2060
P S P 2
  • atomabszorpcio
    #157



    De otthon csak februártól kezdik árusítani.
  • szega96
    #156
    Nekem elég a wifi, 3g nem lesz elég a multihoz, +14000FT ot nem ér meg...Ennyiből kijön egy játék vagy egy memóriakártya illetve egyéb kiegészítő
  • samsung123
    #155
    3G-lesz, úgy érzem
  • szega96
    #154
    Ajánlom figyelmetekbe a console cornert,ahol már előrendelhető a vita.
    Megjelenés: 2012 feb. 22
    Ár: WIFI- 72.990FT
    3G- 86.990FT
  • samsung123
    #153
    Vagy a franc se tudja már
  • samsung123
    #152
    ez az, hogy valszeg nem lesz kábeles megoldás!(nem is baj) nincs rajta olyan ajzat! Ps3-al is wifin keresztül fog kommunikálni!!!
  • szega96
    #151
    kábel sztem lesz hozzá
  • samsung123
    #150
    Remélem Wifi-n keresztül Tv-re ki lehet majd rakni a Vitát, mert sok tv már wifis vagy kapható hozzá vevő pár ezerért.
    Nagyon állat lenne, tv-n nyomatni vele otthon is.
  • samsung123
    #149
  • samsung123
    #148
    Mi lesz itt, ha majd 100% kiaknázzák a benne rejlő lehetőségeket??? Ha már most ilyen brutál!!!
  • szega96
    #147
  • szega96
    #146
  • szega96
    #145
    http://www.youtube.com/watch?v=Go4ygsfNJsQ&feature=related
  • szega96
    #144
    http://www.youtube.com/watch?v=lvPfQBUViIQ&feature=related
  • szega96
    #143
  • samsung123
    #142
    Sokakban van tévhit a 3D-ről!!!!

    Egy 3d-s játék, hogy 3d-s legyen nem kell kifejezetten annak készülnie, mint pl a filmeknél, MERT ott alapból 3d-s. (Már minden játék kb a 1999 óta) Én pl a Max Payne vagy bármi régi játékot is kipróbáltam 3d-ben a 10 évvel ezelötti játékokon és tökéletesek! Hiszen 3d-sek azok is csak alapból eddig nem úgy jelenítettük meg! És 100% 3d minden, tökéletes látvány, nem kell variálni semmivel. A mostani játékok 99% visszamenőleg 15 évvel tejes pompájukban élvezhetőek full 3d-ben.

    De akkor miért van 3D Ready játék? (pl crysis2)
    Mert itt külön rájátszank még a 3D hatásra! Eseteleg jobban optimalizálják rá!(mert alapból kb 50%esik egy játék sebessége 3d-ben)

    Lényeg hogy, minden játék 3d-be élvezhető mindenféle konvertálás, vagy előmunka nélkül!!! CSAK legyen a megjelenítő képes a 3D-re. Ezért egy 3D-PS Vita szerintem nagyon is elképzelhető húzás lesz, egy újabb verzióval, miközben a kompatibilitás és hardver is ugyanaz marad.
  • samsung123
    #141
    De a lényeg, hogy a már meglévő, 2 év alatt kiadott PS Vita játékok, ugyanúgy mehetnek 3D-be!

    3D-t a Sony nem fogja kihagyni, tényleg ez jövő és minden megvan hozzá, váltás is gyerekjáték lesz, mert már a kijelző most hihetetlen nagy felbontású! Emiatt játékok 3d-ben nem lesznek lassabak vagy csúnyábbak! Nem véletlen ez a nagy felbontás szerintem.
  • jackoneill90
    #140
    Há! Ezt a nintendo 3ds ről lopták le. Én a nintendo helyében ezért feljelenteném őket és kitiltanám a világból a ps vitát. nintendo forever !!
  • 5c0rp330n
    #139
    nem hiszem h ilyet lepnenek, de ha meg is lepnek, a kezdeti tamogatas hianya miatt az nem lesz az igazi..
  • samsung123
    #138
    A következő verió, valszeg slim-ebb lesz, de ebben nem vagyok bizos, én inkább, a szemüveg nélküli 3d-t gondolnám, hogy az lesz a következő verzió.
    Mivel technikailag a vízszintes felbontásal való felezés(jobb-bal szemnek 1-1 pixelsor) miatt a gépigény nem fog változni, mivel a játék felbontása is feleződik(pontosan a régi psp-szintjére), de a 3d miatt nem lesz észrevehető az, teljesen ugyanaz marad minden csak már 3D-ben.(nem kell erősebb vagy másabb hardver, másabb játék) régebbi játékok szintén 3d kompatibilisek lesznek egyből.

