2060
P S P 2
  • Bogdogege
    #317
    Várja az 500-ik hsz-t és ,hogy Ő legyen a házigazda
  • Moby
    #316
    Ha szerinted ennyire szar és felesleges az egész, miért nem sétálsz el mellette egyszerűen? Ennyi energiát az sem öl bele, akit érdekel. Több karakterrel fosod tele a topikot, mint a az érdeklődők együtt.
    Mi fáj ennyire? Az első posztod után is világos volt mindenkinek, hogy szerinted a Vita egy szar. Naés?
  • gaga333
    #315
    A hírműsor talán legfontosabb elemeiből szemezgetek most nektek. A Sony új marokkonzolja, a PS Vita felett komoly viharfelhők gyűltek össze, továbbá a Sony sztárgárdája a Naughty Dog is kissé borúsan tekint a jövőre. De szót ejtünk a Devil May Cry HD Collectionről és a már most kicsit lehangoló Kinect Star Warsról is.
    A videó idelent, jó szórakozást!


    http://gameteve.hu/hir/132/ps-vita-es-star-wars-dugivel---gtv-news-51-het.html

    1:47 töl a videon a ps vita :)))
  • stockhouse
    #314
    látom nem vagy képes normális kommunikációra, sajnos az én hibám hogy szóba elegyedtem veled, továbbá ezt nem fog megtörténni.
  • gaga333
    #313
    Elképesztően pocsékul szerepel Japánban a PlayStation Vita, de ez nem meglepő, hiszen nagyon magas áron kínálják, sokkal drágább, mint bármelyik másik konzolt a piacon. Annyira gyengék a hardver eladásai, hogy a már kifutott PSP-ből is többet adtak el, mint a PSV-ből. Nagy kérdés, hogy mikor érkezhet az életmentő, vagy inkább eladásmentő árcsökkentés, mert ez sokáig nem mehet így tovább.


    Tovább csökkentek a PS Vita eladásai Japánban
    Hír 2012.02.19. 12:57:00

    A Sony marketing szempontból mindent megtett azért, hogy a PlayStation Vita sikeres tudjon lenni. Úgy néz ki, hogy a japánokat nem lehet megetetni szimplán a marketingg
  • gaga333
    #312
    beszeltel? azt nem hallom mivel nem vagyunk hal istennek egy legterbe inkabb nem azt irtad talán. ugyi sanyi elvakult fanom. jatsz a vitaval vitan felül vitalitas.
  • gaga333
    #311
    a koppintasokkal vannak elfoglalva :)
    jön majd a 3d kijelzö a nagy N utan par evvel a majmiknak :)
    Jo videot találtál. a figura mint valami kaki mozog ha iranyitjuk. amikor egy ovis szintre valt a jatek huzd vegig az ujacskad a kijelzön akkor jön a mozi a jatekba akkor mozognak normalisan. van olyan resz ahol semmit nem kell csinalni csak maszirozni a hatlapot :) pofas. az ujrajatszasi faktor majdnem 1. borzadaj. hasznaltan mar 58-ért adjak es senki nem veszi kevesebb mint egy het utan. akkora arcsökkenes lesz mint a szel. ugye nem szolnak az okosok arrol hogy egy gep egy profil. ez is okos huzas azt hiszi a sanyi hogy csaladokkent majd 2-3 masinat vesznek az emberek 2-3 memoval? a sanyi emberei is ds-el jatszanak es csorjak az ötleteket. itt egy simi itt egy giroszkop nulla innovacio. a ps3-mam nem kapcsoltam be fel eve olyan tuti. cras bandi volt az utolso ja jatek de ugye azt sem sanyi gyartja hanem a merges kutyuk akik elhatarolottak natal tesó vita kalandjatol. vajon miert? mert tecdemonak sem jo. tele buggal.
  • stockhouse
    #310
    szövegértelmezés egyes, magyarországról beszéltem.
  • gabeone
    #309
    Vigyázz, még eltesz téged láb alól a Sony. :)
  • gaga333
    #308
    vegre egy ertelmes uzer. köszönöm baratom légy magadra büszke hogy nem vagy olyan böszme mint akik fikazzak a tenyeket.
  • gaga333
    #307
    elmebeteg vagy pajti. megveszed 12k-ért a jateknak nevezett valamit majd venned kell 10k-ért kartyat hogy jatszhass... ez mi ha nem lehuzas??? ember storon veszel jatekot amit a 10k memora ment. ha betelik megint vehetsz vagyis 2x fizetsz... ha nincs agyad gondolkodj mielött büfizel ombre...
  • gaga333
    #306
    azert nem fogy angliaba sem szerinted? szürke import... miröl zagyvalsz? japcsiknal olcso es megsem veszik. nem hülyek. ez a piac legdragabb konzolja es ebböl adnak el a legkevesebbet mert csak a majmokat erdekli es menöznek a semmivel. nemetorszagban akkora roham volt hogy a keszlet 15 szazaléka ment el. a japan fejlesztök kihatraltak mögüle ami beszedes azert.
  • gaga333
    #305
    igazad van tipikus tec az egesz jatek. hulye gyerek simzsd az ujjaddal ö meg maszik :)
    ovoda. elöre rendelt nulla elvezet. a kepernyot egy majom is tudja simizni es gyá de baro vagyok :) nulla kreativitas.... ez a huzo cimük??? nevetseges.
  • gabeone
    #304
    Ezért vagytok úgy oda?

    Ne értsetek félre, engem is érdekel a vita. Nagy lehetőségeket látok benne. Talán egyszer megvalósul a ps3-psp-vita online store koncepciója és ha lejjebb megy az ára, akkor be is ruházok majd rá. Az akkumulátor, hogy bírja a játékokat? Filmeket könnyen lehet másolni a gépre?
  • TDC Geronimo
    #303
    Ma meglestem pesten a gépet. Hát csak bámultam azon, ahogy az UC kinézett rajta meg úgy az egész gép nagyon kellemes és a kijelző is elég nagy. Mindenesetre én kivárok egy esetleges árcsökkenést.
  • stockhouse
    #302
    de most komolyan azt hiszed azért kerül annyiba egyes helyeken mert nem fogy?
    nem pedig azért mert ugyanannyiba kerül mint a ps3 amerikába és szürkeimporttal még így is drágábban adják?
    minősíthetetlen vagy, csak a végén nehogy elhiggye valaki amiket álmodsz.
  • cloud.strife
    #301
    Hát te hülyevagy bazmeg......

    Mivan, anyuci nem adott lóvét hogy megvehesd és itt sírod ki magad?
    Az egész hozzászólásod egy nagy izzadságszagú szenvedés. Unchated 2 nap megunta???? Kell hozzá venni kártyát meg tokot? Aztaszemetek megvetetik. Életedbe nem is láttad még a gépet ember.
    "gazdagabb nemzetek alampolgarai jatekosai sem kernek ebböl"
    Apám ezt a dumát, honnajd szalajtottak drágafiam?

