5845
Második világháborús multiplayer FPS | http://www.heroesandgenerals.com
  • Roger6
    #5805
    Pont egy éve hagytam abba a war-t kb :D Gratulálok hozzá, remélem még sok ilyenben lesz részed, leszámítva a szerver lehalást. :)
  • ChipKng
    #5804
    Kb 1, masfel ev utan vegre jatszottunk egy JOT. DB+4 vendeg(MAD csapat)+ 1 random vs [WRN] vagy mi. Ez valami "uj" orosz brigad. French town E vonalrol tamadas ugy, hogy D az ellenfelnel van. Mondanom sem kell, egy szervezett csoport ellen szinte lehetetlen kuldetes. Ugyesen fogtak mind a harom atjarot bazooka-val meg mindennel ami belefert. A tankjainkkal osztottuk oket, de nem volt egyszeru vedeni a tankokat mert D vonalrol konnyen jottek szetkapni a jarmuveket. Jo 15 perces kokemeny csata utan E4-et nagynehezen befoglaltuk majd brutalis kuzdelemmel megvedtuk mert ugye a spawn az ilyenkor meg a folyo 'rossz' oldalara esik. O1-et vagy 3-4-szer is el kellett foglalni hogy megtarthassuk es kontrollaljuk. Akkor jott a masodik huzamosabb resz, mert a C es D vonalat 1-1 ember nem tudta befoglalni, hiszen bealltak megvedeni azokat is. Az osszes spawn oldalt fedeztek es bushmant jatszottak a templom elotti temetoben. Ket tank kellett meg ami a tornyokat takaritotta ki mikozben nyomas alatt tartottuk oket es a vegen siker koronazta a sok-sok erofeszitest. Sajnos Reto ugy gondolta, hogy tul jo volt ez nekunk igy senki nem kapott semmilyen pontot, mert a szerver oldalon szetfagyhatott a cucc. De nem szomorkodunk mert vannak jo kis alcazo festekek a sisakokra.
    Lenyeg, hogy a parancsnokunk (IdleCleese) hatarozott jo parancsokkal koordinalt minket es ami nagyon fontos: mindenki fegyelmezetten kovette az utasitasokat. Nagyon komoly kis taktikazas kellett mar, mert eszetlen hangyak modjara eselyunk se lett volna. Mutatja az ellenfel erejet es eszet, hogy ereztek a dolgot es nem rohatnak a meccs elejen E3-ra egyaltalan, hanem szepen felkeszultek es beastak magukat a kulcsfontossagu helyekre. Sok APC es tank banta az atkelesunket. Amint megjelentek a tankjaink mar jottek is a repulokkel, amik utan nalunk is bepattantak 2-en a repulokbe, hogy rendbe rakjak az egyensulyt.

    SturmbrigadeOstwind nevu veteran jatekossal talan osszefuthattatok, foleg Nemet oldalon, ezuttal csatlakozott hozzank es a meccs vegen megjegyezte, hogy ilyen fajta csatakra szamitott a DB-tol. :)
  • ChipKng
    #5803
    Egy kis sofor badge-re gyuras (a videoban kitalalt szemelyek vannak):

  • Roger6
    #5802
    Kotton One Man Army :)
  • Hexex86 #5801
    Nem rossz kis játék egyébként. Még pár bug meg hiányoznak a járművek belőle, de a hangulat így is el tud kapni.
  • etejedu
    #5800
    Német vadászgépek kozul a drágább ajobb?
  • ikarus44
    #5799
    Egész korrekt játéknak tűnik
  • Roger6
    #5798
    Kotton Hell let Loose-t nyomat: Link
  • etejedu
    #5797
    Huh! Marha hosszadalmas a fejlődés. Főleg ugy hogy mindig más frakcióval játszok!
  • Roger6
    #5796
    Nálam akadozik tizedmásodpercekre, laggol, pedig 200 körüli az fps-em.
  • etejedu
    #5795
    Másnál is droppol a játék? Stabil 130 fps szokott lenni pedig elég gyenge gépem van. Most meg 25-35.
  • Roger6
    #5794
    Az utolsó 30 napot nézi. Most 7.200 killnél vagyok, szóval napi 240 kill. Minden egyes nap, az elmúlt 30 napban. De amúgy most kétszer volt hosszú hétvége, így rengeteg időt töltöttem a játékkal.
  • etejedu
    #5793
    Uh basszus ez hány órát jelent? Hány órád van a játékban?
    (Amugy kösz a válaszokat!)
  • ikarus44
    #5792
    Gratula!
  • Roger6
    #5791
    Azért ide is berakom. A játékban az egyik kitűzött célom volt, hogy én legyek a legjobb LMG-s. Ez a tegnapi napon sikerült, világelső vagyok LMG fegyverrel (megnevesítve M1919 Browning), remélem még pár napig tartom is, azonban a jövőben másfele fordítom a figyelmem. Az összesített statisztikában (Overall) TOP 20-ba sikerült felérnem, tehát a világ összes játékosa közül a TOP 20 legjobban vagyok. Marcika, te hányadik is vagy? Ja, 18.388.

