98
Fight Night Champion
  • l0b1g
    #58
    szerintem sincs értelme visszamenni az fn4-re, az irányítás ebben szerintem jobb, sokkal jobb kombókat tudsz bevinni, na meg szebb is a champion szerintem...
  • Totti5
    #57
    Letölthető tartalmaknál meg tudod venni elvileg. 800 pont.
  • hemika
    #56
    Sziasztok!Nekem a problémám az az,hogy nekem nem eredeti a játékom!Meg szeretném venni a kódot ms pontal,ami van is,de a játék menüjében csak a kód beírását engedi a megvételt nem!Esetleg tud e segíteni ebben valaki?
  • sly76
    #55
    nem írtam le PS3-as konzolos vagyok
  • sly76
    #54
    Sziasztok!
    szerintem nem sok értelme van visszamenni a fn4-re itt a champion-ban már az irányítás is jobb és talán minden más is. Egyszerre tudod használni az analog és a gombokra ráépített ütéseket, mikor mihez van kedved.
    Van fennt valaki online a FNC-on?
    Ja,nekem az első lemezem amit megvettem akadozott és le is fagyott párszor főleg fight now és legacy módban és champion modban az átvezető videók sem mentek teljesen simán.
    esetleg volt másnak is problémája a játékkal?
  • ajem kisa
    #53
    Hello!
    Csak az a kérdésem lenne, hogy a fnc a fnr4-hoz viszonyitva változott az irányítás? Azért kérdem, mert megvenném a 4-et is, mert a champion nagyon bejött!:)
    Ha kulább a 4, akkor lemondok róla!
    Köszi!
  • Display
    #52
    De igen, settingsben ott van az.
  • ricsa008
    #51
    Sziasztok
    Azt nem lehet beállítani hogy az ellefél Healt/Stamina mutatója is látszon?
  • Display
    #50
    Title update & DLC Pack OUT NOW;)

  • Display
    #49
    http://www.ea.com/fight-night/blog/dlc-details

    Fight Night Champion DLC Details

    You’ve been playing Fight Night Champion day-in and day-out for the past month with the demo and the full game and though you can’t get enough, you want more! Well, you’ll only have a few more days to wait as a new batch of Downloadable Content will be making their way to the Fight Night Store.

    The DLC will be released on March 29th worldwide on XBOX 360, and for PS3 users the DLC will be available on March 29th in North America/Japan and on March 30th in Europe. Here are the details:


    DLC: Heavyweight Legends Pack

    The Heavyweight Legends Pack for 800 MS Points or $10 will include 5 of the all-time greatest boxers ever to step into the ring. Alongside the boxers in this DLC Pack we will also include the Bare Knuckle Boxing Pack at no charge. If you choose to go without the boxers and only want the Bare Knuckles Boxing Pack, you can download it for only 320 MS Points or $4.

    · Jack Johnson

    · Jack Dempsey

    · Rocky Marciano

    · Joe Louis

    · Floyd Patterson

    · Bare Knuckle Boxing Pack

    Price:

    · 800 MS Points/$10.00 for all items.

    · 160 MS Pts/$2.00 for each boxer


    DLC: Bare Knuckles Boxing Pack

    · Bare Knuckle Offline Play Now

    · Play against opponent with traditional rules or choose the new Old School Rules.

    · Old School Rules mimics the way people used to box before the establishment of the Marques’s of Queensbury Rules. The fight is not divided into timed rounds, instead, the boxers only return to their corners for a break when one boxer is knocked down. Also, there is no judging and the winner is determined by the last man standing. Old School Rules is only available for Offline games.

    · Bare Knuckle Online Ranked/Unranked/OWC

    · The usual quick play online mode. Ranked games are tracked against separate Bare Knuckles leaderboards.

    · Bare Knuckle Online World Championships

    · Complete with separate leaderboards, belts and awards. Bare Knuckles OWC mode allows players to climb through the ranks to become the Champ.

    Price:

    · 320 MS Pts/$4.00 for Bare Knuckles Boxing Pack


    DLC : Alternate Weight Class Pack

    You’ve asked for them and you got them. We’ve also created some licensed boxers in alternate weight classes as many in our community have requested. From a Featherweight Manny Pacquiao to a Middleweight Bernard Hopkins, for 80 MS Points or $1, you can download all 8 boxers listed below.

