15
  • fergusonpapa
    #15
    elég amatör lehetsz..akkor mert én 5éve nyomom legalább ezeket gameket és had ne mondjam h a fifa marha könyü gép elen végkép,egymás elenn meg ...és nem ilyen 10-0rol beszélek hanem 8-8 meg hasonlok...egyszerüen 2 trük amit fifában mindig bekajol az ellen..akármit cisnlász más trüközik 99%és bejön és otthelyzet gol...jo mert látványos elfogadom..de realisztikus?? nem...13éves unokatestrvérem legnagyobb fokozaton nyomta 1hét után...pesbe azért ez nem igy megy.ott sok a 0-0 meg 1-1 stb.
  • zorrobomber
    #14
    kézilabda eredmények? megnéznék egy képet a játékbeállításaidról...
  • Griphons
    #13
    szerintem is
  • fergusonpapa
    #12
    miden ujitást a pestöl lopnak.semmi sajátötletett nem tudnak felmutatni
  • Blackman
    #11
    Örülj neki, hogy a Pc-s a fifa 10 konzolos játékmenetét örökölte, mert a konzolos fifa 11 az szánalom. Először is élvezhetetlenné lassították a játékmenetet, ami a meccsek 80%ban 0:0-t eredményez, majd légy profi módban (maga a mód jó lett a körítés stb.) olyan szintű gépi unintelligenciával találkozunk hogy élvezhetetlen a játék sajnos. Remélem a 11 jobb lesz érdemes mondjuk ps3on összehasonlítani a wold cupot és a fifa11et ég és föld a 2 játék.
  • barcames
    #10
    konzolon a fifa veri a pest nagyon. Pc-n fordítva van.
    pesben az arcok jobban ki vannak dolgozva a mozgás picit jobb, de a fifa minden másban jobb és szebb.
  • Balintos
    #9
    Azért a kettő messze nem zárja ki egymást, van bőven átfedés.
  • Narxis
    #8
    Egyetértek.
  • Molnibalage
    #7
    Szerintem meg menjen focizni ki a gyepre / grundra aki még képes. :)
  • Sliders
    #6
    Ha az EA politikáját követjük akkor ezen már se szinkron se felirat nem lesz.
    Köszi EA, hogy ezentúl csak azokat a játékokat lokalizáljátok ahol 20 millióan többen élnek. Anyátokat.

    Nehéz 200e-ért lefordíttatni egy fantazyt? Ebben van pár sor és ez is drága nektek?
  • fergusonpapa
    #5
    szted :) nálam fifa 2hétig birta,ha kézilabda eredményeket akarunk haverokkal azt eszük elő,egyébként mindig a Pes a nyerő,és nem vok elfogult de megérdemlik h legjobb focis game,sokat dolgoznak rajta,a fifa meg elbaltázott egy órás hosznyi elönyt az évek alat,fele oda figyelésel nem tartanának itt.
  • [HUN]FaTaL
    #4
    Boxon lehet, PC-n óriási volt az ugrás hiszen végre megkaptuk az új graf motort, igaz a tartalom még a fifa 10 konzolos verzióáé, néhány elemmel a world cup 2010ből és a kapusbugok javításával. Remélem idén végre ugyanaz a játék fog megjelenni pcre is mint a 2 konzolra. Idén egyébként (PC-n) szerintem a FIFA jobb lett mint a PES.
  • TommyGun
    #3
    Épp ez az hogy nem a graf változott mert kurvára nem az a ényeg már a 08-as is kurva szép volt. A lényeg hogy végre fejlődik a játék és egyre jobb lesz, szarni a grafra a mostani is bőven sok.
  • zola2000
    #2
    Nem értem, mindenki szerint rengeteget fejlődött a fifa11el a fifa, én megnéztem x360on, de szerintem ugyanolyan mint a fifa09...
  • neoG
    #1
    Melyik a jobb? Egyik sem? Az miaz? Két zsiráf közül melyik a magasabb? Egyik sem? Help plííííz