13
  • Narxis
    #13
    Mortal Kombat jöhet minden mennyiségben.
  • InfectedMann
    #12
    Csak websorozat lesz. 8-12 perces epizódok várhatóak.
  • Bulics
    #11
    Én is nagy rajongó voltam régen, de az a sorozat szörnyű volt. Csak azért lett shao khan a győztes(akinek soha rosszabb külseje nem volt) mert gyorsan be akarták fejezni mert egy rakás volt. Plussz azzal hogy a gonosz győzőtt az "igaz hogy sz*r volt, de legalább ütött" megoldást alkalmazták. Tényleg jó lenne egy jó film az mkból, de ezt látva feladtam a reményt.
  • blessyou
    #10
    Bezony, ugyan költségvetésében é színészi játékában eléggé lent volt, de voltak pozitív megnyilvánulásai. A végén a leszámolás pedig nagyon ütött, és emiatt számomra is pozitív kicsengése volt a sorozatnak. Valahogy nagyon bennem maradt az emlék, ahogy Shao Khan veszi elő a legyőzött Raidennek a ládából a tárgyakat, és mindhez hozzáfűzve, "halott".

    Na, rá is kerestem :)
  • AZTA
    #9
    Anno én is csak néztem a végén hogy hmm nem a jó győzött? :D
  • Quantumleap
    #8
    Ezeket írd már le. Akár spoilerbe téve.
  • Cobra.
    #7
    Maga a forgatókönyv még elment volna, csak a megvalósítás volt borzalmas, kb mint egy házilag készült videó.
  • Wittgen
    #6
    Pedig oltári jó kis sorozat, főleg kamasz fejjel. Bunyók tonnaszámra és jó csajok, valamint a gonosz nem egy béna lúzer, aki a végén elbukik.

    Teljesen rendben volt.

    Azonban a darkos kisfilm után szívesen néznék egy ugyanilyen tónusú, hangulatú, kicsit brutálisabb MK sorozatot.
  • winnie
    #5
    "Eddig az egyetlen sorozat, ahol a gonosz győzött..."

    azért ilyen sorozat elég sok van.
  • menpe
    #4
    Eddig az egyetlen sorozat, ahol a gonosz győzött...számomra már emiatt is pozitív.
  • Dynamic
    #3
    "ellentmondásosan fogadott Mortal Kombat: Rebirth"

    Nem tudom miért volt ellentmondásos. Szívesen néztem volna egy mozifilmet. Szerintem brutál jó a hangulata, és kifejezetten tetszik, hogy darkos, hogy viszonylag reálissá és hihetővé változtatták a karaktereket (már amennyire ilyen szereplőket hihetővé lehet tenni), és nem az eredeti, színes ruhás bohócokat kell bekajálni. Gondolom a többi MK rajongó nem tudta ezt az újítást megemészteni. Pedig hát...
  • Cobra.
    #2
    Ugye te nem arra szörnyűséges tv sorozatra gondolsz, ami még az MK nevet használva is óriási bukás volt? Mondjuk ez legalább nem lehet rosszabb, mint az a 98-as sorozat volt.
  • xido
    #1
    Ilyenkor a cikkben nem ártana megemlíteni a teljesség igényével,hogy volt már egy sorozat belőle,a Mortal Kombat Conquest,ami nem is volt olyan rossz...