2060
P S P 2
  • TDC Geronimo
    #277
    Külföldi igényes fórumokon mint pl a neogaf, agyon dicsérik a készüléket. Szombaton megyek én is fel megvenni
  • Falabu #276
    Én nem értem, hogy miért húzza le mindenki ennyire az új PSP-t, szerintem nagyon jó kis kézi kütyü. Ha lejjebb megy az ára akkor valószínű beruházok egyre. Amúgy is van pár store-on vásárolt játékom amivel szívesen játszanék Vita-n. Igen drága és kicsit pofátlanság ez a memóriakártya dolog, de lehet hogy köze van a feltörésvédelemhez. Az a cikk amit lejjebb linkeltek meg egy baromság, egy újjabb lehúzós cikk, egy olyan kéz által írva aki semmit nem tud az egészről.
  • Muttley
    #275
    high-tech kvarcjáték jó drágán :o)
    japoknál, yankeeknél lehet, h menő lesz, mert 1-gyel több kütyüvel lehet májerkodni
    nálunk viszont 14 éves kiscsávót max. jól megverik érte/ és vagy ellopják tőle
    kíváncsi leszek mennyit fognak nálunk eladni év végéig
  • KaBuTo666
    #274
    PS Vita vs 3DS vs Iphone
  • darkmore
    #273
    Akkor ajánlom figyelmedbe: #208
  • sittes79
    #272
    Szíjjel fejelem a cuccot, nincs Vita erről...:)
  • darkmore
    #271
    Ha hozzácsapódik a fejedhez biztos fel lesz törve...
  • gaga333
    #270
    memoria kartya nélkül nem lehet jatszani ugyhogy a gep 70k plussz kb 10k vagyis 80k. Gratulálok a legroszabb befekteteshez nemsokara majd fele lessz ugyanis az europai start is siralmas meg a szidott 3ds-hez sem foghato pedig az sokkal jobb.
  • tomi890125
    #269
    az oled képernyő milyen?
  • TDC Geronimo
    #268
    Az igaz, hogy bekapcsolt állapotban nem lehet tölteni USBről vagy ez csak pletyka és simán használható közben is?
  • roly0226
    #267
    Amúgy a géphez adnak alapból töltőt , a töltő 3 részből áll és az egyik rész abból az usb :D Amúgy nagyon jó gép ... a grafika az nagyon fullos , a kamera is jó szerintem , én meg vagyok vele elégedve :D
  • Béka Benő
    #266
    Egy csóró sittes mit is kérdezhetne mást.
  • sittes79
    #265
    Fel van már törve?
  • TDC Geronimo
    #264
    Alapból adnak USBs töltőt a géphez, amivel lehet PCről tölteni?
  • szega96
    #263
    west endes sony boltban ugytudom kiprobálható,media marktot nemtudom
  • tomi890125
    #262
    fuuuu alig várom már hogy én is kicsomagolhassam :D
  • szega96
    #261
    Bővebb infót holnap már tudok írni,csomagban 6db AR kártya található,melyhez 3db ingyenes játék érhető el a store-on.
  • TDC Geronimo
    #260
    Westendes mediaba ki van már rakva nem látta senki?
  • tomi890125
    #259
    jöhetnek az infók!!!!! én áprilisban fogom megvenni! :)
  • szega96
    #258
    Na megvettem, memória kártya nem volt pont,úgyhogy azt holnap veszem így unchartedezni sem tudtam, így elsőre gyönyörű design, a kijelző nagyon jól fest, a böngésző gyors.
  • tomi890125
    #257
    haggggggyad már magad :D
  • gaga333
    #256
    egy kaka ez a gep es van ra pénzem apuci
  • Sheltem
    #255
    Neked mi bajod van? Mármint mi a valós ok ami a háttérben van a sok "fikázás" mögött?

    "Ugye megpofasztam hogy csomo hibaja van. "

    Akárhogy nézem a mai hozzászólásokat sehol nem látom, hogy valaki hibákat említett volna.

