587



Transformers 3 - The Dark of the Moon
  • liberty2
    #587
    Skacok: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az 1986-os Transformers: The Movie létező két szinkronja nem igazán bejövős. A régi minőségben jó, de sok az időzítési és fordítási hiba. Az új meg olyan mintha csak emberek beszélgetnének. Felvettem a kapcsolatot ezért a NovaVoice non-profit szervezettel akik fandub-ok gyártására szakosodtak. Remélhetőleg, ha elegen jövünk össze és az anyagiakat is tudjuk fedezni akkor elkészíthetjük (akár mi magunk) a rajzfilm legjobb szinkronját. Kit érdekel a dolog?

    Csináltam egy Facebook csoportot, oda lehet írni nekem.
  • Bhalage
    #586
    takarodj
  • RYO21
    #585
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van már magyar hangos BR/DVD változat? Honnan lehet letölteni? Mindenhol csak angolt találok. Utálom a kamerás verziókat, azok nem érdekelnek
  • Elina
    #584
    Tessék: http://www.opensubtitles.org/hu/search/sublanguageid-hun/idmovie-65913
  • ml85ml
    #583
    talált már vki feliratot a maxspeedhez?
  • Vrahno
    #582
    Ez a jó a TF-ben: olyan képlékeny és formálható, mint egy soha ki nem száradó kutyagumi. Bármit ki lehet hozni a történetéből, és a józan ész sosem akadály.
  • SlayR
    #581
    Új szálon elindulás DinoBotokkal...brutál új karakterekrégiek közreműködésével...új csaavar a sztoriban stb stb..
  • LasDen #580
    ha már kijött BR gondoltam újranézem és felmerült pár kérdés...
    spoilerbe a húszárok miatt...szóval egy producer mondta, hogy tervezik majd a folytatást, de nem rebootba gondolkodnak..de akkor
    [spoiler]kivel?? megatron halott, soundwave halott, üstökös halott, shockwave halott, fallen halott...nem maradt ebben az univerzumban egy normális antagonist sem...persze ott vannak a másodvonalas karakterek, de az nem lenne ugyanaz...vagy feltámasztják valahogy őket, de az meg elég gagyi...:DD
  • Vrahno
    #579
    Kéne egy hivatalos, kőbe vésett és megfellebbezhetetlen lista is, hogyha valaha le akarnak fordítani valami TF rajzfilmet vagy képregényt, akkor azt használják. Mert néhány karakternek van vagy három-négy magyar neve is, ami eléggé zavaró.
  • A6 Intruder
    #578
    Bizony, ebben mindenki benne van (kivéve az a két IDW-s és egy Marveles karakter, akiket a napokban ismertem meg). Majd, ha összegyűl még pár robi felrakok egy új kibővített változatot.
  • Vrahno
    #577
    Azért keverednek benne az eredeti Marvel nevek, a másodrangú Cartoon Network-ösök és a rajongói fordítások.
  • A6 Intruder
    #576
    Akit érdekel ITT egy lista majdnem az összes magyar névvel rendelkező transformer-ről.
  • LasDen #575
    megtekintettem filmet és itt a véleményem frissibe :DDD
    igen reklám...bant a köcsöginek...:DDD
    nincs kedvem újra leírni...:D
  • 38tibi38
    #574
    Egyébként minden transformers 3 videó alá oda van írva,hogy " I watched this film at films.co.cc". Gondoltam megnézem ezt az oldalt,csak mikor beírtam keresőbe de nem adott ki semmit... Talán Magyarországon nem elérhető?
  • Vrahno
    #573
    SPOILER:

    Azért Acélfej, mert Űrdongó túl népszerű a gyerekek közt és a franchise egyik fő arca Optimusz már meghalt, Racsni meg egy totál niemand. Acélfej ellenben népszerű, viszonylag kidolgozott jellemű, és ezért a nézőkből érzelmeket válthat ki az halála. Kár, hogy a filmben meg mintha megfeledkeztek volna róla...

    Az újak közül néhányan a Xantium hajóval érkeztek a második film előtt, csak nem küldték ki őket a harctérre, egyesek meg a második és harmadik film között jöttek.
  • 38tibi38
    #572
    SPOILER!!Ha még nem nézted végig a filmet ezt ne olvasd el! A saját érdekedben!:)

    Hali. Szerinem ott rontották el a filmet,hogy fölöslegesen halt meg az a 2 autobot,Acélfej és a másik akinek nem tudom a nevét de az új autobot.
    Talán oké is,hogy meghal 2 autobot de miért pont Acélfej? Miért nem inkább az újak közül valamelyik akikről senkinek sincs fogalma,hogy kik ők. Egyáltalán honnan jöttek? Ők is túlélők? Vagy valami autobot rejtekhelyről
    az űrből?
    De ez csak az én véleményem.
  • Vrahno
    #571
    A piros Ferrari Autobot. Más néven Mirage (Délibáb).
  • szomferi
    #570
    Dino? ő kicsoda?
  • Vrahno
    #569
    Miben láttad úgy, hogy alulmúlta? AZ én személyes véleményem szerint csak úgy félúton járt annak a filmnek a rosszaságához képest.

