49
  • adios
    #8
    sőt,azthiszem Trinity is meghalt. így a szerelmi vonalnak is vége szakadt... hát kíváncsi vagyok. remélem nem egy újabb reboot-nak lehetünk szemtanúi,mert azt nem szeretném...
  • pokolfiu
    #7
    bár nem vagyok kifejezetten mátrix fan, de láttam párszor mindegyik részt s mindegyik más és másért tetszett. de rohadtul nem rémlik, hogy meghalna a 3. végén... a robik elviszik ugyan meg lafog a keze, de akár ki is merülhetett... a mátrixban, meg effektive megen' szétzúzta kovácsot... abba halt volna bele? az első rész végén sem halt bele...
  • Narxis
    #6
    Lehet kiderül, hogy mégse halt meg Neo csak elkábították vagy mittomén... :D Semmi sem lehetetlen a filmiparban.
  • Kensin
    #5
    "elkészítették a Mátrix további két részének, azaz Neo további kalandjainak treatmentjét"

    Öööö, Neo meghalt a harmadik rész végén, háború vége, bódottág meg minden. Vagy ezek a mostanában divatos előzményfilmek csapatába kerülnek?
  • buklee
    #4
    Mátrixot folytatni? Lehet rosszul emlékszek de nem meghalt Neo? Ha már annyira csinálni akarnak valamit csinálhatnának egy másik harmadik részt az úgy is annyira siralmas lett:D
  • miszterjoe
    #3
    A Mátrix az mééég talán ok. De harmadik Bill és Ted? Nem öregecske már egy kicsit hozzá? Ja... de hát ott van kicsi Bill és kicsi Ted.
  • BlagaSG
    #2
    "Reeves elmondása szerint a rendezők még James Cameronnal is összefutottak azügyben, hogy a 3D-s filmezés előnyeiről és hátrányairól beszéljenek."

    Már látom is magam előtt a következő SG-s cikket:

    "James Cameron kemény szavakkal bírálta a Wachowski duót"

    "Az Avatar rendezője kiakadt amikor a Wachowski testvérek elmondták neki, hogy a mai divatos 3D technológiákkal szeretnék folytatni a legendás Mátrix sorozatot..." És így tovább, és így tovább...

    Én személy szerint vevő lennék a folytatásokra.
  • Timbu
    #1
    Ideje lenne... Bár minden évben van ilyen hír.