98
Fight Night Champion
  • ajem kisa
    #98
    Ez nem olyankor van amikor erősebb ütést vinne be valamelyik játékos?
    Mert olyankor kilehet lépni az ütés elől, és bevinni egy bazinagyot!
    Nálam csak olyankor lassul be.
  • The Protector
    #97
    Akkor megnyugodtam picit.A fight Night 4 is iszonyat belassul ha vki pont bejelentkezik ps3-ra és kiírja a nevét a sarokban.Ez meg egy bekapcsolás után mikor játszunk mindig 2-3 alkalomal eljátsza ezt a megállás dolgot,utána nem.
  • Rdinho10
    #96
    nekem is csinál ilyeneket én nem foglalkozom vele sztem eléggé "igénybe veszi" a konzolt meccs közben!
  • The Protector
    #95
    Kérdezném a játékosoktól,hoy nektek előfordul-e az h néha meg megállogat a játék pár másodpercre.Nektek van ilyen?Vagy a lemezem szar?
    Előre is köszi a választ,fontos lenne mert akkor veszek egy másikat,ezt meg kidobom.Féltem az olvasófejet.
  • oneal1
    #94
    tegnap szereztem be a játékot, eddig nem is tudom miért nem tettem....

    ez valami iszonyat jó:D
  • Alattomos84
    #93
    Nagyképűség nélül állítom, hogy qrva jól játszom. A FN 2-3 a kedvenceim voltak, a sportért is rajongok, de a FNC OWC-ben hatalmasat csalódtam. Az idóta "jab-straight-jab-straight-jab-straight testre"-style a menő. Hiába lépdelek le felütéssel róla-máshogy el sem találod-, kipontoznak. Számtalan ilyen majomba futottam. Tipikus igazságtalan, életszerűtlen EA-s fos. Úgy buktam meccset, hogy 1,5-szer többet találtam sokkal magasabb százalékban...hogy??? Semmi logika. Pedig jó játék lenne...
  • Tormiee17
    #92
    Azt szeretném kérdeznii,hogy Legacy-ban...amikor a skilljeidet húzod,akkor elég az,hogy ha csak egyből felhúzom a végére ?? mert ahogy nézem,az úgy olcsóbb,de nemtudom,hogy megkapom e azokat a plusszokat ha egyesével venném meg :)
  • Novotsik
    #91
    tényleg nem tudok haver ellen játszani OWC módban?
  • Novotsik
    #90
    Helló. HOgy tudom bishop szakállas változatát unlockolni?
  • sly76
    #89
    Helló,Castillot elvileg testütéssel kell leütni, de fejen is lehet nála próbálkozni.
    Amikor lefog folyamatosan nyomkodd az L2-es gombot, ilyenkor mást ne is csinálj, amíg el nem löki magától Bishop.
    Szerintem FNC-ban a leghatásosabb ütés az egyenes, power-el fűszerezve.
    Aki nem boldogul az OWC módban írjon!
  • SAFIII
    #88
    Hi!
    Castillo-t hogy lehet kiütni?
    Akár hogy püfölöm, nem bírok vele, csak "rámfekszik", amiből szabadulni se tudok...
  • sly76
    #87
    még egy gondolat az elöbbihez:a owc laderboards-ról lestem de nekem is ez volt a tapasztalatom eleinte 50pontonként emelkedett a lvl később 100 pont majd 50-es szint felett már 200 pontonként megy felfelé ami nagyon durva szinte lehetelen de ahogy elnézem taylorp fogja elmesélni milyen érzés volt megszerezni.
  • sly76
    #86
    Szia,hűha
    Nem is gondoltam hogy hogy van magyar bunyos ilyen magaslatokban elnézést hogy én akartam a vállamra venni a segítségeket de most azt hiszem te többent láttál már mint én(5191 55 15 657 98 9 2 56 45 792 108 2 )óriási teljesítmény gratulálok.
    Az a baj hogy ahogy elnézem az ellenfeleid elég gyengék voltak összességében és mostanra kb 1 vagy 2 pontot kaphatsz meccsenként és ha becsúszik egy vereség ennél a szintnél már akár 40-50-60 pontot is veszíthetsz úgyhogy kitartás és okosan az ellenfélválasztásnál.
    Egyébként én sem állok jobban 51 es szinten vagyok kb ennyi meccsel és ilyen az én aol számom is.
    A 60-as szinthez neked még kell 609 pontocska ami kb 250-300 meccs még.
    Privátban átküldtem a mobil számom ha gondolod vitassuk meg a gamet telefonon is üdv,sly76
  • taylorp
    #85
    Szia!
    Nekem segíthetnél elérni online a 60-as level szintet.
    54-es szinten vagyok.
    üdv
    Gamertagom: taylorp79
  • sly76
    #84
    ok,most újra nekimentem a legacy résznek a nehézségi szint amateur volt a csúszkákat is beállítottam a settings-ben a boxer tulajdonság max. a cpu meg minimum így minden meccs 1 menet ko volt és 25. után jött a levél a menedzsertől move up? címmel.
  • robinho1
    #83
    Szia!
    Tisztában vagyok vele, hogy nehézsúlyból nem lehet feljebb menni! :))
    Váltósúlyban vagyok, nem nagyon találom az üzit.. :S
  • sly76
    #82
    most látom csak hogy a settings-ben csak a sérülékenységet nem lehet külön beállítani csak azt hogy a bíró mennyire vegye figyelembe azt ha a bunyós vérzik tehát ha el akarod kerülni a TKO-t akkor minimálisra kell húzni azt a sávot (referee damages awareness).
    tehát akkor csak hajrá a power ütésekkel és preferáld az egyenes ütéseket.
  • sly76
    #81
    sziasztok!
    szia,legacy módban csak fölfele lehet súlycsoportot váltani,ha te most heavyweight vagy akkor nem fog menni, de lightweight és middleweight-ből igen. A három szervezet öve megszerzése után üzenetet kapsz és felajánlják neked a súlycsoportváltást. ide-oda nem lehet ugrálni a súlyok közt(sajnos)
    A sérülékenységet a settings-ben lehet beállítani ott ahol a gép erősségét is állítod és ott beállítod hogy a saját embered vagy a gép embere legyen sérülékeny vagy mindkettő.
    Nehézsúlyú bunyósok online pl. teljesen felhúzzák az egyenes ütést max.ra
    és az esetek 85% ban pacquiao ütésstílusát állítják be első menet végén ha egyáltalán eljutunk odáig úszik a ring a vérben.
  • robinho1
    #80
    Sziasztok!
    Akkor nekem segíthetsz...legacy modban vagyok minden mecsem K.O-val végződik 44 mecsből 44 K.O. minden övem megvan mindenkit meg vertem már, súlycsoportot szeretnék váltani azt hogy kell?
    Másik kérdésem pedig az lenne, hogy mindig szétütöm a fejüket, de csak belilul vagy bepirosodik a szeme és az arca, de azt akarom hogy vérezzen :) azt hogy kell?
    Válaszod előre is köszönöm! :)
  • sly76
    #79
    88% ban megvan a játék (3 trófea hiányzik csak) és rengeteg tapasztalatot szedtem össze az elmúlt egy évben.
    Ha tudok valakinek valamiben segíteni csak szóljon.
  • sly76
    #78
    a lakatos bunyosokat meg kell venni pénzért! kivéve a champion mode szereplőket mert azok a mode végigjátszása után elérhetővé válnak
    akikkel nem lehet ps3 on játszani az a young George Foreman és Andrew Bishop sittes változata ja és Raymond Bishop azt hiszem Xbox on az utobbi kettővel lehet játszani.
  • sly76
    #77
    FIGHT NIGHT CHAMPION: BOXER SHARE TUTORIAL