    Őszintén ki vele srác, mibajod?
    Nincs zsetonod megvenni? Vagy nem engedi a mami? Tényleg érdekelne,hogy miért trollkodsz itt ahelyett, hogy csinálnál valami hasznosat.
    Amellett, hogy nem érsz el vele semmit napi kb 5 fikázós kommenttel sem.
    Ha pedig tényleg nincs semmi a háttérben(kétlem) akkor legalább várd meg, hogy ténylegesen véleményeket olvass azoktól akik megveszik. Ennyi esélyt adhatsz neki.
    Ha mondjuk 10 emberből legalább 5 negatív véleménnyel lesz róla már el lehet gondolkodni, a fizetett kamucikkek nem érdekelnek, azoknak csak az dől be aki még hisz az ilyesmiben.
  • gaga333
    #254
    nagyon gyengen muzsikál jön az árcsökkenés :)
  • gaga333
    #253
    Ugye megpofasztam hogy csomo hibaja van. Kelett volna ram hallgatni.
  • Sund
    #252
    Azért nem veszek most, mert lehúzásnak érzem a +10-12e-t memóriakártyára. A többi kiegészítőről nem is beszélve.

    Kicsit a nyomtató-drága festékpatron kombináció jut eszembe erről a modellről.

    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog alakulni az ára, lesz-e rendes bundle csomag pl.

    Sok örömet és jó játékot a friss géptulajoknak! :)
  • KaBuTo666
    #251
    Lehet aki lekritikázta az tényleg ezt tapasztalta...Vagy valami sérelemért lehúzta teszten...
  • Sheltem
    #250
    Érdekes olvasni a hozzászólásaidat.

    A memóriakártya nagyon drága hozzá ez tény, szerintem ezt a Sony be fogja látni és nagyon hamarosan csökkenteni fogja.

    Ez a mondatod fogott meg:
    "A jatekok csak a képeken szépek amugy összefolyik a kepernyön es borzalmasan kocka az egesz."

    Egy OLED (jelenleg a világon legmodernebb tömeggyártásban is csak kis méretben előforduló LED kijelző) párosítva az iphone4 ben is szereplő PowerVR SGX gpuval csak 4 magos kivitelben és összefolyik a kép?
    Nem igazán akarom ezt elhinni.

    Félre ne érts, nem vagyok elvakult vagy ilyesmi, és minden negatív kritika legalább fele igaz, de ezzel az állításoddal megvárnám a többiek véleményét akik élőben is kipróbálják.

    Meglátjuk.
  • Sheltem
    #249
    Na berakom a topicot bookmarkba. Várom a véleményeiteket!
  • szega96
    #248
    Húzok is érte du. :D
  • samsung123
    #247
    Megjelent nálunk IS!!!
  • TDC Geronimo
    #246
    Na bazze sony elcseszte és az uncharted DLC helyett a full gamet rakta ki így aki megvette 0.79 fontért a DLCt az szedhette a full gamet. Mire megláttam hírt sony már javította :(
  • cloud.strife
    #245
    Igen. Elvileg.
  • roly0226
    #244
    Azt szeretném kérdezni hogy ha én veszek egy Ps Vitát + hozzá az Uncharted játékot , de memóriakártyát még nem most akarok venni , csak kicsit később . Memóriakártya nélkül is fogok tudni játszani ? :D
  • cloud.strife
    #243
  • shenmuedc #242
    Azért a psp szerintem inkább amerikai konzol(még ha japán is) meg ezzel együtt közép-kelet európai (akik mennek egy kultúra nélküli ország, kulturális igényei után) A japánoknal más az ízlésük. Nem féltem a nyugati piacon a gépet ott mindig is többet erővel mint ésszel játékok , gépeknek volt piaca.
  • szega96
    #241
    Elv. én is...:D Azér jön fikával, mert neki nem lesz :D
  • cloud.strife
    #240
    Érdekes, én a környezetemben elég sokembert ismerek akik első napos vevők lesznek (én is az leszek). :)
  • darkmore
    #239
    Nem értem miért kell ennyire szapulni, azt meg mégjobban nem értem, hogy a Sony elemzői nem látták, hogy bizony a mostani piac nem fog úgy rácsapni erre a dologra, mint anno mikor még nem volt okosságostelókkal telefosva minden polc...
  • shaddam
    #238
    Mit ártott neked ez a vas hogy ekkora fikahullámmal jössz?