54
Grepolis
  • N o N a m e
    #14
    katonákat hogy tudok még csinálni? be kell sorozzam a népet?
  • Csirke4
    #13
    Akkot nemfogok Traviánból már elég volt. :D
    Nekem az ikariamos csatarendszer meg egységküldözgetés sokkal jobban bejön csak az meg szörnyen lassú és normálisan foglalni sem lehet városokat. :S
  • Muszy20
    #12
    Nem rossz játék! El tud vele szórakozni az ember netezés közben.
    Bár tényleg úgy az izgalmas ha folyamatos a harc :) ha nem támadnak, mi támadunk :)
  • darki81
    #11
    hát én egy hónapja kezdtem, ha van kedvetek regeljetek be a zeta világba, és jöhettek a szövetségünkbe. (20-an vagyunk egyenlőre)
  • Lord Nomak
    #10
    6 hónapot játszottam vele Gammán, volt 17 városom, támadni nem mertek mert jól kiépített volt és mert a szövetség a 2. helyen állt. Ennyi elegendő is volt ahhoz, hogy megunjam. Amúgy jó játék, ha hosszabb futamidőre nem tervez az ember.
  • Armagedown
    #9
    vigyázz azért arra hogy nehogy tulságosan rákattanjál :)
  • Armagedown
    #8
    a második amit emlitettél
  • Csirke4
    #7
    Az egységeket ha átküldöd másik városba akkor onnan tovább lehet küldeni, vagy vissza kell hívni és mindig csak onnan lehet küldözgetni ahol gyártottad?
  • darki81
    #6
    Még egy apróság, ahogy fejleszted az épületeket a váradban, annál jobban néz ki. Minden fejlesztésnél változik.
    (és magyar nyelvű a játék)

    Trailer:

  • darki81
    #5
    Az ikariam az gagyi ehez képest. Szerintem a travianhoz lehetne talán hasonlitani, csak ez ujjabb. Vagy van az a régi stratégia játék, az age of mythology, ugyan olyan csak weboldalon keresztül. Itt is lehet váratfoglalni, katonákat gyártani, fejleszteni, pl. az ezüst bányát aszthiszem 40-es szintig. Meg fosztogatni, egyszerre támadni egy kiszemelt várat a haverokkal (klántársak), meg még ezeken kívül rengeteg jó dolog van benne, és nagyon jó játék! Most 1 hónap után lett meg a 2-ik váram, az most kb. 2000 pontos, az első meg most olyan 8000.
  • Csirke4
    #4
    Mennyiben különbözik pl a traviantól vagy ikariamtól?
  • darki81
    #2
    Aki abba a világba szeretne jönni ahol én vagyok, meg még 19 klán társam, annak itt a meghívóm. Akinek tetszik a játék, és minden nap fentvan az oldalon, annak van felvétel 1000 pont után!
  • darki81
    #1
    Készen állsz, hogy uralmad alá hajtsd az ókori Hellászt? Hogy Nagy Sándor, Perszeusz, Leonidász, Achilleusz és más görög hősök lába nyomába lépj? Ha igen, csatlakozz hozzánk egy különleges kalandban, amely az ókori görögök világába kalauzol téged!

    Ebben a böngésző alapú on-line játékban a te feladatod, hogy kis poliszodat hatalmas metropolisszá fejleszd, erős sereget és ütőképes flottát toborozz, majd távoli szigetek hódításába kezdj. A dicsőséghez és hatalomhoz vezető utadat választásod szerint négy isten egyengetheti: Zeusz, Héra, Athéné vagy Poszeidón. Isteneid irántad tanúsított kegye dönthet győzelem és vereség közt.


    Regisztrálj!