2060
P S P 2
  • cloud.strife
    #197
    Egy plusz SIM kártya kell bele amin csak mobilnet előfizetés van.
  • gabeone
    #196
    Segítsetek, sok mindent nem értek a Vita-val kapcsolatban.

    A 3G-s változat esetében mindig lehet internetezni? Böngészni, multizni, chatelni.. Nem kell hozzá semmilyen extra előfizetés? Korábban olvastam egy hordozható extra akkuról, vagy akként funkcionáló eszközrők, ami csatlakoztatva a ps vitához, azzal együtt kb. úgy néz ki, mint a playstation-ök kontrollere.

    A psp játékok használhatóak a ps vitán?
  • Bogdogege
    #195
    Nagyon brutál, azért az aksi is.
  • GTV
    #194
  • GTV
    #193
  • GTV
    #192
    Érdemes megnézni:

    Itt pedig a sajtótájékoztató:


  • gaga333
    #191
    Ez bön rossz. Nem véletlenül bukik eddig ekkorát ez a psp2. Bün rossz. Tele ocska portokkal elcsepelt megoldasokkal. Amivel elöjönnek a nahy N -nél évekkel ez elött volt. Bekellene látniuk hogy portokkal tuti bukta. Még sima ds-böl is több fogy mint vitabol. Vitan felül orasi blama lesz ez a gép. :))
  • samsung123
    #190
    na neeee
    de nagyon jó!
  • artschi
    #189
    Hol készült ez a reklám? :P

  • szega96
    #188
    Attól félek, hogy a későbbiekben, ha kiadnak esetleg egy slimet, akkor nehogy hardver ügyileg nagy különbség legyen a 2 között
  • samsung123
    #187
    Valszeg beszerzek egy ilyet, mivel tabletnek is jó és teljes értékű konzolnak is.
    Arra vagyok kíváncsi hogy wifin keresztül tv-vel hogy ki lehet e rakni a képét.
    Ha meg jönne egy normálisabb autós játék rá, mert amik most vannak borzalom(irányítás garfika) pl: GT5 az ütne.
  • KaBuTo666
    #186
    GK teszt 10/10...
    No comment...ütős masina.
  • samsung123
    #185
    Nincs igazad nem néz ki jól, BAROMI jól néz ki!!!
  • szega96
    #184
  • szega96
    #183
    Naggyon jól néz ki!!!
  • GTV
    #182
    Bemutató Gametevééktől:
  • Anubys
    #181
    Nálam is van mindkettő az előző generációból, de nálam pont fordítva volt. A Silent Hill-t inkább PS2-n toltam (mondjuk mire lett Psp-m, addigra jött pont ki Ps2-re. Minden esetre az ilyen "epic" játékokkal inkább asztali konzolon tolom, de az exkluizív címek -God of War, Infected, Parasite Eve- természetesen nem voltak rosszak. Ds inkább az olyan helyzetekre való, amikor egy rövidebb időd van játszani, és előkapod, tolsz egy Mortal-t a retyón, vagy elviszed a Castlevania-t a következő checkpoint-ig 4 buszmegálló alatt.

    De mindegy, felesleges ezen flame-elni, tény, hogy a Sony a Nintendo-t utánozza, azt is tudjuk, miért, és valljuk be, az N meg is érdemli valahol. Hogy mennyire sikerül neki? Egyelőre erről is felesleges vitatkozni, de az tényleg szégyen, hogy a lassan egy éve piacon lévő 3DS-re alig van több játék, mint ami a Vita nyitópalettája lesz, szóval nem kell temetni ezt sem. Bár tartok attól, hogy itt is főleg nagygépes portok lesznek, ami megöli az egészet.
  • Falabu #180
    Tudod, nem a véleményeddel van a baj, hanem ahogy azt kifejted. Nincs DS-re véletlenül olyan játék ami illemet tanít vagy netalántán helyesírást?

    Az a baj ezzel a PS Vitaval, hogy azonnal megfogom venni, mert nekem így videók képek alapján nagyon bejön. Így voltam a 3DS-el is, csak arra meg nemvolt értelmes játék. Egyébként Console Cornerben kilehet próbálni.
  • samsung123
    #179
    Ülj le egyes...
  • Bogdogege
    #178
    Nagyon odab.szós lesz agyalok is rajta , hogy vegyek .
  • Felgolos
    #177
    fanatikus troll XD
  • darkmore
    #176
    Én komáltam mindkettőt, a PSP-t és a DS-t is, bár ha jobban belegondolok, hogy melyiken játszottam igazi Epic játékot akkor több PSP cím jut eszembe: Silent Hill Origins, Valkyria Choronicles, MGS: Peacewalker, God of War duó, FF: Crisis Core (és rengeteg PSX-es játék), valahogy kevés DS cím maradt meg: Advanced Wars, Hotel Dusk és még sok RPG, amit abbahagytam valahol 60%-nál :)

    Szerintem felesleges előre ásni bárminek a sírját, a 3DS is csak észheztért. A Vitára meg nagyon népszerű játékok jönnek (Uncharted, Resistance, ...) szerintem nem lesznek olyan rosszak az eladások.
  • shaddam
    #175
  • gaga333
    #174
    naa eleg. a vita vitan felül eddig eges. hasznalhatatlan vacak. a japsiknak sem kell. atvettek a több eves nintendo tecnikat pl erintö kijelzö. nagy szam. harderileg türhetö de mint jatek nulla lesz ez is. sajnalom aki csalodik de lehet ra keszülni. mario egyedül többet er a ps-nel es ez teny.
  • Anubys
    #173
    Azért gáz, hogy 2012-ben még tartanak ott emberek, hogy egy 3DS-ről rögtön Mario-ra asszociálnak.
    Persze az előtted szóló (illetve trollkodó) sem volt semmi. Na mindegy, nekem van 3DS-em, és én Residentezni fogok, amíg Te Uncharted-ezni, viszont a Silent Hill meggyőző érv lesz a Vita mellett.
  • shaddam
    #172
    Akkor máriózz csak amíg én unchartedezek és mindenki boldog lesz.
  • gaga333
    #171
    a 3ds melett tuti buko ez is mint a psp ds dsi. az eddigi eladasok is azt mutatjak buko meg japanba is. nulla hangulat hianyzik az ötlet. sajnos a sony nem tanul. a 3ds saros nyomaba sem er a jatek elemny egy sony ill nintendo gep eseteben eg es föld a nintendom javara. ez mindig igy olt igy is marad.
  • Ulthane
    #170
    A játékok felhozatala pöpec. :)
  • samsung123
    #169
    JÖJJÖN MÁÁÁÁÁÁÁÁR (ide is)
  • cloud.strife
    #168
    PS Vita előrendelési akció - hamarosan…..
  • szega96
    #167
    Jó hát 3ds 10k egy játék...ez a vicc kategória,amikor ps3-xbox kerül 11-12k-be, szerintem olcsóbb lesz
  • kisgabo
    #166
    igéretes, ha olcsóbb rá a gém mind a 3ds-ra, akkor....
    3ds elég feka.
  • szega96
    #165
    JÖJJÖN MÁÁÁÁÁÁÁÁR
  • samsung123
    #164
    Nemá...Ps Vita topik..Vajon mi jelent volna meg, ha még eddig nem volt?
  • KaBuTo666
    #163
    Vitázunk?
  • deep
    #162
    A Vita, japánban.
  • kisgabo
    #161
    mi?
  • samsung123
    #160
    MEGJELENT!!!
  • shaddam
    #159
    Új videók
  • samsung123
    #158