87
Igazság Kardja
  • dezsolti78
    #7
    "félbarbár megszálló horda"
    Hihetetlen egy magyar ember szájából ilyet hallani. Te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal, de ebbe most ne menjünk bele....
    Van más játék ahol a dicsőséges vörös hadsereg oldalán harcolhass...
  • a.carkey
    #6
    " Manuálisan gombokkal is irányíthatóak az egységek, egérrel való célzással."

    Érik egy magyar Soldiers? :)
  • HöfEE
    #5
    Te miről beszélsz? A félbarbár megszálló hordát, én kérem ki magam és az összes felmenőm nevében. Ha jól tudom nem szálltunk meg senkit, ellenben nálunk először a németek állomásoztak, utána meg a szovjetek maradtak egy hosszúra nyúlott teadélutánra. Én kifejezetten örülök ennek a játéknak végre nem hős amerikai kell legyek amihez aztán égvilágon semmi közöm nincs, hanem a saját országom katonái bőrébe bújhatok.
  • geo91
    #4
    lehet, hogy lesz rá lehetőség, de én akkor sem harcolnék a szövetségesek oldalán...
  • Montanosz
    #3
    hát a valoságban elég dicstelen szerepünk volt, afféle félbarbár megszálló horda, hát remélem a játékban tényleg változtathatunk rajta és a fasiszták ellen a szövetségesek oldalán harcolhatunk))
  • Brolly28
    #2
    pffff még egy 2.vh-s stratégiai játék
    bár azért kíváncsi vagyok ré mit fognak kihozni belőle
  • geo91
    #1
    Nagy fába vágta a fejszéjét a 4villanás fejlesztőcsapata: a 2012-re megjelenő Sword Of Justice, azaz az Igazság Kardja névre hallgató játék a II. világháborút dolgozza fel - ám ezúttal végre mi, magyarok leszünk a főszereplők.



    Az ún. valós idejű stratégiai és harmadik személyű lövöldözős játék lehetőséget ad arra, hogy a történelmi tényekkel szemben megnyerjük azokat a csatákat is, amiket elveszítettünk, így egészen máshogy is végződhetnek a dolgok...

    A játék jelenleg még fejlesztés alatt van, egyelőre egy demó látott napvilágot:



    A fejlesztők ígérik: nem adnak ki félmunkát a kezükből, minden centiméter, a grafika és a játékmenet is gondosan ki lesz munkálva: céljuk, hogy a játék más országokban is nagy sikereket érjen el.

    bővebben: itt.

    facebook oldal

    forrás, egy az egyben: kuruc.info