17
  • kkwx
    #17
    Első nézésre nekem is az jött le az előzetesből, hogy valami agyatlan baromság lesz, de amikor megtudtam, hogy a rendező Zack Snyder megjött a kedvem a filmhez, mivel ugyan ezen a véleményen voltam a 300-ról és a Watchmen-ről is az előzetesek alapján, szal szerintem ütős cucc lesz :).
    És ha véletlenül itt kivételesen elcseszik a sztorit, akkor is jó csajok mészárolnak összevissza rengeteg látványos akciójeleneten keresztül, szal egyszer mindenképp érdemes lesz megnézni :).
  • Optimus Prime
    #16
    Kit érdekel a sztori vagy a csajok (na jó...)? Ki látott mostanság olyan filmet, amibe sárkányok, mech-ek, II. VH zeppelin, harci droidok, misztikus nindzsák vannak világháborús, csillagközi, és ki tudja még milyen környezetben? Ráadásul 5 fiatal csajjal a középpontban, ahogy a neve is mutatja baby dollban.
    Egyébként az egész világ egy bolondokháza és túlélni csak egy kis fantáziával lehet.
  • Ender Wiggin #15
    Öt legjobb csaj? Kinél? Egy 12 éves zsebhokistánál?
  • Hoz_Hun
    #14
    Nagyon trének néz ki. Szeretem a feminista filmeket, főleg szép, formás női seggekkel, de ez a film valahogy nagyon gáznak tűnik. Ha agyba főbe dicsérik akkor lehet hogy majd letöltöm. Moziba erre akkor se nagyon ülnék be ha ingyen adnák rá a jegyet. A csajok közül egyedül azaz Amber nevü értékelhető.
    Nem szoktam a címeken fennakadni, de ez a Sucker Punch...
  • Murder3
    #13
    no végrre g igazi elborult fantasy környezet, ez az ami miatt teszik, meg synder jó filmeket csinál a hollywoodi szeméthez képest
  • smaszi
    #12
    OFF:
    Nekem sem az első számú kedvencem a Watchmen, de valahogy mégis tetszett. Kicsit idegenkedtem is tőle, de a megnézése közben magával ragadott, mert azért nem csak a látványra (értem itt a "hentelést") mentek, hanem van történet, többé kevésbé jó színészi alakítással, és a végén a tanulság: néha nagy árat kell fizetni a békéért...
    ON:
    Visszatérve a cikkben szereplő filmre, már jó régen láttam az előzetest, de még most is emlékszem a lenyűgöző látványvilágra, remélem jó kis sztori is jár majd mellé.
  • TripTucker
    #11
    Szopópuncs :D
    Moziban nézős. Már tavaly kinéztem magamnak.
    Remélem Zack apánk megint valami fasza kis mozit hozott össze. Bár a "Karóraemberek" :D (gyk.: Watchmen) nekem nem jött be.
  • NLZ
    #10
    Azért reménykedek, hogy a lesznek olyan jelenetek is, amik a trailert sokszor megnézőknek is újdonság lesz.
  • NEOreg3
    #9
    nem
  • Laza
    #8
    Remélem értitek mire gondolok :)
  • Laza
    #7
    Mondjuk jobban bele tudom élni magam egy olyan filmbe, amiben a kitalált helyszín és világ ott valóságos ... úgy jobban átjön. Ha már egy filmben is csak egy álomban szereplő világban kalandoznak, nem tudok hozzá valóságalapot húzni, és beleélni magam :)
  • Chocho
    #6
    "A film története egy elmegyógyintézetbe zárt lányról,..."

    ... szól?
  • Mister
    #5
    mozi, azonnal :)
  • Wittgen
    #4
    Alig várom, hogy moziban láthassam. Snyder eddigi nagyszabású filmjeivel is meg voltam elégedve, ezért is vagyok bizakodó.
  • maxy182
    #3
    Csajok feszülős ruhában... Majd ha nagyon nem lesz jobb dolgom, és kell valami zsibbasztó, akkor megnézem...
  • Cyberdevil
    #2
    Jó lesz ez, sztorija is van, látvány odab*sz, moziban nézős lesz premier napon. :D
  • Stranger666
    #1
    Tipikus, moziban meg kell nézni, mert ott élmény film. Gondolom 2 óra zúzda, meg lehet, hogy valami kis történetet is kapunk.