    Valszeg a Sony simán kicseréli kijelzőt egy 3d típusra, mert nagyon logikus 2 év múlva, mikor már jobban elterjedt és elfogadotabb és persze olcsóbb lesz.

    Majad kiváncsi vagyok, hogy bejön e tippem
  • darkmore
    #137
    Én azért örülnék egy "slim"-esebb verziónak, mert ez kicsit nagy ;)
  • 5c0rp330n
    #136
    az arral nem lesz gond, mar hivatalosan is mondtak h ugyanolyan aron kezd majd mint anno a sima psp (250 dodo). az aksi kicsit tenyleg gazos, de manapsag mar ugyis van mindenhol konnektor :)
  • samsung123
    #135
    Régebben, kb 2007-ben mikor vettem psp-t, agyaltam PSP2 koncepciókon. Az volt az elvem hogy, High-tech legyen mint anno psp, és kb 90% ilyen ficsőröket és tudást képzeltem bele, De tudtam ez egy szép álom marad, nem létezik hogy belepakoljanak mindent, és valahol ne vérezzen el(hülye forma, kicsi kijelző stb) DE nem találok kifogást a PS Vitán! Idáig semmit, ráadásul egyre jobban KELL, hiszen ez a AR is durva és hogy, még régiófüggetlen lesz, az is hihetetlen számora!

    Olyan ez az új gép, mintha tényleg nép akarata szerint készült volna, mintha csak, a fórumokról a legjobb ötleteket összegyúrták volna, mindenféle megalkuvás nélkül!

    Tényleg hihetetlen számomra, mi mindre képes, kompromisszumok nélkül!
    gyenge pontja kettő lehet: aksi és az ár. Szerintem az aksi idő tudva miket tud, nagyon is baráti! Az ár meg más tészta, nem magyar emberhez van igazítva.
  • samsung123
    #134
  • shaddam
    #133
    Ez kegyetlen lesz.Kár hogy a parasztoknak a szifonos fingós app kell
  • KaBuTo666
    #132
    2:44-től!!!!!! az igazán érdekes!!! LOL

    Jöjjön már! Inkább nem eszek, de KELL
  • samsung123
    #131
    2:44-től!!!!!! az igazán érdekes!!! LOL

    Jöjjön már! Inkább nem eszek, de KELL
  • atomabszorpcio
    #130
    2:00-tól lessétek!!!!44négy

  • szega96
    #129
    Kicsivel lejjebb ottvannak, kis kártyákon
  • kisgabo
    #128
    asszem én is erre tolok egy ikszet, és kimarad a 3ds...

    a játékokat hogyan tárolja? kazi, letöltés?
  • KaBuTo666
    #127
    Jöjjön már! Inkább nem eszek, de KELL
  • samsung123
    #126
    Jöjjön már! Inkább nem eszek, de KELL
  • szega96
    #125
    Asphalt elég ratyi sztem még a sima psp is elvinné
  • KaBuTo666
    #124
    Jöjjön már!
  • szega96
    #123
    Jöjjön már!
  • atomabszorpcio
    #122






    Dobozok, adathordozók, tokok, borítók.

    A Sony Computer Entertainment végre-valahára bevillantotta, hogyan néz majd ki a PSP utódjának számító PlayStation Vita, és a hozzá kapcsolódó termékek csomagolása. A Tokyo Game Show 2011-en kint van a gép és a szoftverek doboza, valamint a játékokat hordozó kártyák és a masina védőtokjai is.

    Forrás: playstation Community
  • szega96
    #121
  • samsung123
    #120
    Nagyon komoly kis gép lesz! Érdemes vágignézni rengeteg infó, rengeteg gameplay (Főleg 8:33-tól. Eszméletlen szép játékok, és olyan mintha tényleg teljes értékű asztali konzolon játszanál (sőt még jobb is, az érintőképernyő, mozgásérzékelő miatt) Érdemes még a végén is kicsit időzni 25:38-tól egy kis érdekesség is!
  • darkmore
    #119
    Ja..., most olvasom, bocs.
  • darkmore
    #118
    Nem arról volt szó, hogy a memóriát viszavették 256MB-ra?