43
  • Globalmaster
    #43
    Igen, manapság elvárható. Bár tévedtem, hogy rád vonatkoztattam. Úgysem menne...
    Igen, elég balkáni voltál. Önmagadat hoztad...
    Te fostál be, nem én. Te takarodtál el innen, nem én. Te próbálod trágár szavakkal kompenzálni a "gyöpösséged", nem én.

    GRATULÁLOK
  • Rotary #42
    miert is nem kene a billentyuzetre neznem? kotelezo tudnom vakon gepelni? Hol elsz te kis kocsog? amugy meg huzzal mar vissza a jo k@rva edes anyadba te kis gyoker. kotekedj azzal rihe ronygyal aki megfialt.. gyere mond a szemembe ne itt legyen nagy a pofad hulye gyerek. na eleg balkani voltam? :D
  • Globalmaster
    #41
    Nem látszik LooL. Billentyűzetre se kellene nézned írás közben... (igen rOTARY, kellene 2 L-el). Hát nem tetszik az írásmódod. Úgyhogy el is kezdheted keresgélni, betanulni a betűk helyét. Remélem menni fog. Hajrá!!!
    äZ³A'n r3me'£€m 3£ ³¢DÿÐ o£V@sN/ €z³ Ä m°nÐ@³oT. Ha sikerült, az azt jelenti, hogy fogyatékos vagy. Gyászolom Angliát amiatt, hogy egy ilyen balkáni, prosztó szőrőstalpú magyar bepofátlankodott az országukba a jobb élet reményében. NEM MELLESLEG ÉN IS SZÉGYENKEZEM miattad... Elég infantilis a viselkedésed.
  • Rotary #40
    Nekem is megy telefonrol. Laptop is ugy van beallitva, hogy ott van ahol magyaron csak hat nem latszik. Es azert ne keljen mar itt keresgelnem mert valakinek nem tetszik. Foleg nem egy ilyen kis pocs miatt mint a globalmaster. Aki igy nem tudja elolvasni az sajnos fogyatekos..
  • Madve
    #39
    Erre csak annyit, hogy én is angliában élek, és nekem is angol billentyűzetem van. Mégis megy az ékezet. Még akkor is ha telefonról pötyögök.
  • Globalmaster
    #38
    Oké-oké, rendben...:D
  • Rotary #37
    Mert nem allok le veled vitatotkozni, meg nem valaszolok minden hulyesegedre amit itt ossze hordasz. Attol meg nem oktattal ki.. :)
  • Globalmaster
    #36
    Hát sikerült:D OLLÉ
  • Rotary #35
    hiszel amit akarsz.. nehogy mar egy ilyen takony oktasson ki engem.. :S
  • Globalmaster
    #34
    Nem is tudom miért, de valahogy számítottam erre a válaszra... Minden 4. fórumozó vagy az Egyesült Királyságban él, vagy angol nyelvű os-t/telót használ. Ha meg tényleg igaz amit írsz, akkor egy angol honlapon oszd az "észt" "helyesen" és ne itt hibásan -csökkentve a magyarok felhasználói élményét.
  • Rotary #33
    angliaban elek te kis gyoker. tudod itt a laptopokon nincs ekezet..
  • Globalmaster
    #32
    Jó, de az az előfizetés teljesen már konstrukciójú pff Más a havidíj, más a hűségidő, így a telefon kézhezvételének ára is... Ezért nézzük mindig kártyás (domino, vitamax, praktikum) csomagban.
  • narumon
    #31
    Jah és ne gyere nekem hogy előfizetés nélkül ennyi meg annyi, mert a suttyó kölkökön kívül mindenki előfizetéssel használja a telefonját, főleg ha okostelefon.
  • narumon
    #30
    Hát én nem tudom, de előfizetéssel iphone4 tmobilnál 117e forint volt. Ennél tiz ezer forinttal (105e) adták volna ide a Samsung Galaxy S-t. Ez nem a fele.
  • Globalmaster
    #29
    Na hol is kezdjem... Először is nekem olyan ne írogasson, aki nem tud ékezetekkel írni. Határozószavak elé mindig vesszőt teszünk. Nem tanították meg az iskolában? Újra kellene járnod az általánost -feltéve, ha sikerült kijárni. Attól, hogy én még nem értem el a felnőtt kort (17), és nem vagyok betanított munkás, attól még nem kell bunkózni.

    Nagyon tudom sajnálni azt, aki befektetés okán vesz ájfónt. Majd meglátjuk, hogy 1 év múlva mi lesz az értéke a nagyrabecsült telefonodnak. Javaslom inkább aranyba fektesd az alamizsnádat.