    Itt találhatók a statok: KATT


    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2018.04.03. 09:49:00
  • Roger6
    #5790
    Alapból a 4-es gombbal lehet zárni azt, hogy az adott járműnek ki használhatja fegyverét. Ha megnyomod, akkor csak a Squad tagjai lőhetnek vele, és hát mivel tankos squad-ban vagy, nem hiszem, hogy valaki csak azért be fog ülni melléd, hogy lövöldözzön a gépfegyverrel.
  • ikarus44
    #5789
    Azt be lehet elvileg hogy csak a squad-beli emberek tudjanak beszállni, de teljesen letiltani nem lehet.
  • etejedu
    #5788
    Be lehet azt állítani hogy ne tudjanak beszállni a tankomba? Nagyon zavaró hogy csak beül de nem figyeli ki van a tank körül és én persze én semmit nem tudok tenni! 90 % így nyiffanok ki.
  • etejedu
    #5787
    Na! Megvettem a Hetzert!
    Hát ezzel azért már több értelme van egy csatába vonulásnak, csak eléggé elszomorít, hogy rendre olyanokkal dobál össze, ahol lazán levernek 2 lövéssel. Persze nem ez zavar leginkább, mert lehet azért taktikázni, de hogy beállnak a spawnra és ki se tudsz jönni, az bosszantó!
    Aztán rájöttem hogy inkább hozom a gyalogosokat, és ha van lehetőség hozzácsapom a tankost is, majd ha van értelme, azzal éledek újra! Sok pályán ahol lehet használni , sem érdemes lehívni a páncélost, mert kb 200 méter van 2 pont között, tankokkal meg elég esélytelen így kis pályán hasznosnak lenni! No de gondolom erre már mindenki rájött, csak nekem minden új!
  • etejedu
    #5786
    Hetzer tankvadászt érdemes megvenni? Vagy ne pocsékoljam vele az időt?
    Csak azért, mert az alap könnyűtank (Panzer 1 A) nagyon idegesítően gyenge volt! Az még hagyján, hogy a páncél és a sebzése is nulla! De, hogy a gyalogok "elszaladnak" a lövedék elől... lomha dög. Mire becéloztam vele a "csiga huss" már az is lelépett! Gondoltam valamelyik másik könnyű-tankra: Szeretek a pont körül szaladgálni és páncélban nagyobb az élvezet, de nem hagynám ki a pontfoglalást! Szóval nem tudom, hogy mennyire gyorsak ezek a tankok mennyire fordulékonyak a tornyok! A valós adatokhoz mennyire hű a játék?


    Utoljára szerkesztette: etejedu, 2018.03.29. 20:29:38
  • etejedu
    #5785
    Végre van tankom!!!
  • Devid-on
    #5784
    Grabowszki ezt neked Más játék
  • Roger6
    #5783
    Ismét vesztes meccs, elég sajnálatos:

  • Roger6
    #5782
    Nem tudok róla, hogy lenne karakter maximalizálás, szóval emiatt nem kell aggódni. Anti tankos gyalogost ne felejts el szintén kreálni, szóval aki egy hibrid, jó tankok, és katonák ellen is (pl MP44 + H3 vagy Panzershreck).
  • etejedu
    #5781
    Akkor találkoztunk!

