2060
P S P 2
  • samsung123
    #237
    most a fika hét van? Saját véleményt alkotok, ami alapján megvevős cucc! BEhalok ezen sok maszlagon amit most irkálnak róla
  • OptimusPrime
    #236
    Ezt már a 3DS-nél lehetett érezni, hogy bajok lesznek. Ott is egyik napról a másikra csökkentették a HW árát, azóta kábé tart egy szintet, de ehhez kellettek a jó címek is. Olcsón a gép magában nem sokat ér.

    Ha a Vita mondjuk egy Final Fantasy vagy Monster Hunter-t nyitásnak be tudott volna tenni, rózsásabb lenne valamivel a helyzet. De ne temessük még, ha olcsóbb lesz az hosszabb távon nekünk felhasználóknak jó, főleg, hogy már itt lesz a PSN is magyarul! :)
  • cloud.strife
    #235
    Azért azt érdekes módon nem említik hogy japánban is elég durva recesszió van. Nem csoda hogy nem fogy.
    Bátor volt a Sony hogy ilyen szar helyzetben is kiad egy új konzolt.
  • tomi890125
    #234
    nekem jöhetnek számadatok meg akár mi, én ha nem is premier napon, de áprilisi hónapban biztos hogy veszek egy PSV-t! Azért egy ilyen gép, ilyen játék kínálattal eléggé meggyőzött, hogy vegyek egyet!
  • Anubys
    #233
    Ami a játékokat illeti, most vettem a MacMinimre egy Dungeon Hunter Alliance-t. 70 cent. Vajon VITA-ra mennyi lesz?

    Amúgy, mintha lett volna arról szó, hogy ami megvan PS3-on, azzal tudsz játszani VITA-n is, nem? Vagy ez csak annyi, hogy a mentéseket áttolhatod rá, és újabb 15k kiadásával ugyanazzal a játékkal a retyón is játhatsz?
  • gabeone
    #232
    "Bár a gamekapocs teszten jól szerepelt."

    Lehet, hogy szponzorált teszt volt. Én is lemondtam róla, bár e rossz hírektők függetlenül is sok érv szólt ellene. Psp játékok és ps3 játékok sem kompatibilisek vele. Érdekes is a számomra, hogy sony játék mind, mégis minden konzolra teljes árral, külön kell megvenni ugyan azt a játékot.
  • gaga333
    #231
    gamespoton meg objektiven leirva buko es eltulzott. bölcsen döntöttél.
  • KaBuTo666
    #230
    Alapból úgy gondolkodtam, hogy ha meglehet rendelni eu-ban a ps vitat, nem fogom egyből megvenni hanem bőséges hónapokat várok. Most hogy kiderült, jól döntöttem.
    Bár a gamekapocs teszten jól szerepelt.
  • gaga333
    #229
    Ja Ja ovatosan adj ki ezert egy majd minimál bér közelo összeget mert ez nagy pofara esés lesz. Aki türelmes sokkal jobban jár bár a több tucat silány port nem tul jo szerintem. Magyaroknál még müködik a paraszt vakitas ilyen hardver ilyen kütyü ezt is tudja azt is tudja de példaul az egesz gep net nelkül meghal allandoan memoria kartyakat akar ha jatekot veszel meg akkor is ugyhogy a maz alatt eléggé lehuzos. 70K az alap es utana rohanj net elöfizetesert ill memoria kartyakert ami raadasul sony szabvany es nagyon draga. Mas gyarto termekevel akadozik meg meghibasodhat ugyhogy csak a 2x annyi sony gyari kartyat ajaljak hozza. A jatekok meg mind mind egy nagy lufi hozza. Ne potyazd el a regi psp-d mert nem roszabb semmivel sem. Az eddigi modellek radasul wifi hibat jelölnek total kiforratlan. Meg a 3ds pl egy csucs kreativ gep ez egy lufi. A szigetlakok nem dölnek be neki azert nem veszik itt nallunk csorog a nep nyala de nem is tudjak hogy mi utan. A következö sonyi gép 3ds legy evek mulva utolérik a nagy N-t a koppintasaikkal.
  • KaBuTo666
    #228
    Ne idegesíts már fel...vártam mint a hülye erre kiderül hogy ezt vártam? Még jó hogy nem adtam el a psp-t...
  • gaga333
    #227
    Még pár friss hir a vitarol. Amugy hardverileg is egyre több a kuka rendszerösszeomlásokról szól a hir ill elhamarkodott elsietett kiadasokról.