    S egy szomorú hír: Nemrégiben, 49 évesen elhunyt Francesco Quinn, aki az eredeti filmben Dino hangja volt.

    Bár ha több szerepet kapott volna, akkor talán nem csak így tudtam volna meg, hogy így hívták a színészt.
  • TreDoR
    #568
    Nem gondoltam volna, hogy a 2. részt alul lehet múlni, de Bay bácsinak sikerult.
  • megalodon
    #567
    Megnéztem 3Dben a filmet és hát azt kell mondjam ez dobott rajta valamicskét. Nemtudom 3D nélkül végig néztem volna vagy sem. Jobban is meg lehetett volna csinálni ezt szerintem. Nem volt benne tul sok szerep egyik robotnak sem. Ugy értem,hogy mindenkiből egy kicsi volt és kész. A jellemvonásaik lemaradtak. Már túl sok emberi dolog volt benne.A végén is mikor a fogságba esett Autobotokat ki akarják végezni... "Fordulj meg.." Tarkólövés stb...Túl emberi. Meg már jönnek az álcák az űrből... Igy veszti el a film a lényegét,hogy mindenféle gépekké alakulnak és elvegyülnek a Földön az Autobotok és az Álcák is.
    Vannak jó jelenetek benne nem vitatom,de a sok Holdas jelent az elején nem kellett volna. Pár baki is akadt.
    Talán azért volt más mint az 1. és 2. rész mert nem tudtunk azonosulni a főszereplővel. Hisz az 1.ben a szemüveg miatt üldözik és védelmezni kell a 2.ban meg a fejében lévő jelek miatt. Itt már nincs kivel azonosulnia a nézőnek nincs kinek a bőrébe bujjon szerintem,hogy egy fanatikus beleélje magát a filmbe.
  • Vrahno
    #566
    Cameron használt már többet...
  • Victor1103
    #565
    Szerintem nem csak ő hanem Bay kívül az összes rendező sem
  • berczely
    #564
    Nolan soha nem használna ennyi CGI-t :D
  • Victor1103
    #563
    Reboot legyen
    Christopher Nolan rendezze
    Főbb szerepekben:

    Főbb szerepekben:
    Arnold Schwarzenegger
    Emma Watson
    Pamela Anderson
    Morgan Freeman
    Brad Pitt
    Angelina Jolie

    Nem is értem mit vacakolnak ennyi idejig ilyen dolgokon pedig olyan egyszerű
  • Vrahno
    #562
    Ácsi-bácsi, előbb még el kell dönteniük, hogy folytatás legyen vagy újrakezdés, ki legyen a rendező, no meg az új szereplők...

    Ám tekintve, hogy mennyire jövedelmezőek ezek a filmek, szerintem nem kell túl sokat várni a következőre. A stúdió majd ráerőlteti valakire, hogy készítse el.
  • Victor1103
    #561
    tetszett a 3.rész. Mikor kerül a mozikba a 4?
  • Met
    #560
    #552
  • Nyiri
    #559
    Érdemes 3Dben nézni vagy sima mezei moziban és jó?
  • A6 Intruder
    #558
    Sűrű?! Jó, hogy nem Hígfos (akárcsak a szinkron)..
  • Vieras
    #557
    http://www.opensubtitles.org/hu/subtitles/4204894/transformers-dark-of-the-moon-hu
  • szomferi
    #556
    de te is ahogy látom :D
  • gombabácsi
    #555
    ez a film nagyjából a győzike meg a valóvilág szintjén van
  • Bokafix2
    #554
    Az új csajszi kegyetlen rossz volt... Megan Rókát vissza.
  • szomferi
    #553
    as you say
  • Met
    #552
    Hülye kérdés, ha letöltöm a 3D-s verziót (majd) akkor azt tv-n a szemüveggel 3D-ben fogom látni?

    Amúgy összehasonlítva a 2. és 3. részt, nekem a 2. rész IMAX jelenetei sokkal nagyobb élményt nyújtottak mint az egész 3. 3D-s képe, de szerintem bennem van a hiba
  • progtogon
    #551
    most meg olvasom, hogy megint újabb rekordot döntött meg a film, ugyanott van róla cikk, csak nem linkelhetek, aki akarja ugyis megnézi. bár gondolom nincs ebben semmi meglepő
  • Vrahno
    #550
    Mondok durvábbat: Side Swipe = Sűrű, az Armadából. Azt hittem először, hogy félrehallottam.

    ON-abb: Adatok az effektekről. Például olyanok, hogy a fúrószörny 70,051 elemből épült fel, és pusztán megnyitni a fájlt majd' egy óráig tartott az ILM szuperszámítógépeinek.
  • A6 Intruder
    #549
    Shockblast más tészta, ő még tetszett is nekem anno. A Pöröly még elmegy na, de a Robotika!
  • Prof William
    #548
    Ebben az esetekben a robotoknak nem sok dolguk lesz. :)