    240 000, most 210 000, a jövő héten már 170 000 lesz... Ennyit a nagy értékállóságáról.

    Na és mondd, mivel jobb ez a ...? Azzal, hogy flancolhatsz a gépsoron a munkatársaknak?

    (végül elnézést szeretnék kérni a fizikai munkásoktól, hogy egy ilyen "értelmes" embert az ő szintjükre emeltem)
  • Rotary #28
    Akkor vegyed megfele a szutykos Samsungodat felaron, csoro magyaroknak amugy is minek iphone? Foleg egy kisiskolas gyereknek mint te vagy?! Azt ti okoskodtok, meg sznoboztok.. beszaras. Ja amugy meg amikor a nagyrabecsult samsung stb. telodat szarer hugyer fogjak dobalni, az iPhonnak meg akkor is meg lesz az erteke.
    Masik meg jol atvagytok baszva.. iPhone 4 32gb europai eladasi ara, megjeleneskor 190 000 HUF Johogy magyarba csokkentik 40-60 ezerrel ami mellesleg 30 ezer.. tanulj meg szamolni vagy szolj a matek tanarodnak! szal meg igy is jocskan dragabban adjak.
    Osszegezve: iPhone-t NE vegyel! Ha nem birod megerteni hogy mivel jobb, ugyse fogod tudni kihasznalni.
  • Globalmaster
    #27
    Hát igen. A 16 gigás ájfón 4 dominno csomagban a t-mobilenál 180 000. A 32 gigás 210 000 forint. 3 hete kb még 240 000 forint volt. A Galaxy S 125 000 ft-ra le van értékelve domino csomagban szilveszter óta. Vehetsz hozzá -igaz használt, de egy ilyennél nem nagyon számít- gsm-ben 32 gigás memokártyát 8000 forintért. Már 4 gsm-ben voltam, és mindegyikben kaptam 9500 alatt. Tehát olyan nagyot nem tévedtem az egészen, sőt, semennyit, hisz úgy írtam, hogy "szinte mindegyiket megtudjuk venni a 4-es ájfón árának a feléér'". Ezek közül pedig a galaxy s az egyik legdrágább és valahogy azért arra is érvényesül...

    Egyébként látszik, hogy mennyire fel van értékelve ez az áfón, hisz belátható idő alatt, nagyon gyorsan 40000-60000 forintot esett az ára. Ha ez egy ilyen egyetemes jelenség lenne, akkor már mindenki a 3d-s többmagos telókkal szaladgálna
  • narumon
    #26
    Feléért? Annyiért veszek. Szolgáltatónál 150 egy iphone4 akkor ez azt jelenti, hogy 75e forintért hozol nekem Samsung Galaxy S-t! Hozzál tízet, kp-ban átveszem. Jah persze magyarországi számlás, garanciásat! Várom a magán üzidet, hogy mikor és hova hozod! Ciao
  • Kukipapa
    #25
    Miért, szerinted egy Lamborghini Reventon ár/érték arányú?

    Ettől én még nem utálom, sőt kifejezetten tetszik. :)
  • Rotary #24
    "Spannak (osztárs) iPodja van, mellettem ül. Így aztán nem egyszer van a kezemben a kütyü - 1 hét alatt."

    pfff na jolvan, nekem ennyi eleg is volt.. :D
  • Globalmaster
    #23
    Ja nekem egy LG KP500 volt az utolsó telóm, de azt ellopták. Ettől függetlenül szerintem erősen valószínű, hogy többet tudok ezekről az okos- és szupertelefonokról -úgy hardver, mint szofter terén- a jelenlegi okostelót birtokolóknál.

    (vásárlás előtt állok:))
  • Globalmaster
    #22
    Pff, nem nagyon írkálnék, ha nem lenne tapasztalatom. Spannak (osztárs) iPodja van, mellettem ül. Így aztán nem egyszer van a kezemben a kütyü - 1 hét alatt. Másiknak Xperia X10--->próbáltam már párszor. Akkor volt egy xperia x8 is egyszer a kezemben. Összahasonlítottuk a net (wifi) sebességét az iPoddal és az csúfos vereséget szenvedett ---> kb 4-5x annyi ideid tartott ugyanazon oldal betöltése. Galaxy S-t is kipróbáltam már huzamosabb ideig. A HTC-t hírből ismerem:) 4-es ájfónt is használtam már egyszer kb 20 percig xD Hát nem voltam különösebben elszállva...

