20
  • KP27
    #20
    Az első rész minden idők legjobb gaméja nekem. Mass Effectek csak utána jönnek. A második rész minden idők legnagyobb csalódása. Aztán a Project SnowBlind se volt egy nagy eresztés, amit amolyan titkolt DX3-nak szántak. Remélem ez most jól fog sikerülni.
  • Justil
    #19
    ehh, vajh miert van olyan erzesem, hogy felrakom, majd 1-2 ora jatek utan uninstall, es inkabb eloveszem az elso reszt?
  • opeca
    #18
    Szerintem a 25 óra teljesen elfogadható a jelenlegi 6-8 órás akciójátékokhoz képest.

    Meg felnyomhatjátok egyből hardcore-ra aztán akkor lesz 100 óra.
  • funkyman
    #17
    Ez a 25 óra elég jól hangzik a mai átlag 4-5 órás akciójátékok esetében.
  • Kalman11
    #16
    Hát remélem a legkönnyebb nehézségen 25 óra, mert az első rész hardon volt vagy 200 óra sztem
  • Evoluti0N
    #15
    gombabácsi az ügyeletes Mass Effect fikagép.
  • Hans von Luck
    #14

    Milyen igaz...
  • Bhalage
    #13
    25ora, na basszak meg a k anyjukat :D
    de legalabb nem 4 v 8 :D ma mar ennek is orulni kell.

    - megmondom oszinten a xbox (de)generaciot erzem felelosnek, persze vannak k jo jatekok, amiket nem kell elbonyolitani, de en egy deus exet kicsit hosszabb tortenet vonalra tennem volna. more conspiracy !!!
  • Blackeagle13
    #12
    asas
  • nessboth
    #11
    Ezt még én is boncolgatom ezt a mondatot!

    1.egyes térkép doom
    2., Modern warfare 2
  • IMYke2.0.0.0
    #10
    "A casual játékosok a 'megyek előre folyosóról folyosóra' játékmenetet alkalmazták - egy ideig. Aztán, mikor feltűnik nekik, hogy mekkora szabadságuk van, váltanak és sokkal kreatívabbak lesznek."
    Értem.

  • wednes
    #9
    Ha végig tudod játszani angolul (mert van választás lehetősége) akkor miért zavarna, ha lenne hozzá magyar felirat? Egyébként nem lesz az tény.
  • Tinman #8
    32 vagyok lassan... durván várós, csak ez a 25 óra tűnik lelohasztónak, de ha 2x annyi, akkor se vagyok elégedett.
  • Wittgen
    #7
    Én pl 30 éves vagyok, és mivel a DE első két részét annak idején elég jó játéknak tartottam, most is bepróbálom, függetlenül attól, hogy nem vagyok már gémernek nevezhető a heti 2-3 órás játékidőmmel :)
  • HENCIG
    #6
    Mennyi idősek azok az emberek akik ezt játszák?
    Csak úgy kíváncsi lennék....
  • Kalman11
    #5
    Biztos, hogy nem játszott vele, mert az első része nagyon jó lett, de még csak érzelmes jelenet sincs benne. Remélem hogy lesz multija, de ha nem, akkor sem baj, mert az [FGS] elkészíti a pályákat belőle az első részhez :)
  • fkomment
    #4
    gombabácsi: Mi az hogy ez is?? Játszottál már valaha DEUS EX -szel?

    Jason: Remélem nem magyarul adják ki.. Én mindenképpen angolul fogom végigjátszani.

    bino: Már én is várom! :D
  • bino512
    #3
    várós:D
  • JaSoN HuNTeR #2
    Magyarul adják ki?
  • gombabácsi
    #1
    lesz benne valami igazi scifi is, vagy ez is csak szappaopera jellegű lesz?