397
Magicka az Arrowhead Game Studios-tól
  • buddabudda
    #36
    Minden napra új patch van ígérve! Főleg multit fogják javítgatni.

    Egy gyöngyszem a Steam Magicka fórumából:
    Ha a barátaiddal játszol, akkor antiszociális vagy.
    :D
  • Rage47
    #35
    vkinek nem müködik a középsö egérgomb
    buglist:
    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1730839
  • ricsa008
    #34
    leesek az elején benomo a W meg a görgőt és semmi? kapásból bug?
  • Rage47
    #33
  • zsakosfrodo2
    #32
    Aki megvette, és még gondjai lennének, jött már ki patch hozzá (steames verziórol beszélek).
  • Murder3
    #31
    no kipróbálom:)
    remélem majd februárba be tudom szerezni:)
  • Zomil
    #30
    Kijött!! :)
  • zorrobomber
    #29
    Ki is próbáltam reggel. Fasza! Don't cross the streams! It would be bad.
  • buddabudda
    #28
    Van demó Steam-n!
  • Murder3
    #27
    de a bankártyára értem am van steam accom..:D
  • Rage47
    #26
    a steamen való regisztrálás ingyenes
  • Murder3
    #25
    nem lenne rossze ezt szivesebben megvenném dobozosan is, bár egy steam acc is jó lenne és ha ott venném meg akkor még pont jó is lenne h közbe csinálhatok egy steam accot is amin van pár akció ami azért néha nagyon nagyon megéri:)
  • Zomil
    #24
    jó kérdés :)
    a digitális az tuti, de sztem a dobozos is ilyesmi árba lesz
  • Rage47
    #23
    én nem látok sehol árat
  • Murder3
    #22
    a dobozos ami februárba jön kia z is cak 10 euró lesz?
  • Zomil
    #21
    Amugy annyit rosszul irtam korábban, h mégis lesznek itemek. Mondjuk fogalmam sincs, h milyen befolyással lesznek a játékmenetre. :D

    Viszont azt már elöre látom, h haverokkal sok anyázás lesz 1-2 félrenyomott spell miatt amibe belehal az egész csapat :D
  • zorrobomber
    #20
    rps powa
  • Zomil
    #19
    itt egy nagyon jó leirás olvashato a játékrol, garantáltan meghozza a kedvet hozzá :)
    A cikk elolvasásához angol tudás szükséges.
  • Pio
    #18
    Van, amelyik igen, van, amelyik nem, illetve vannak mindenféle workaroundok, amivel működésre bírható.
    Szóval LEHET, hogy elérhetőek lesznek a DLC-k steamen, de ha nem, akkor is LEHET, hogy telepíthetőek lesznek a steamesre az egyéb forrásból vásároltak valamilyen trükközés segítségével.
    Azt tudom, hogy a steames Majesty 2-es ismerőseim nagyrésze újravásárolta a játékot Gamersgate-en, amikor ott 5 dollárba került akcióban és ott vették meg a kiegeket is.
  • armageddon666
    #17
    Azt hittem nincs az Activisionnél patkányabb bagázs... tévedtem...

    Egyébként máshonnan megvéve a DLCk nem kompatibilisek a steames változattal?
  • Rage47
    #16
    de mocskok
    kösz h szóltál
  • Pio
    #15
    Annyit azért hozzátennék, hogy Paradox játékot steamen vásárolni eléggé zsákbamacska.

    Ha az eladott példányszám nem üti meg a Paradox ingerküszöbét, akkor szimplán nem fogják steamen kiadni a kiegészítőket/DLCket de még a patcheket se.
    A fél Majesty 2 community ezzel szívta meg. A Paradox külön kérte, hogy steamen preordereljünk, mert azzal ők jobban járnak. Azt viszont nem mondták, hogy egyszer csak megáll a steames terméktámogatás. A 3 kiegből 1-et kaptunk meg... Ami egy ilyen multiplayer orientált játéknál pláne bosszantó tud lenni.
  • Zomil
    #14
    10euro
  • Murder3
    #13
    mennyibe fog kerülni?
    a dobozos illetve a steames?
  • Murder3
    #12
    így is jó mert mindenki egyedi spelleket kreálhat magának.
  • Zomil
    #11
    A hivatalos megjelenési dátum 25. Gondolom csak a steam-en jelenik meg 26.-án

    Fbn Lx: azért itt sem árt, ha 1 varázslo a 4-böl mondjuk csak védekezö varázslatokat nyomogat el :)
  • Fbn Lx
    #10
    nagyonjóóó
    bár egy rpg verziónak jobban örülnék, ahol azért is lenen értelme több játékosnak, mert minden csapattag másféle mágiaosztályokat húzna, így minden varázslónak lenne arca.
  • Murder3
    #9
    no majd ezt kipróbálom, hátha lesz egy jó varázsjáték végre.
  • Rage47
    #8
    Steamen nincs ára és 26-n jelenik meg
  • ronesz
    #7
    érdekes, hogy w3 modok mennyi féle műfajt szültek, másrészről valaki csinálhatna a warlockból is egy önálló gamet, tolnám mint a szar
  • NagyiBMX
    #6
    nem lehet rossz, egy próbát megér :D
  • Rage47
    #5
    tetszik
  • Zomil
    #4
    Minden spelled megvan alapbol itt nincs semmi grind se itemek semmi :)
    Ez nem egy rpg.
  • Cat 02 #3
    És ha nem fejlesztem az ájszot akkor vissza kell mennem grindelni, hogy ki tudjam húzni ? Vagy egy idő után elapad a folyó ? :D
  • Zomil
    #2
    Oh majd elfelejtettem, a játék steam-en és dobozos formában is elérhető lesz, mondjuk azt nem tudom, h dobozos itthon kapható lesz-e.


    A játék amugy 1gépnél is játszható lesz, ugy, h a plusz játékosok kontrollerrel játszanak.
  • Zomil
    #1
    Csodálkozom, hogy még nincs topic a játékhoz ugyanis én személy szerint már kb. 1éve várom, hogy megjelenjen.
    Kezdjük néhány alap infoval:
    Játék neve: Magicka
    Fejlesztő: Arrowhead Game Studios
    Kiadó: Paradox Interactive
    Megjelenés: Január 25.

    A játékról:
    Aki ismeri a Warcraft 3 Spellcraft nevü modját az már ismerheti miröl is szól a játék. Nos a játék célja, hogy Single player/Co-op-ban(4játékosig) végigverekedjük magunkat 13pályán. Eddig egyszerünek hangzik, de itt jön a lényeg, egy varázslót alakitunk és a spell-eket nem csak ugy simán el kell nyomni...8 különbözö fő mágia osztályt kapunk és ezeket variálva kell minél ötletesebb varázslatokat összeraknuk. Pl. összekombináljuk a villámot a tüzzel akkor egy olyan spell-t kapunk ami nemcsak megrázza az ellenfelet, hanem még el is kezd égni. Szoval eléggé változatos varázslatokat hozhatunk létre és mindig érdemes valami ujjal probálkozni. Egyes részeken csak a varázslatokkal juthatunk majd át, pl. a vizet be kell fagyasztani, h átjussunk a folyón, mert a mágusaink nem tudnak uszni. A játék nagyjábol ennyiböl áll. Nem tul bonyolulut, de videok alapján elég szorakoztató ahhoz, hogy 10eurot megérjen. Mivel 25-én jelenik meg igy már nem kell sokat várni.


    Launch trailer: