2060
P S P 2
  • szega96
    #357
    Ezaz.
  • deep
    #356
    Tök jó lenne, ha a kedves Nintendo fanboyok nem ide járnának trollkodással elütni a ráérő idejüket, mint ahogy a Vita szimpatizánsok sem mennek koholt marhaságokkal az N topikokba flémelni. Köszönjük.
  • cloud.strife
    #355
    Első szállítmányhoz mindenkinek járt egy 4GB-os. De mi adófizetős áron áruljuk... :)
  • cloud.strife
    #354
    Köszi, de a kioktatásból nem kérek. Majd szépen csinálom azt amit szoktam, rendben?
  • Yorg
    #353
    "Én egyébként az alap Wifiset vettem, hozzá egy 4GB-os kártyát (5790Ft)"

    "Ezt a 4GB-ost úgyis kaptam a géphez."

    ???
  • Yorg
    #352
    Ha nem tudod biztosra, akkor ne válaszolj.
    Így terjednek a hülyeségek.
  • cloud.strife
    #351
    Majd ami úgy jelenik azt én is letöltöm. Aztán ha nem elég a kártya, akkor veszek nagyobbat. Ezt a 4GB-ost úgyis kaptam a géphez.
  • cloud.strife
    #350
    Magyarázd el nekem légyszives hogy milyen alapon hazugozol le más embert, amikor láthatod, hogy akkor, amikor azt írtam még meg sem jelent a gép?

    "Igen. Elvileg."
    Szüvegértelmezés? Mi ebben a hazugság?

    Csak gondoltam úgy fog működni mint a 3DS hogy az adott játék kártyájára ment. De ugye ez logikailag nem jó, hisz akkor a store-ból vett játéknál meg a PSV kártyára ment. De visszafele sem jó, hisz miért nem úgy működik mint a 3DS? Így talán egy helyen van az összes játék mentése és könnyebb learchiválni, másolni. 3DS verziónál ezt nem lehetett.

    Gondolkodni és nem keresni a fogást esztelenül. Ahhoz korábban felébredni szíveskedjék.
  • Yorg
    #349
    "Azért vettem a 4GB-ost, mert szinte biztos hogy kevés játékot fogok venni online, én tokos, fizikailag megfogható párti vagyok"

    Én is, csak az a baj, hogy a Gravity Rush csak letölthető formában jön EU-ba, és engem az a játék érdekel igazán a Vita kínálatból.
  • cloud.strife
    #348
    Ellenben a Vita tulajok menekülnek innen, mert nem lehet értelmesen beszélgetni a gépről ha egy ilyen tökfilkó elveszi a kedvét mindenkinek.

    Részemről téma Off.

    Továbbiakban próbáljunk meg a tapasztalatainkról beszélni.

    Kezdem is.
    Találtam Vita tulajt 7km-en belül a Near progival.... :) (3DS-emmel sajnos soha nem találtam másik 3DS tulajt, igaz az csak a 3DS Wi-fi-jének hatókörén belül keresett). Még nem látom át teljesen hogy mit is tud ez a progi, de tetszetős. Azt lehet látni hogy kinek mennyire tetszik egy játék és hogy mennyire népszerű. A rendszer automatikusan számolja ki abból, hogy hányszor játszanak vele és mennyi ideig. Ez tetszik.
    Group Message viszont nem tudom miért olyan lassú. Egy üzenetküldés 10mp.
    Welcome Park jópofa.

    Az látszik hogy a Sony-nál szépen megnézték, hogy a 3DS-ben mi a jó, mi a hülyeség és megcsinálták hightech módba.
    Én egyébként az alap Wifiset vettem, hozzá egy 4GB-os kártyát (5790Ft), egy Starter Pack-ot amiben egy puha és egy kemény bőrtok van, védőfólia, csuklópánt, törlőkendő, játék kártya tartó (7490Ft), szvsz egyáltalán nem drága. Jó jó. A kártya tényleg nem olcsó, de nem igazán érdekel. Ha valaki nem tudja megvenni az megvárja majd az utángyártottat. Azért vettem a 4GB-ost, mert szinte biztos hogy kevés játékot fogok venni online, én tokos, fizikailag megfogható párti vagyok. Hameg hasonló az ára a digitálisnak és a kártyásnak akkor miért ne az utóbbit venném? Ráadásul az még el is adható utána... :)

    Én sajnos el is adtam a 3DS-t, közel egy évig használtam. Jó kis japó dedós cucc, szerettem, de valahogy nem volt ingerenciám 13ezerért 10 éves grafikás márióért fizetni. Ráadásul az is 60+ért vettem annó.

    Egy bajom van csak, hogy nekem a PSN fő accom az magyar, így meg kell várnom a magyar store-t, de talán nem is baj. Addig jól elvagyok a játékokkal.

    Uncharted, Reality Fighters, Little Deviants. Ezeket vettem hozzá, utóbbit nem kellett volna, bár techdemó(háttapi), de egy sima 5 eurós játéknak kéne lennie a store-ban.
  • Yorg
    #347
    Ez konkrétan hazugság.
  • cloud.strife
    #346
    Sőt ahogy látom már -100 is van neki.
  • cloud.strife
    #345
    Óvoda.....

