31
  • Rapid81
    #31
    Kismillió egyéb kereső létezik. Altavista, Yahoo, Heureka, Bing... Egyébként meg léteznek kimondottan torrentek keresésére létrejött oldalak is, mint például torrentsearch, torrentkereso, bla, bla... Én azt bírom, amikor valaki fel akar menni például a f@szbúkra vagy valamilyen oldalra, és begépeli a gugliba, hogy "facebook.com" és ott nyom rá. Az ilyeneknek minek Internet?
  • Mike at home
    #30
    na jól van
    már azt hittem a google fel akarja adni az első helyét a keresők között
  • Balumann
    #29
    Jaj nee, nem fogja kiegészíteni automatikusan a torrent, meg más warezhez leginkább kapcsolódó szót? Be fog csődölni a gúgli XD
    Amúgy én a torrentz.eu -t szoktam használni, sok oldalon keres egyszerre (köztük van a piratebay, btjunkie, alivetorrentz, és még nagyon sok oldal). Sajnos isohunt viszont nincs benne.
  • gothmog
    #28
    Azaz! És talál hozzá cd-keyt, fullversion downloadot meg cracket is.
  • Rotyoka
    #27
    A magyar ember az iwiwre és a facebook ra is a googleban keres rá...

    Nézd meg meg a Google év vége összefoglalóját
  • Garrett27
    #26
    Nálam is azóta van net, és pontosan ugyanezt tapasztalom. Azelőtt nem volt ennyi szemét, reklámmal vagy "hoax"-szal teli link, most a google akármire ki tudja írni az elsők között, hogy "download" ezt meg azt, ami átirányít a fizetős usenext-es hülyeségekre. Kínomba egyszer már beírtam aids erre első linkek közt kidobta: "download aids". Biztos párosította a szörnyen okos keresőmotorja az elmentett keresett szavakat. Ennyit a google-ról...
  • wraithLord
    #25
    Ez mondjuk igaz. Viszonylag ritkán tpb-zek, de akkor legtöbbször pont túl van terhelve a keresője.
    Ha másra gondoltál, akkor passz, ezenkívül nem volt vele bajom.
  • jackoneill90
    #24
    A torta (szóköz nincs a vége után) szóra sem ad keresési ajánlatot, azzal mi lehet a bajuk?
  • RecoPhile
    #23
    Én már elégszer használtam tpb kereső rendszerét... elég is volt. Nagyobb sikerrel találom meg google-al amit keresek, mint tpb keresőjével...
  • vato loco
    #22
    Hát ja. Még a "k. anyád"-ra is kiad 3 oldalt, ahol tuti fent van, akár prgt, akár filmet keresel. :)
  • Hungarikum
    #21
    Nálam azért annyira nem probléma már a csörömpölös [56k] modem óta van netem, nagyjából tudom h. miket hol kell kereseni. alapból nagyon ritkán keresek a googlen pl torrentet... de ha nincs sehol fenn néha muszáj ha már sehol se találom.

    pl mint egy Drivert probálj meg keresni id száma alapján... S akkor kidobja ezeket a szarokat. S ez csak egy példa. Régebben ennyi trash nem volt rajta.
    Szóval itt kezdje el a szürést ne a "torrent" kifejezéseknél, amit amugy is lehetőség szerint mki megold zárt közöséggen belül, ha teheti.
  • zola2000
    #20
    Nem úgy szüri, csak arról van szó, hogyha beirjuk hogy torr, akkor nem ajálja fel, az automatikus kiegészitésben hogy torrent mint eddig...
  • TreDoR
    #19
    Downloadot felesleges használni, a kiterjesztésnek több értelme van, torrent, mp3, stb.
  • Ferrer
    #18
    Mivel nem a találatokból veszi ki, hanem az automatikus kiegészítésből.
  • wraithLord
    #17
    És akkor mi van?
    Azért vannak a BitTorrent trackereknek search engine-je. Eszembe nem jutna Google-lal torrentet keresni.
    Szomorú, hogy a peer-to-peer file sharing manapság már gyakorlatilag egyet jelent a "kalózkodással"...
  • sanyicks
    #16
    Igen ezeket ki kéne dobálni a picsába, sőt megbirságolni az üzemeltetőket is, hiszen ez a weboldalak spamja.
    Az a legszebb mikor ilyet látok "Openoffice download FREE cracked serial working" :DDD

    Meg amikor egy video fájl "FULL cracked with serial"...
  • Hungarikum
    #15
    Naja, probáljatok meg egy drivert keresni pl a vmi idősebb hangkártyához... de nem is kell driver... pl le akarok tölteni xy fájlt...
    Download "XY" FAST.torrent
    Download "XY" now!!
    blabla...

    aki már keresett vmit és belebotlott ilyen oldalba az tudja miről beszélek. S baromira idegesítő a sok trash oldal
  • e57
    #14
    Nem a torrentre való keresést szigorította, hanem a keresési kulcs automatikus befejezését (azt is csak elméletileg....). Tehát végig be kell gépelned, hogy mire keresel.
  • kicsibicska
    #13
    A "torrent"-re az első találat a piratebay.
  • szlovákiai hun
    #12
    Nálam továbbra is talál, de van a googli helyett más mint pl: blinds, blue, yaaho...
  • sanyicks
    #11
    Egyáltalán nem, mert a google mindent lát, a pb meg az isohunt csak 1 oldalt. És az összevont keresők amik x torrentsiteon keresnek sem látnak annyit mint a gugli.

    Vírusos linkekkel nem gond... okos ember nem tölt le olyan fájlt ha torrentet keres aminek exe a kiterjesztése, hanem csak torrent kiterjesztésűt. Torrent kliensbe épülő torrent fájlban üldögélő vírusról még nem hallottam.
  • B0nFire
    #10
    Ebből nem úgy tűnik, mintha olyan nagyon szűrné...
  • RecoPhile
    #9
    "no meg a google első találatai a torrentre általában tele vannak vírusos linkekkel."
    Ezt a hülyeséget honnan szeded??? Én már több mint 5éve google-al keresek torrent-et és még egyszer sem találtam vírusos fájlt...
  • TreDoR
    #8
    "no meg a google első találatai a torrentre általában tele vannak vírusos linkekkel."

    Ilyet nem tapasztaltam.

    Nálam mondjuk változatlanul működik a torrentek keresése
  • turul16
    #7
    Kina kedvert nem, de ha roluk van szo akkor johet a cenzura.
  • PetiX87
    #6
    bár a torrentet általában illegális letöltésekre használják, attól még magában a torrentezésben nincs semmi szabályellenes
  • Rotyoka
    #5
    Pedig a BitTorrent egy 100%-san LEGÁLIS dolog. És mellesleg ebben is van a jövő...

    Az megint más, hogy ki mire használja.
  • KRTuning
    #4
    Inkább a "bármit keresel ezen az oldalon minden van" találatokat, meg a más keresőoldalas találatokat szűrnék ki.
  • Narxis
    #3
    Dehogy, aki Google-el keres torrentet az sikeres ember nem lehet. Pirate Bay, isohunt vagy egy zárt tracker sokkal alkalmasabb, no meg a google első találatai a torrentre általában tele vannak vírusos linkekkel.
  • Szefmester
    #2
    Majd jön más ha megtörténne.
  • bigjoe
    #1
    A gugli ki fog halni, ha sokat szarakszik..