    Tovább zuhan a PS Vita eladások száma
    2
    Victorius | Platformok: Kézi

    A Sonynál úgy várják február 22-ét, mint a messiást, ugyanis Japánban hétről hétre egyre rosszabbul teljesít az új kézikonzol, a PlayStation Vita. Most már csak az európai megjelenésben bízhat a Sony. Meglátjuk.

    Az senkit sem lep már meg, hogy a PlayStation Vita küszködik Japánban, azonban a legfrissebb Media Create által szolgáltatott adatok rendkívül borús képet festenek az új kézikonzolról. Január 9-15. közötti időszakban a Vita 18,361 példányban fogyott, ez az eddigi negatív rekord, s nem mellesleg 57%-kal rosszabb eredmény, mint egy héttel korábban.

    Egyetlen egyszer sikerült a Vitának növekedést produkálnia egyik hétről a másikra, az is mindösszesen 300 darabos növekedést jelentett január legelső hetében. Ennél már csak jobb jöhet a Sony számára, egy hónap múlva kiderül, hogy mi is lesz az új kézikonzol sorsa.




    Drasztikusan csökkent a decemberben megjelent PlayStation Vita iránti érdeklődés.

    Míg a debütálásának hetében 324.859 darab talált gazdára a Sony kézi konzoljából, addig a második héten már csak 72.479, az azt követő hét napban pedig csupán 42.648 példányt értékesítettek belőle.

    Sokan úgy gondolták, hogy ennél már nincs lejjebb, ám sajnálatos módon tévedtek: január 9-e és 15-e között mindössze 18.361 PlayStation Vita landolt a szigetország lakóinak bevásárlókosaraiban.



    Amugy ellenpéldat nem találni szóval társaim óvatosan mert ez bizony nagyon nem jo. Szakértök 35-40k-s aron tudjak elképzelni a folytatast amit a sony állitolag 2 honapon belül meg is lép.
  • gaga333
    #226
    Borzasztóan szerepel a vita eddig. Lassan egyet sem ertekesitenek belöle. Nem elég hogy jelenleg a legdragabb konzol meg memoria kartyat sem adnak hozza alapbol amit meg kell venni rögtön geppel együtt különben hasznalhatatlan. Raadasul mobil net elöfizetes is kell hozza aminek megint van havi dijja ugye. A jatekok csak a képeken szépek amugy összefolyik a kepernyön es borzalmasan kocka az egesz. Nem csoda hogy a derék japcsik sem veszik. Nagyon melléfogott a sonyi a lopkodassal. Évekkel ezelötti nintendo trükkökkel mahinatorkodnak :)

    Elképesztően pocsékul szerepel Japánban a PlayStation Vita, de ez nem meglepő, hiszen nagyon magas áron kínálják, sokkal drágább, mint bármelyik másik konzolt a piacon. Annyira gyengék a hardver eladásai, hogy a már kifutott PSP-ből is többet adtak el, mint a PSV-ből. Nagy kérdés, hogy mikor érkezhet az életmentő, vagy inkább eladásmentő árcsökkentés, mert ez sokáig nem mehet így tovább. Zárójelben az előző heti számok olvashatók.

    Japán hardver eladások február 6. és február 12. között

    • Nintendo 3DS: 67,558 (75,018)
    • Sony PS3: 22,002 (23,293)
    • Sony PSP: 15,860 (15,847)
    • Sony PSV: 13,939 (17,141)
    • Nintendo Wii: 8,206 (8,814)
    • Sony PS2: 1,239 (481)
    • Microsoft Xbox 360: 1,139 (1,382)
    • Nintendo DSi LL: 957 (1,090)
    • Nintendo DSi: 651 (669)


    http://thesource.hu/hir/altalanos/tovabb_csokkentek_a_ps_vita_eladasai_japanban/16404

