397
Magicka az Arrowhead Game Studios-tól
  • XeeN
    #317
    A komplett pack 8 euro steamen. Már le is töltöttem.
  • buddabudda
    #316
    Már meg is jelent. :)
  • mukievil
    #315
    Inkább a dobozost hoznák már ki, már megvettem volna... Így.... kösz nem...
  • Zomil
    #314
    twitteren azt irták ma jön ki a vietnam :)
  • Fpocok
    #313
    Imádom TB videóit :D
  • lolSL
    #312
    vietnam kieg


  • Fehercsoki
    #311
    Vettem egy gamepadot(Speedlink Xeox),és a beállításoknál amikor nyomogatni kell a gombokat amit kér,akkor a hátsó két analóg kart nem érzékeli,miért lehet ez?Ezen a képen jól látszik.
  • buddabudda
    #310
    Felveszed a botot, nyomsz egy life(W) varázslatot magadra(középső egérgomb), majd odamész a kötélhez és shift+bal klikkel addig ütöd amíg el nem szakad.
  • Bepantheras
    #309
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene. Kiszeretném próbálni a játékot, de már az elején elakadok. Mikor leszakad alattam a padló és bekerülök egy pincébe, onnan nem tudok tovább menni. Felveszem a botot, amit mond, de utána, ,mikor tovább mennék előttem van egy szalag v. korlát és azt nem tudom onnan eltüntetni, lezárja előttem az utat. Vagy nem is arra kell mennem?
  • Fehercsoki
    #308
    Igen.
  • nonicks
    #307
    bármilyen mezei gamepad jó hozzá?
  • Peakman
    #306
    Attól még, hogy Steam-en keresztül árusítják nem jelenti azt, hogy mindegyik játék ugyanazokkal a funkciókkal is rendelkezik ...
  • Fehercsoki
    #305
    Steamnek mi köze a lanhoz?Pl. Left 4 Dead is steam-only mégis van lan.
  • csoli31
    #304
    De az első mondatott csak érted nem ("Steamen lehet csak játszani vele")? Ez elve arra enged következtetést, hogy nem lehet lanon játszani vele. Remélem segítettem a mondat megértésében.
  • Fehercsoki
    #303
    Én nem 1 gépen akarok vele játszani,mivel nincs gamepad.
  • csoli31
    #302

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kemény 1 (egy) hozásszólást kellet volna visszaolvasnod!
  • Fehercsoki
    #301
    Hogy lehet lanon játszani?Nem látok ilyen opciót,csak online lehet hostolni.Nem hamachival vagy ilyesmivel akarok játszani,hanem rendes LANon.Szóval hogy lehet LAN szervert indítani?
  • Peakman
    #300
    Steamen keresztül lehet csak játszani vele. Lokálban pedig úgy, hogy egy gépre még rádugtok 3 gamepad-et.
  • CAC
    #299
    Senki?
  • mukievil
    #298
    Valami hírt tudtok a dobozos verzióról? Lesz CE kiadás ? Meg új patch mikor érkezik ? Vagy már teljesen játszható eredetiben ?
  • CAC
    #297
    Sziasztok!

    Lanban lehet játszani a játékot, vagy csak neten keresztül?
    Hétvégén oldschool lanpartit tartunk...jól jönne az Alien Swarm mellé. :)
  • Zomil
    #296
    Pedig valami mégsincs felrakva :)
  • Outlander
    #295
    Köszi a tippeket Zomil és Peakman, fent van neki a directx is és és a XNA framework is, és nem laptopról játszana, de mégse megy, teljesen értetlenül állunk az eset előtt, hiszen korábban ment. Nah mind1 talán egy köv. patch után újra fog..
  • Fabio Capello
    #294
    omglolwtfbbq O.o :D:D:D
  • Lammer
    #293
    omajgad! szerencse, hogy mar a foldon ultem :DDD
  • Zomil
    #292
    beteg :D
  • Peakman
    #291
    No fákin wéj :D
    http://www.youtube.com/watch?v=cs2DsoiA54Y&feature=player_embedded
    wilkommen bei vietnam!
  • Peakman
    #290
    Na jó, akkor teszem azt, laptopról akarja játszani. El kell h keserítselek, nem fog menni. Integrált videokártyákat nem támogatják, mivel nem tudják megoldani egyelőre kiküszöbölni a velük özönlő hibákat sajnos. Ez van ha a 7 fős dev team-ből 2 programozó csak :/.
  • Peakman
    #289
    XNA framework? :)
  • Zomil
    #288
    directx is?

    steam könyvtárában: steam\steamapps\common\magicka\Dependencies
    innen is rakjon fel mindent
  • Outlander
    #287
    Help! Uncsitesómnak egyáltalán nem indul a játék (eredeti), nem ír hibaüzenetet, nincs errorlog, semmi, csak egyszerűen nem reagál ha indítani próbálja a játékot. Korábban ment neki, most egy winfos reinstall óta nem, pedig mindent felrakott amit kért a játék, és a videokarijához is a legújabb driver van fent.
    Valaki valami ötlet?
  • Outlander
    #286
    Sziasztok! Talán valaki még találhat valami újat, vagy ha nincs jóban az angollal.. >>katt<<
  • MrTwister
    #285
    Én még a kezdetekkor csatlakoztam!:-)
  • MPetike
    #284
    Hali!

    Könnyebben tudunk egymással játszani ha egy steam csoporthoz csatlakozunk.
    Én még csak egy magyar csoportot találtam, mégpedig ezt:
    magickahun
    Csatizzatok
    üdv.
  • buddabudda
    #283
    Magickapedia
  • Anfara
    #282
    Egy olyan kérdésem volna, hogy a 4-dik rész elején hány könyvet/varázslatot lehet összegyűjteni??? Nekem 5 van.
  • lolSL
    #281


  • Anfara
    #280
    Hali all! Játékos partnereket keresek a játékhoz. Aki akar játszani az itt jelentkezzen fórumon most itt vagyok még pár órát és írja le a steam felhasználóját felveszem ismerősnek és megbeszéljük.
  • Rash87
    #279
    Nem szóltam!
  • Rash87
    #278
    Van vmi titok,hogyan indítható el a játék?
    Mert elindítom,s annyi csinál a win,h kiírja,"Magicka működése leállt" :\