    · Featherweight Manny Pacquiao

    · Lightweight Manny Pacquiao

    · Lightweight Oscar De La Hoya

    · Middleweight Roy Jones Jr

    · Middleweight Bernard Hopkins

    · Welterweight Roberto Duran

    · Middleweight Thomas Hearns

    · Welterweight Pernell Whitaker

    Price:

    · 80 MS/$1.00 for all boxers

    There will also be additional content that we know you'll all love so stay tuned for that!

    Please note that within Bare Knuckles mode not all boxers have agreed to have their virtual selves duke it out sans gloves. These boxers will not be available for use in Bare Knuckles mode:

    · Muhammad Ali

    · Mike Tyson

    · Oscar De La Hoya

    · George Foreman

    · Joe Frazier

    · Ray Leonard

    · Evander Holyfield

    · Roberto Duran

    · Vitali Klitschko

    · Wladimir Klitschko
  • Display
    #48
    Update & DLC is on the way :)

    http://www.ea.com/fight-night/blog/dlc
  • barcames
    #47
    3-4-5 menet alatt beviszed a 75 ütést nem nehéz csak gyorsnak kell lenni utána 2 meneten keresztül vigyázol a szemedre és aztán agyonvered és te vagy a bajnok.
  • Tomazoe
    #46
    Na végre sikerült legyőznöm Frostot! Köszi mindenkinek a segítséget!
  • Display
    #45
    Pár gyors testütés és tipli a ring közepére, vagy legalábbis próbálj meg eltávolodni tőle a lehető legmesszebb. Ezt ismételgesd egy párszor. Ha jól emlékszem 3 menet alatt kell összehozni a 75 bodypunchot, ha elég gyors vagy, meglesz 2-ből és egy kis szerencsével max csak 1x fog leütni...
  • #44
    Én sokat táncoltam körülötte
  • Tomazoe
    #43
    Frost ellen tud valaki valamilyen jó tippet hogy tudom minél gyorsabban bevinni a 75 testütést? Mindig kiüt az a g*ci!
  • DeerHunter01
    #42
    LT + RS-el hajolgatsz összevissza, aztán mikor az ellenfél melléüt, akkor jelzi a játék egy kis belassulással aztán megütöd
  • kopaszeger
    #41
    upsz ezt hogy érted? "alkalmazni hogy kihajolok, belassul a játék "
    én ilyet máég soha nem csináltam hogy kell melyik gombal?
  • DeerHunter01
    #40
    ahhoz hogy egy ütéses KO-kat véghez vigyél, akkor a left/right hookra kell fejlesztened és az utolsó fejlesztésnél jelzi is hogy KO, tehát megnő rá az esélyed sokkal. amit úgy szoktam alkalmazni hogy kihajolok, belassul a játék ugye, aztán jobbal megküldöm és fekszik is általában :D
    1. menetes kiütések megszoktak lenni pro módon ezzel.

