már.
  • Szabi1991
    #515
    sajnos így van...
  • Blasta
    #514
    ....a film csúcsjelenete pedig amikor Sam barátnoje meggyozi az akkor eletében eloszor látott Megatront, hogy forduljon Sentinel ellen. EPIC!!!
  • Blasta
    #513
    TF3 - 4/10 maximum, kizárólag a látvány miatt

    SPOILER!

    Sok a baromság megint, kevés az igazán súlyos jelenet (pl. a TF1 már az elso 10 percben komolyabb hangot ut meg Blackout érkezésével), Megatron ismét egy utolsó kis senki, a film végén már majdnem "visszatért", de aztán Optimus fél kézzel elintézte a nagy Megatront 10mp alatt, gratulálok. Továbbá Shockwave-en kivul nem volt igazán utos Álca a filmben, visszasírtam a TF1 Blackout-ját, Barricade-ját és Bonecrusher-ét...

    Optimus film végi totalisan oknélkuli gyilkolászása kész vicc, elobb azzal a Megatronnal végez aki lényegében megmentette ot Sentineltol, majd utána a "halálos" sebet kapott Sentinelt végzi ki. Bolcs és hosies!

    Bay keptelen ennyi szereplot, ennyi szálat feszesen egybentartani, a film elso fele unalmas a második pedig egyáltalán nem feszes, nem koherens. Poenok most nincsenek, de legalább olyan kínos poénok sincsenek, amitol az elozo rész teljesen elvérzett. A második résznél éppen csak hajszalnyival lett jobb, az elsonek a kozelébe sem ért, leszámitva az utolsó 1 óra látványát, az odavert rendesen, de a tobbi része egyszeruen habkonnyu és ostoba, a szereplok bénák, nem mukodnek, tehetségtelenek (John Malkovich a f@szért csinált hulyét magából????), funkciótlanok.
  • Blasta
    #512
    Tenyleg 16+os a film Mo-on??? Mi a ráknak?
    Itt a UK-ben 12A
  • pauly
    #511
    Én meg alient,Predatort meg ilyen filmeket néztem már 7 éves koromtól kb,pedig azok kicsit durvábbak mint egy transformers,mégis egész normális lettem :)
  • Tatyla
    #510
    a lanyom kituno tanulo eleg fejlett gondolkodasu de fejtsd ki pls mi volt a filmben olyan sokkolo amitol most lemarad a fejlodesben ?
  • BADE
    #509
    Predátor-,Alien-,Szauron-,Kráken-Transformers Basszus ez így egyszerre sokkolt!Több volt ebben a filmben a lopás,mint az egyedi ötlet
    Számomra nagy csalódás,pedig az eleje jól indult,nem nyomták tele gagyi poénokkal,de aztán...jöttek a szánalmasabbnál szánalmasabban kinéző Transformerek.(ebből a szempontból az első rész volt a legjobb,annyira nem túlozták el)
  • kill3r21
    #508