22
  • Lack
    #22
    Az ilyen ember nem anya. 1 éves gyereket, nem hagyunk egyedül a fürdőkádban (szerintem).
  • tommyknockers
    #21
    Nem betegek, csak a szánalmas szemet szemért elvét hirdetik. Ugyanolyan mocskosak, mint azok, akiket büntetni akarnak.
  • Tinman #20
    Akkor sem gyilkos, "csak" gondatlan... nem akarta megölni a gyerekét.

    Szörnyű amiket itt leírtatok páran... teljesen beteg!
  • Laza
    #19
    Így, hogy nekem is otthon van a 8 hónapos lányom, el sem tudom képzelni, hogy egy kb ekkora gyereket hogy lehetett ilyen indokkal a kádban hagyni. Ez egy barom'arc' ... és ezt nem csak a kép alapján mondom :D
  • Laza
    #18
    Nem, azoknak még gyengébb :D
  • opeca
    #17
    Nem hiába, hogy a hülyékből lehet meggazdagodni.
  • opeca
    #16
    Hát igen, ez a fészbúkos közönség átlag értelmi színvonala. Gyereket bebaszni a kádba és menni vissza kockulni.
  • neoG
    #15
    Aha...meg ott van az autóknak az átka, a konyhakéseknek, a Martens bakancsoknak, stb...
  • tomcsa4
    #14
    Vagy csak a sokk hatására ilyen az arca. Biztos lesz lelkiismeret furdalása. Ritka az az ember, akinek nincs. Lehet csak össze van zavarodva. Bár a fene tudja hol és mikor készült a kép.
  • wednes
    #13
    Márpedig az arcról sok mindent le lehet olvasni, érzelmi reakciót, állapotot és az értelmi képességet is. És ezt ne keverd a "szépséggel". Egy plázacicára is ránézel egyeseknél van olyan gondolatod, hogy "olyan buta feje van". A másik árulkodó jel a beszéd és hanghordozás, illetve még a testbeszéd (az együttes hatás ad igazából jobb képet). Emberenként változó mennyire erős benne ez a készség, úgy mint például az empátia. De egy átlagos ember rendelkezik vele. A teljes hiánya pedig az autizmus egyik típusa az Asperger-szindróma.

    Igen a mondás úgy szól, hogy a szem, de igazából az arc, amiről tudunk olvasni. :)
  • nyuny01 #12
    Miért aki nem pláza cica annak gyenge az intelligencája?Ne menjünk már át nevetségesbe!

  • tomcsa4
    #11
    Nem azt mondtam, hogy dilis vagy valami, hanem hogy átlag alatti az értelmi képessége. De persze ez csak egy feltételezés a részemről. Oda kellett volna írnom, hogy le merem fogadni...
  • wednes
    #10
    Pedig az arc a lélek tükre, és sok mindent le lehet róla olvasni. Többek között az értelmi képesség is "tükröződhet" az ember arcáról. Ebben igaza van tomcsa4-nek. Viszont abba neked van igazad, hogy 1db fényképről ilyet megállapítani már necces (inkább élőben), hiszen "bamba" képet bárkiről lehet csinálni.
  • Atkamon
    #9
    Wow, te aztán tehetséges vagy, hogy meg tudod állapítani egy totál átlagos képről egy ember intelligenciaszintjét...
    Félreértés ne essék, nem védeni akarom, de túlzásokba ne essünk már. Lehet, hogy hülye, meg elmebeteg, meg facebook függő, de én a #4-es meg #6-os hozzászólóra sem mondanám, hogy nem beteg...
  • tomcsa4
    #8
    Király az eredeti szöveg. Gondolom baromira érti a gyereknevelést. A képen is látszik, hogy bizony átlagon aluli az értelmi képessége.
  • Kensin
    #7
    "nagyon független volt és magányra vágyott" - Egy egy éves gyerek mégis hogy mondja el az anyjának hogy magányra vágyik? Utánanéztem, eredeti szöveg az, hogy "didn't want him to be a mommy's boy", vagyis nem akarta hogy "anyuci fiacskája" legyen belőle.
    Persze ettől még ugyanolyan idióta barom.
  • HENCIG
    #6
    Én egy gombostűt lájkolnék neki.....
    Egyenként a körmei alatti tartalmat kevergetném vele...első körben :)
  • Justil
    #5
    seggfej, ahogy mondod, de ezért nem a facebookot kell okolni. az ilyen, az hülye.
  • plu604
    #4
    az ilyet felkötném a főtéren, de a klaviatúra vezetékével. aztán négyfelé szabdalnám és kiakasztanám a darabjait a város 4 kapujába...
    seggfej
  • danesz234
    #3
    Ez nem a közösségi portál átka hanem maga a hülyeség. Egy egy éves gyereket még egy percre se hagyja magára az ép eszű ember. Ja és főleg nem a kádba.
  • Jude666
    #2
    Ezt azzal magyarázta, hogy fia "nagyon független volt és magányra vágyott".

    Persze, hiszen már kamasz a gyerek, szóval nyugodtan fürödhet egyedül miközben én ezzel párhuzamosan kockulhatok a faszbúkon.
    Ehnye a közösségi portálok átka
  • Zolivok
    #1
    f is for fail