    Az milyen érdekes, hogy Gaga hozzászólásán -63 pont van? Hajjajj..... Jelents csak.....
  • Yorg
    #344
    Nem a "topikot" jelentettem, hanem egy hozzászólást.
  • Moby
    #343
    Ezt te tényleg itt szeretnéd megbeszélni, és az újabb kérdéseiddel szétoffolni, MIUTÁN ma épp te jelentetted be a topikot?
    Legyen. A válaszom: nemtudom, elmélkedjetek ezen gaga333-al privátban. Ezt a "témát" én itt lezártam.
  • Yorg
    #342
    "hergelni az ott lakókat"

    Ő miért kevésbé ittlakó, mint pl. cloud?
  • Moby
    #341
    Már a 298 sem szólt másról, mint a topik hergeléséről, de igazából már én is unom az erről szóló vitát. Ha az nem csoda, hogy bepörög, akkor nem csoda, ha innen-onnan megkapja a kokit érte. Bejárkálni egy topikba, és a "sok fanoknak" szóló posztokkal hergelni az ott lakókat nem jó ómen, akkor sem, ha érdekes infókat is tartalmaz. Az én megítélésemben ezt a fellépést védeni sem, pláne miután tegnap épp én voltam az, akinél hasonló esetben elpattant a cérna.
    Azt már tovább sem akarom gondolni, hogy látok hasonlóságokat a két sztoriban.
  • Yorg
    #340
    A #301 előtt nem mondta el a véleményét olyan sokszor.
    A mai első hozzászólása érdekes, új infókat tartalmazott.

    Az pedig, hogy később bepörgött, nem csoda.
  • Bogdogege
    #339
    Majd lejjebb megy az ára, a játékoknak is , idővel majd fel is törik és akkor lehet majd torrentezni, ennyi.
  • gabeone
    #338
    Drága a vita, drága a játék, drága a kiegészítő eszköz. Miről beszélünk egy olyan országban, ahol az átlag bérezés 80.000-100.000 ft. Azzal nem megyünk sokra, hogy páran 20.000.000 ft-ot keresnek havonta és ezzel a valódi átlag bér 250.000 ft-ra emelkedik. :)

    Steamen 5 euróért zsír játékokat árulnak, vitán 13.000 ft-ért!
  • Moby
    #337
    Valójában szívemből szólt cloud a 301-ben. Ennek ellenére amit nem én posztolok, azt meg se próbáld rajtam számon kérni.
  • cloud.strife
    #336
    Sajnos egy trollal nem lehet nem személyeskedni. Nem pszichológus a végzettségem.
  • Yorg
    #335
    Gaga nem személyeskedett.
    A mínuszozásban/pluszozásban pedig nem hiszek.
  • Yorg
    #334
    Ja, félrenézni, ez a legkönnyebb.
  • cloud.strife
    #333
    Mér? Az én véleményem nem számít?????

    Ha valaki ismer a fórumokon én ugyanabban a stílusban beszélek a másikkal ahogy ő kezdi. Ez van. Nyomj rám bátran minuszt.
  • Moby
    #332
    Azt ne velem tárgyald meg.
  • Yorg
    #331
    A #301-es akkor is túlzás volt.
  • Moby
    #330
    Done!
  • Moby
    #329
    Szerintem meg a véleményét mindenki megértette legrosszabb esetben is ötödikre. a maradék negyvenötre te sem fogsz talàlni indokot, bár nagyon szeretnéd megmagyarázni, ez világos.
  • cloud.strife
    #328
    #327
  • cloud.strife
    #327
    Még szerencse hogy van ez a minusz gomb itt a neved mellett, így már hiába trollkodsz, én nem látom. És nekem ez így pont elég is...
  • Yorg
    #326
    Szerintem meg a fórum lényege a véleménynyilvánítás, akkor is, ha az pár embernek nem tetszik.
  • Moby
    #325
    Szerintem meg fogadjuk el egymásról, hogy felnőtt emberek képesek eldönteni, hogy mit és hogyan csináljanak.
    Vagy te átjársz a szomszédodhoz kéretlenül, órákon át osztani azt eszet? Esetleg szeretnéd, hogy ő tegye ugyanezt? Nalátod.
    5 hsz-ből 2 az övé, úgy, hogy nem válaszol, vagy ír valakinek. Ez témától függetlenül vergődés.
  • Bogdogege
    #324
    Végül is abban igaza van , hogy kibaszott drága , meg nem viszik mint a cukrot , csak habzik a szája és ömlik a szar belőle , de amúgy biztos jó srác .
  • Yorg
    #323
    Szerintem nem vergődik.

    Érdemes megfontolni, amit ír.
  • Moby
    #322
    Bámulatosan jóságos vagy, és én ennek tudatában fogom megvásárolni a magamét remélhetőleg a jövőhéten.
    Jóccakát.
    :D
  • Moby
    #321
    Az oké, de ha ezt a rengeteg időt valami értelmes dologba fektetné, már összejött volna az ára, és nem kellene itt végignézni a teljesen nyilvánvaló vergődését.
  • gaga333
    #320
    a mester tavozik jo ejszakat mindenkinek es vitalitast holnapra.
  • gaga333
    #319
    nyugi béby natal mar több embert is megkiméltem a pénzkidobastol.
  • gaga333
    #318
    az utolso nyilvanos adat:

    Hardvereladási lista (2012.01.23-tól 2012.01.29-ig) – zárójelben az előző heti eladások:

    3DS: 94,789 (80,960)
    PS3: 22,924 (21,155)
    PSV: 16,942 (17,219)
    PSP: 16,008 (17,181)
    Wii: 10,396 (10,173)
    X360: 1,235 (1,588)
    DSi LL: 1,180 (1,200)
    DSi: 738 (822)
    PS2: 713 (903)