    http://www.youtube.com/watch?v=LixQ8V5GAUc

    ez xboxos verzió de a ps3 as is ugyanaz
  • fenegyerek1
    #76
    A boxolokat hogyan lehet letölteni PS3-ra?
  • fenegyerek1
    #75
    végigjátszottam a bajnokságokat és igy sem oldotta fel a boxolokat. Nincs tippetek véletlenül?
  • Keresztapa81
    #74
    Legacy mode-ban hogy lehet boxolni? Mire kell rámenni? Ha valaki tudja, az írja meg pleaseeeee....
  • ajem kisa
    #73
    Beváltottam ja!
  • McKenzies
    #72
    Te a 7 napos trialt hasznalod meg vagy bevaltottad az online kododat?
  • McKenzies
    #71
    Enis hasonlo problemaval kuzkodok.... neked sikerult valahogy megoldanod?! Sehogyse tudok online kodot venni.
  • ajem kisa
    #70
    Hello
    Én KisaHun vagyok a live-on, valamikor a 7végén üthetnénk párat, vagy talán még ma koradélután, majd kideül, hogy tudok-e menni boxra!?
  • MalnaLekvar19
    #69
    aki akar xboxon játszani írjon a nevem : magicfrigee
  • Cookie89
    #68
    ha az RB gombra gondolsz azt jó ha használod mert az a power punch(erős ütés)
  • zsozsizsá
    #67
    igen rájöttem h csak az online módban van csak...:/
    de a jobb hátsó/felső gomb még mindig nem tudom mire való! :S(nem a ravasz)
    Haverom azt mondta h a neten olyat is írtak h ha közel mész akkor visszajátsza na na eddig nekem nem jött össze és sztem nem is igaz:S A k.O-t lenne jó visszajátszani nem tudom mér vették ki belőle, picit így ront az élményen :(...na mind1 köszönöm!
  • Cookie89
    #66
    nincs benne visszajátszás, a videókban volt de végül nem került a játékba:S
  • zsozsizsá
    #65
    Egy kis segítséget szeretnék kérni!
    Tegnap kezdtem el játszani a Champel(x360), de feltünk h nincs benne alapból a replay néztem a beállításoknál is de nem találtam hol lehetne beállítani ,hogy vissza játsza a kiütéseket?!
    Kerestem de neten is de semmi, csomóan nem tudják pedig vannak róla videók , hogy van replay benne!!!
    Előre is köszönöm!
  • sly76
    #64
    sziasztok!
    Nyomja valaki ps3on online a FNC-t ha igen keressük meg egymást a network-ön
    XAndrew76Bp néven futok.
  • hemika
    #63
    Na sziasztok!Sajna nem lehet megvenni sehol a live kódot hozzá!Ha valakinek van ötlete az írjon legyen szíves!A baj az hogy már megvenném az eredetit is csak olyan sokan írják különböző külföldi fórumokon is miszerint az nem fogadja el a kódot!Akkor meg adtam a szarna egy pofont!
    ide írjatok már ha tudtok valamiben segíteni ha lehet!
    [email protected]
  • Cookie89
    #62
    legacy módban h a náthás lóf.szba lehet súlycsoportot váltani,megvan mind 3 öv 8 szor védtem de nem jön üzibe mint a FNR4 be és az opciók közt se találok.A champion mód fasza volt, csak nagyon rövid meg néha olyan furcsa érzésem volt h nem én irányítom a dolgokat ami végül is igaz is:D
  • Cookie89
    #61
    .
  • visa81
    #60
    hehe, ez a balzsay xbox-on is jól tolja a boxot :)

    http://4gamers.postr.hu/fight-night-champion-balzsay-karollyal



  • ajem kisa
    #59
    Oké, lebeszéltetek!:)