    Apám ekkora trollt rég láttam....
  • KaBuTo666
    #300
    Nyugisan várom hogy olcsóbb legyen majd rácsapok. :-)
  • The Protector
    #299
    teljes mértékben egyet értek.nagyon drága a cucc és még ennek tetejében minden koncepció a lehúzásra épül.A ketyere nagyon nagyon jó de nem éri meg megvenni.Olyan szinten egy nagy kibaszás h a gazdagabb nemzetek csemetéi sem veszik meg(ráadásul a gazdagoknál is válság van,őket is érinti).
  • gaga333
    #298
    mar van olyan konzol bolt mely 65900ft-ért arulja a vitat. europaba a keszletek haromnegyede a boltba maradt es naprol napra kevesebb fogy. lassan k.o :)
    iszonyatos arcsökkenes lesz hiszen mar a szonyi is kiadott egy nyilatkozatot hogy nem lessz! ennél nagyobb bizonyitek nincs arra hogy lessz mert mar ök is latjak hogy hulla a konzol egyelöre. a sok fannak meg nem merik kedvet szegni had vagyenek szoftvereket meg had vagyek a memokat esz nelkül hozza ha online jatekot vasarolsz qva dragan meg venned kell a tarolasara q-va draga memokat is vagyis ekkora lehuzas soha nem volt a törtenelembe. 2x fizetsz egy dologert. ez borzalmas hiba hiszen gazdagabb nemzetek alampolgarai jatekosai sem kernek ebböl. belátom nem könnyü beismerni hogy nagy hiba volt kapkodni irogatja aki vett ilyen szupi olyan jo csak hat az igazsag az hogy a türelem itt rengeteget er. a szomszedom mar 2 nap alatt megunta a slager jatekat uncharted mar a 8gb memoja is elado mert rajött kicsi es nagyobb kell :)
    azt mondja nagyon banja mar a geptöl is szabadulna de 60k-ért nincs ra neki vevö. mondtam miert nem halgatott ram. azota elismerte de parasztvakitasnak jo lesz meg. ez van sajna.
  • The Protector
    #297
    psp 3004.wifis.minden tartozékkal(sony fülhallgató,törlőkendő,kemény tok,puha tok,csuklópánt,)
    Ha az OFW az official firmware akar lenni akkor bizony official van rajta mégpedig 6.6os ha jól emlékszem bár a lényeg h mindenképpen a legújabb van rajta.csillogó kék színű(csodaszép)
  • darkmore
    #296
    Milyen verziójú OFW van rajta?
    Melyik széria 1000, 2000, 3000 ?
  • The Protector
    #295
    Csövi.Azért írok ide mert sztem itt vannak azért régi psp tulajok.Van egy psp-m,szerettem is,csak egyszer csak gondolt egyet és beszart az umd-olvasó.A memókarim is meghalt sajnos bár az alapból rossz volt(sokszor csinált corrupted file-okat).El lehet adni egy minden tartozékos rossz umd-s psp-t manapság?HA igen mennyi az irányár?VAgy tegyem be a vitrinbe és álljon ott?
    Megjavíttatni nem akarom mert amúgy sem használnám már.
  • szega96
    #294
    Dinasty Warriorsot próbáld ki rajta! Karakterek nagyon komolyak
  • Sheltem
    #293
    Gratulálok! Én még egyelőre azzal a dsivel játszom amit te adtál el az egyik kollégának, elvagyogatok vele :)
    Remélem írsz majd még élménybeszámolókat(és más is).
  • cloud.strife
    #292
    Elképesztő hájtek az ágyban a kezemben. Érdekes érzés volt tegnap este ott tartani a kezemben egy Uncharted-et és játszani. Ráadásul szépen megtömték titkokkal, feladatokkal, stb... de nem spoilerezek.
  • Falabu #291
    Az Iphone-ban mind a CPU és a GPU 2 magus míg a Vitában 4 magos mindkettő.
  • samsung123
    #290
    miért is keverem?
  • Seth
    #289
    Ne keverd a CPU-t a GPU-val
  • shaddam
    #288
    Sírok :D
  • samsung123
    #287
    Micsoda egy fos teszt!!! te jó ég.
    pl: "UGYANAZ a GPU mint amit az Apple készülékekben találunk." jah csak 2 maggal több

  • TDC Geronimo
    #286
    Úgy hallottam, hogy manual-ba is az van írva, hogy kikapcsolva tölti csak, de elvileg tölti bekapcsolva is csak nem jelzi.
  • szega96
    #285
    Most teljesen fel van töltve ugyh a hálozatot sem jelzi, ha lejjebb merül akkor megnézem majd
  • TDC Geronimo
    #284
    lehet tölteni a gépet PCről USBvel bekapcsolt állapotban?
  • szega96
    #283
    Nagyon szép, a színek is nagyon szépek, a menü rendben van.Épp most töltöttem le a dinasty warriors next demoját és ahogy megláttam a karaktert csak ámultam, nagyon kidolgozott és szép, nekem nagyon bejön!!!!
    GAGA MEG BAROMSÁGOKAT BESZÉL!!!!!!
  • tomi890125
    #282
    kijelzőjével kapcsoltban mi a tapasztalatod?
  • szega96
    #281
    Ja és ha vannak kérdések akkor kérdezhettek,megpróbálok válaszolni mindenre.
  • szega96
    #280
    Nah!
    Uncharted: Nagyon jó! A grafika pompás 3 chaptert mentem benne teljesen rendben van irányítás jó,változatos,a tájak szépek.Ar kártyákat nem nagyon próbáltam, mert már sötétedett a lámpa pedig kevés volt, de az is rendben van szépen látja meg minden.
  • Falabu #279
    Van egy PS Store-os alkalmazás, amivel lelehet tölteni a demókat is meg a teljes játékokat is PC-re és tudod tárolni is őket.
  • TDC Geronimo
    #278
    Ps3ról gondolom lehet másolni át letöltött vita játékokat. Teszem azt leszedek demokat és mikor meglesz kis gép csak átmásolom rá. Pcre el lehet menteni a vita gamekat? Memória miatt kérdem hogy lehet e szabadon másolni a Pc és vita között?