    Úgyhogy az összképet nézve az apple cuccai "kicsit" fel vannak magasztalva...
  • Rotary #21
    na ne viccelj mar.. hasznaltal mar az itt felsorolt telefonok egyiket es/vagy iPhone-t huzamosabb ideig egyaltalan? :D
  • Globalmaster
    #20
    Az epplt meg azért nem lájkolom, mert baszottul szemetek és a termékük baszottul nem jó ár-érték arányú.

    Hát hasonlítsuk már össze egy androidos (itt most nem ez a lényeg, hogy androidos; csak azért írtam így, mert már szinte minden ilyen teló ezt azt os-t futtatja) telefonnal. Mondjuk itt van pl az lg optimus sorozata, a samsung galaxy sorozata, a son ericcson xperia sorozata, a htc telefonok, a desire család, és még sorolhatnám. Szinte mindegyiket megtudjuk venni a 4-es ájfón árának a feléér', és cserébe százszor többet kapunk egy jó pixelsűrűségnél.

    + drága kiegészítőkkel megpróbálhatjuk kiküszöbölni a tudásbeli elmaradást
    + dzsobsz bácsi évente kiad egy szinte ugyanolyan, baszott drága terméket egy új sorozatszámmal, hogy mégjobban lehúzza vásárlóit
  • Ender Wiggin #19
    A hülye társasági oldalak és "okostelefonok" előtt is lehetett barátkozni és legfőképpen telefonálni. Mennyivel volt rosszabb az a korszak? Fingom nincs milyen lehet beleszületni a mai, faszbuk dzsásztinbíberes korszakba, de sajnos elég rossz érzés élni benne úgy, hogy emlékszik az ember arra is, hogy milyen volt előtte.
  • sanyicks
    #18
    és eközben cukorhegyék mindent látnak, azt is tudják mit böngészel (mert a lájk meg a fácse már minden oldalon megvan), a tracking cookiek meg teszik a dolgukat :)
  • sanyicks
    #17
    Egyébként ez az össze kamubarátos oldalra igaz.
  • sanyicks
    #16
    fácsét nem ismerősökre használják... olyanokra akik egyszer voltak ismerősök, de le se xarják egymást, meg olyanok akik egyszer látták egymást, mert ez a menő. Aki eddig ismerte egymást, TÉNYLEG ismerős volt, nem kellett fácse mert volt telefon, msn, személyes találkozás. Ajánlom a fácse paródiákat (pl az it crowdosat) leírja miről is van szó.
  • fika ferenc
    #15
    Tényleg csak érdekelne, hogy mi bajotok van azokkal aki iPhone-t használnak, és/vagy a facebook-ot használják a kapcsolat tartásra olyan ismerőseikkel akikkel nem találkoznak napi szinten?
  • vato loco
    #14
    Mondjuk ennél jóval többször zaklatnak telefonos marketingbuzik, szal nem az appok küldözgetése a legnagyobb probléma.
  • vato loco
    #13
    Az androidos is ugyanúgy kémkedik, de vannak free cuccok amivel ez megszűntethető. :)
  • vato loco
    #12
    Aki fészbúkozik, az meg is érdemli. A South Park S14E04 jut róla eszembe.
  • Rotyoka
    #11
    És ezek mind le vannak írva a licence szerződésben, amit sose olvas végig senki (én se).

    Nokiánál is ott van 1 oldalnyi, egyszer végig olvastam, és az a lényeg hogy tudatosan nem adják ki harmadik félnek az adatokat, de ha egy programon át aminek a székhelye nem az EU-ban van kiszivárog valami, ők magasról rádszarnak.
  • Zolivok
    #10
    - öcsi
  • bunny
    #9
    Azért az androidot se kell félteni, amikor telepítesz egy tök szimpla programot, és 2 képernyőnyi engedélyt adsz neki ... nem is értem, ha már látom mit engedélyezek, miért nem lehet azt mondani, ok, ezt meg ezt igen, de ezeket NEM. Egyenlőre marad a tűzfal, és korlátozom a net hozzáférését a kis férgeknek, ez is némi javulás.
  • zedow
    #8
    jo nekem a symbian, alig van ra program de legalabb kevesebb kemkedik :)
  • Globalmaster
    #7
    jahpuffxD
  • sanyicks
    #6
    fail pont fordítva
  • Match
    #5
    Erre gondolsz? :)

    Idéznék: "Az iPhone-alkalmazások jóval nagyobb mértékben kémkedtek a mobil előfizetők után, mint Androidos társaik.".

    Nem baj, máskor majd jobban sikerül a beszólás :)
  • Globalmaster
    #4
    Az is igaz:D De akkor már a kultúrökrök se maradjanak ki.