    senkinek nem tudom ajánlani mivel pokolian nem er a sima verzio 69k-t es meg azzal probalnak hülyiteni pl a kornelesek hogy megjelenes utan plussz 5k lesz az ara dehat ha nem rendeled elö nalluk akkor rosszul jarsz. Fasza arpolitikajuk van amugy mivel a 3ds meg mindig 58k nalluk. A honlapjuk igenytelen es a nyaron elvittem az xbox 360-m hozzajuk a szervizbe es irott jatekot találtam a gépembe. Erröl ennyit. Szoval tuti buko a gep par honap es minimum 15-20k val olcsobb lesz hiszen a kutyanak sem kell ennyiert.
  • szega96
    #225
  • cloud.strife
    #224
    Itt pl. 21-én lesz. A kiegészítők, játékok meg a héten.
  • szega96
    #223
    Kirakott kipróbálható a West Endben van Sony vagy milyen boltban.Kaphatóról nem tudok.
  • TDC Geronimo
    #222
    Aki pesti attól kérdem. Nem látni sehol már kirakott és kapható Vitat? Westendbe pl vagy akárhol. Tudom, hogy 22 a hivatalos, de külföldön is rengeteg helyen elkezdték már árulni.
  • Sund
    #221
    Elég erős kritika jelent meg két napja a gamespoton.

    Egy kicsit hatásvadász a cikk, lehúzósnak érzem.

    http://www.gamespot.com/features/one-month-with-the-playstation-vita-what-went-wrong-6349986/

  • cloud.strife
    #220
    Igen. Én.
  • shenmuedc #219
    Sajnos nem mindenki van így vele. Legalábbis én nem.
  • szega96
    #218
    Van itt olyan aki 0.day megveszi?
  • samsung123
    #217
    *mhz
  • samsung123
    #216
    5 colos kijelzővel meg 1,2 ghz procival? 400ghz gpuval?
  • KaBuTo666
    #215
    #214
  • Bogdogege
    #214
    Már 18-20e Ft-ért kapsz PSP-t, vagy hozzáraksz egy pár 10ezrest és veszel egy normális androidos telcsit .
  • samsung123
    #213
    DE nem a ps vita ellen akarok kardoskodni(fogok is venni egyet), de ha az utánzatot nem utánzatnak veszed(meg nem vita helyettesítőnek), akkor iszonyat jó készüléket kapsz nevetséges áron!

  • KaBuTo666
    #212
    Sony műszaki cikkekben SOHA nem csalódtam, saját tapasztalataimra hagyatkozva --> Házimozi, playstation, psp, laptop, kamera, blu-ray, memória kártya.
    Inkább megveszem drágábban az eredetit mert tudom hogy minőséget kapok mint hogy kockáztassak...na meg mert pénzem is van rá, ha nem lenne annyi én is elgondolkodnék egy utánzaton. Pénz és ízlés kérdése, ez egyértelmű na meg érdemes ebayon, vaterán szétnézni és jól tájékozódni mert szokták olcsóbban adni mint pl memóriakártyát vettem jóval olcsóbban, mert külföldről hozta be a srác.
  • tomi890125
    #211
    és az exkluzív játékok még exkluzívak :D
  • Bogdogege
    #210
    Ez olyan mint a zenithink zt-180 (ipad koppincs) 40e-Ft hasonlít rá ,de egy szar kínai vacak, a sony azért még sony.
  • kisgabo
    #209
    ja, főleg mert -szinte- mindent kina gyárt. gondolom a vita-t is.
    simán legyártanak egy hasonló gépet harmadáron, ugyanolyan minőségben, csak nincs rajta hogy sony.

  • Bogdogege
    #208
  • szega96
    #207
  • szega96
    #206
  • szega96
    #205
    Elv csak challenge towerben van olyan.De elég komoly szerintem:D:D
  • KaBuTo666
    #204
    Olcsó húsnak híg a leve.
  • samsung123
    #203
    119 dollár! Elég durva simán érdemes ilyet venni.
  • samsung123
    #202
    Ez nagyon beteg, a poén az hogy töredéke Vitának árban, és emulál szinte mindent, androidos. Igaz hogy utánzat de ha nem annak akarjuk egy nagyon jó gépet csináltak "kinaiak"
  • KaBuTo666
    #201
    Még egy dolog amiért vitát fogok venni.
  • samsung123
    #200
    LOLOL a képernyő törlés
  • szega96
    #199
  • samsung123
    #198