    a másik dolog meg hogy a skill traininget legalább 1-et csinálj meg a meccsek előtt és szedj belőle sok pontot össze hogy legyen elég pontod fejleszteni és ez általában mindegyik dologra ad egy kis pluszt.
    az hogy visszaáll az természetes, hisz formába kell lendülni a meccsek előtt, valóságba se 1x gyúrnak a boxolók aztán abból élnek :D
  • kopaszeger
    #39
    halki!
    Köszönöm a gyors válaszod arra az ütés tipusra lennék kiváncsi amivel eggy ütésből kitudom ütni vagy legalább úgy megrendíteni hogy lemenjen neki pirosba a szintje.
    Igen arra lennék kiváncsi hogy fejlesztem természetesen a manuszomat minden meccs elött de eddig csak atletik edzést nyomattam neki ami valamelyik képességét feljavította a meccsre, de én azt nem értem hogy következő meccsre megint visszaállt az alapra 75-re.Míg az ellenfélé megmarad a magassabb pontértékba.Remélem értelmesen írtam le.
  • DeerHunter01
    #38
    hogy lehet am a LEGACY módos karakteremet átrakni a rendes boxolók közé ?
    mert csak egy régi 71-es szintű van ott nekem, és már én a heavyweightbe léptem fel és 90-es vagyok átlagba
  • DeerHunter01
    #37
    ha az erős ütésre gondolsz akkor azt az RB gomb folyamatos nyomva tartásával tudsz alkalmazni.
    karrier módba meg a skils trainingeken tudsz pontokat szerezni az elér pontoktól függően és ez is segíti az erőnlétet,gyorsaságot,stb.
    az athletic trainingnél pedig egy bizonyos dologra (erő, sebesség, kondi, reflex,stb.) tudsz gyúrni.
  • kopaszeger
    #36
    Hali!
    Én most kezdtem el játszani ezzel a játékkal naon tetszik de egyszerűen nem tok nagyot ütni (punch) remélem jól írtam,hogy kell alkamazni ezt az ütésfajtát? Szarrá verem az ellenfeleimet általában azt bekapok egy ilyen ütést és már le is pontoztak.
    Másik kérdésem az lenne hogy legacy modban mit a legjobb fejleszteni mert nekem az értékeim mindig visszaállnak 75 pontra, mig az ellenfeleim pontértéke egyre jobban nől mikor összehasonlitom az értékeinket.Pedig már 5 meccsett játszottam és mind az ötöt ko-al nyertem. Lehet hogy béna vok de vki segítsen légyszi egy kissebb leírással ha van rá ideje.
    Előre is köszönöm.
  • DeerHunter01
    #35
    am rohadt nehéz ez a legacy mód, egyszerűen alig kapsz xp-t fejleszteni és pro módon olyanokat kapok testre hogy egyből megszédülök aztán ki is ütnek pár menet alatt, amatőrön nyomom inkább azon meg mindenkit leverek pár menet alatt :DD
    általában 1-2 menetig húzzák ellenem
  • barcames
    #34
    a jobb kezed megsérült az első mentben és csak a bal kézzel üthetsz h ne padlózzál!!!! én is szívtam vele sokat :D aztán agyonvertem a feketét
  • barcames
    #33
    már meg van végig is toltam :D
    10/10 a sztori
    filmet is csinálhatnának belőle!

    remélem dlc lesz majd hozzá és valami újdonságot tesznek még bele :D
  • Unreal1942
    #32
    Nem lettem okosabb :)
  • Unreal1942
    #31
    Én bírtam ellene 4 menetet is, de az egyszer se sikerült, hogy ne padlózzak már az első menetben...
    Na majd most, hogy megnézem a videót :)
  • Display
    #30
    Fight Night Champion Walkthrough: Champion Mode - Lucius Palmer

    Check the video
  • barcames
    #29
    a zöld kesztyűs néger állatot, hogyan lehet kiütni a champions módban?
    3-4 üt és fekszem is:S
  • Display
    #28
    inkább szimulátor jellegű, szóval nem az az arcade bizness, nekem eléggé adja =)

    A Champion mód tényleg elég elég rövid, de legalább jó hogy van. A prison fight hatalmas (no rules). Egy dlc-be igazán betehetnék a termek közé.
  • barcames
    #27
    sztori mód lehetne tényleg sokkal hosszabb is.
    De bitang jó lett ;)
  • Muttley
    #26
    jó hasizma van :)

    amúgy mennyire adja a valódi box-feelinget?
    értsd: amikor lemész a terembe kesztyűzni
  • Display
    #25


    Butterbean
  • Display
    #24
    http://www.drpepper.com/promotions/

    Van egy pár extra content a Dr Pepper weboldalán.
  • #23
    Egy jópofa sztori, pár jó bunyóval.
  • Display
    #22
    Out Now!
  • barcames
    #21
    h h 4 óra??? (mi van benne)
  • #20
    Jelentem a sztori mód 4 óra :(
    De most jön a Legacy mód :)
  • #19
    Basszus ez a sztori mód nagyon, de nagyon állat lett!
    Jó karakterek, picit B-kategóriás, de mégis élvezhető sztori, és hangulatos zenei aláfestés.
    Ennek tükrében már is zavarnak annyira a demóban megtapasztalt hibák.