    Elkezdtem húzni két német katonát, s még többet fogok! Jobban gyűlík a piiiz is, és az arany is!
    Hány katona lehet amúgy? Kell gondolnom a jövőben egy ejtőernyősre, pilótára, tankosra is. Szóval majd ezeknek be kellene férnie!
    Utoljára szerkesztette: etejedu, 2018.03.23. 18:22:41
  • Roger6
    #5780
    Ha rám gondolsz, akkor én sz-el, sima i-vel írom, szóval Grabowszki néven vagyok. Tegnap pár meccset letoltam amúgy igen.
    Utoljára szerkesztette: Roger6, 2018.03.23. 07:39:18
  • etejedu
    #5779
    Ma játszhattam Grabowskyval
  • ikarus44
    #5778
    Sajna ez van. Chip kollegát idézve, még akkor érdemes elkezdeni a több gyalog húzását, mikor még nem léptél szintet, mert akkor az MM még könnyített. Később már a veteránokkal is bőven összefog dobálni.
  • etejedu
    #5777
    Bocs féleértettem! Az elég szopó hogy az új katonának nem lehet odaadni a meglévő fegyvereket.
  • ikarus44
    #5776
    " Ezért is irtam,hogy kell vennem még egy gyalogost. (aki meg csak géppuskás) Így az adott meccs alatt variálhatom kivel indulok! "

    Pont ezt írtuk mi is Egyetlen gyaloggal sosem tudsz minden helyzetre felkészülten állni. Nekem is pl. 2 gyalogom van, holott a fő karakterem elég sok funkciót be tud tölteni (Támadás, védekezés, közel harc [ha nagyon muszáj] közel-támogatás, és harckocsi-elhárító) de még ennyi sem elég.

    "Amúgy a legzavaróbb az, amikor foglalom a pontot, de a csapattárs csakazért is a foglalási zónán kívül lövöldözi az ellent! Persze hogy nem lehet tovább haladni... "

    Ezzel sajna nem lehet mit kezdeni... Pont az ilyen miatt is játszom már csak kizárólag csapattal
    Utoljára szerkesztette: ikarus44, 2018.03.22. 17:26:16
  • etejedu
    #5775
    Ok, de vannak szituációk pont és pont között, amikor meg a puska kell(ene) és machmaking után már nincs lehetőségem fegyverváltásra sajnos! Ezért is irtam,hogy kell vennem még egy gyalogost. (aki meg csak géppuskás) Így az adott meccs alatt variálhatom kivel indulok!
    Amúgy a legzavaróbb az, amikor foglalom a pontot, de a csapattárs csakazért is a foglalási zónán kívül lövöldözi az ellent! Persze hogy nem lehwt tovább haladni...
  • Roger6
    #5774
    Vagy simán lecseréled a Gewehrt MP40-re VAGY Sturmgewehr 44-re, VAGY MG42-re.
  • etejedu
    #5773
    Szia! Hát nálam ez szituációfüggő (lenne), ha lenne elég gyalogosom! Akartam egy ejtőernyőst venni, de borzasztó drága! Most beláttam, hogy muszáj vennem még egy gyalogost pontfoglalásra! Sajnos a távcsöves Gew. és a kezdő pisztollyal nem sokra megyek közelharcban!
  • ikarus44
    #5772
    Hali! A gyalogos mindenképp. Először azt érdemes eldönteni, hogy milyen fegyvertípus illik hozzád a leginkább, és aköré felszerelést építeni.
  • etejedu
    #5771
    Akkor érthető! Van valami értelmes fejlődési tipp, hogy ne pazaroljam a pontokat feleslegesen? Vagy van a fórumban erre utalás ami még használható?
  • Normen76
    #5770
    Udv. Mar jo ideje nem jatszom, de a magyaritas mar nagyon rég nem kompatibilis, nem frissitik az uja verziokra már nagyon régen. Legalábbis én igy tudom. Sajnos szinte minden nagyobb updatera ujra kellene a magyaritast varialni a kompatibilitas miatt, ezért abbahagytak, és megértem oket emiatt.
  • etejedu
    #5769
    Hali! Nemrég kezdtem ujra a játékot! Többször próbálkoztam a magyarítás telepítésével, de nem akar működni! Másnál is így van?
  • Devid-on
    #5768
    Ez úgy néz ki mint a mount and blade napoleonic wars.Nekem múltkor még ezt mutatták War of Rights Jónak tűnik
    Utoljára szerkesztette: Devid-on, 2018.03.06. 09:29:11
  • Roger6
    #5767
    Kicsit másabb téma, de érdekesnek tűnik:
  • robi3
    #5766
    johnson hogyan moddolnátok? heavy bolt vagy lightened spring?