54
  • IMYke2.0.0.0
    #14
    Nincs értelme részleteznem: rávakultál a dologra.
  • buklee
    #13
    A második mw-t többen vették mint az elsőt, miért ne tennék.
  • buklee
    #12
    "az a generáció, mely már akkor felnőtt volt, joggal kedveli az első 2 részt"
    Emlékeim szerint a második részt is ugyan annyira szidták mint most az új részeket. Milyen hülyeség, hogy visszatöltődik az élete és társai, ma meg már nem lehet olyan játékkal találkozni amiben ne így lenne:D
    Az nfs már nem olyan sikeres inkább szidjuk a codot és sírjuk vissza a régi részeket. Igazából nem értem miért szidják őket, saját meglátásom szerint végig csak javult a sorozat, az új részével még nem játszottam de gondolom az sem lehet olyan siralmas.
    " míg a többin látja, érzi az izzadtság-, az erőlködés- és a pénz-hajtás szagát."
    Ezt elég nevetséges érvnek tartom a játék ellenében. Egy cég termékéről beszélünk, miért nem ingyen adják a mocskok szörnyű, meg évente kimerészelnek adni egy-egy részt mit képzelnek ezek magukról, amit nemmellesleg mindenki vesz mint a cukrot. Izzadtság és erőlködés szag ez mit akar jelenteni? Remek történet, kifejezetten látványos grafikai minőség területén és elképesztő tájak nagyszerű effektek, hosszú szavatossági idő. Kérdezem én mi kell még egy FPS játékba?
  • Grr1234
    #11
    Nem unják már harmadjára megcsinálni ugyanazt más pályákkal? :/
  • Zolivok
    #10
    hiába szar lesz
  • Rage47
    #9
    engem is az activision üzletpolitikája zavar...
    vártam, hogy a nagy steames leárazáskor akciós lesz a MW2 DLC is, de nem...
  • armageddon666
    #8
    Ha hozza a single a megszokott színvonalat, akkor... letöltöm...

    Megvenni Activisiontől többet semmit... MW2-vel jól elvagyok, 400+ óra multi, meg single, meg spec opsok mellett már azt mondom megérte az árát, de a méregdrága DLCk, és a zéró support...
  • morden
    #7
    Jöttem trollkodni picit :D remélem a 2 csapat dolgozik akkor 2x6 óra lesz a tiszta gameplay idő :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Elfelejted: az első rész megjelenését követően nőtt fel az a kisgeneráció, mely most szidja a CoD-franchise-t. Nem ok nélkül.
    Emellett, az a generáció, mely már akkor felnőtt volt, joggal kedveli az első 2 részt, míg a többin látja, érzi az izzadtság-, az erőlködés- és a pénz-hajtás szagát.
  • buklee
    #5
    Pc fronton nem az "értelmes" játékosok miatt nem lesz akkora siker csupán a megszokott okokból, mindenki szidni fogja hogy hú de szar játék nem ér pénzt de azért letölti és végigviszi, mindeközben végig azzal ellensúlyozza a lelkiismeretét, hogy ez szar azért nem veszem meg:DMiért kell mindig azt szidni ami sikeres. Ez egy olyan játék ami azt adja az embereknek ami kell nekik szórakozást kikapcsolódást pihenést. Ha most kiadnák az első részt azt is minden faszcimbákoló csak szidnáXD
  • bino512
    #4
    nekem a cod 1 olyan érzést adott amit azóta egyik verzió sem,azt már nem tudják visszahozni.
  • bino512
    #3
    jaja
  • Skynet
    #2
    Nyugodtan lehet temetni. Kasszasiker lesz konzolfronton,pc fronton és értelmesebb COD játékosok szemében pedig egy oltári bukás,akárcsak a COD6 és az új COD7...A COD széria szégyenei az utsó részek..
  • lostprophet
    #1
    Már megint?...