77
  • Spy32
    #37
    A Kutya sem használja? Akkor én mi vagyok? Macska???xD
  • Spy32
    #36
    Néha nem értem az embereket. Miért nem lehet kultúrált formában megoszani a véleményeteket?

    A témához: nekem iphone-om van. Na nem a legfrissebb hanem még az első generáció. Rengeteg telóm volt már! Volt, hogy hetente váltottam őket. Ez lassan 2 éve van meg és nem is tervezem lecserélni amíg tönkre nem megy.
  • ssin
    #35
    Nem rég? Éhen hal? Hozzá illeszt? Szerintem először a saját helyesírásodon kéne csiszolnod, mielőtt másokat oltasz. Vagy filozófia szakon ez nem követelmény? Amúgy a szofisztikált stílusod és gondolkodásmódod alapján biztosan te voltál az évfolyamelső... Utólag is gratulálok!

    Többiek, bocs az off topicért
  • Papichulo
    #34
    "Utóbbi esetben az iPhone egy trendi ribancnak tűnik a visszafogott, értelmiségi N95-ös mellett. Nem beszélve a Samsung i8910 Omnia HD-ről[...]"

    iPhone 3G: [URL=http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3g-2424.php]"Released 2008, July"[/URL]

    Omnia HD: Status: Available. Released 2009, May

    Azert korrekt, hogy ket kulonbozo generacioju telefont hasonlitasz egymashoz...

    "Mióta multi taskezik?"

    Most komolyan, ha nem tudod, hogy az OSX 10.4 mar tudott multitask-ot, akkor inkabb ne is nyilatkozz a temarol!

    "Amin úgy kellett ráhekkelni Munkás Pityu irgum-burguma ellenére a multi tasket?"

    Par alkalmazast irtam iPhone-ra, van ami meg az iTunes kezdokepernyon is volt az ajanlott alkalmazasok kozott. Szoval erdekelne, hogy miert gondolod, hogy barmit is kellett "hakkelni" a multitaskinghoz.

    "Pityesz meg a szärfäszú brigádja csak nem rég lépte át ezt a mérföldkövet, és emelte okostelefonná a szärát az alkalmazások párhuzamos futtatásának lehetőségével. "

    Szeretnek bizonyitekokat latni reszedrol arrol, hogy mar az elso generacios iPhone sem rendelkezett multitasking kepessegekkel. Szerintem nem vagy tisztaban a szo jelentesevel.

    "Nokiáék most zárják be a saját elgondolást, mert ti, a sok hülye idióta, az apple-től kell albumonként vegyetek albumokat, nem jobb az, ha van egy egy éves pár 10 dolláros előfizetésem és annyi zenét szedek, amennyit akarok. "

    Savanyu a szolo? Magyarul a tobb tizmillio vasarlo a hulye, mert nem azt a modellt preferalta, amit ti par tizezren? A "mindenki szemben jon az autopalyan" analogia ismeros?

    "Persze, mert az ismereteid arra vonatkozóan, hogy mik lehetnek egyáltalán az igényeid szűkösek."

    Pedig mennyire szebb lenne a vilag, ha te mondhatnad meg mindenkinek, hogy mire van szuksege.

    "Samsungéknál projektorok röpdösnek, meg augmented reality alkalmazások, amikkel egy utazásnál felbecsülhetetlen információkra teszel szert."

    Mert ugy a 3. vilag legvegen, te egy telefonnal akarsz integetni egy favela-ban... Come on! Ahol meg egy kezben tartott Lonely Planet is felhivas arra, hogy 'raboljatok ki'.
    Meg ugye augmented reality, ahol a Layar az iPhone-on jott ki eloszor?!

    "Milyen "pillanatképre"?"

    A 'Snapshot' szo jobban megmagyarazza szamodra? Normalis kepet ugysem tudsz egyetlen telefonnal sem csinalni... Barmelyik sub $100 point&shoot jobb kepet csinal, mint a legjobb cell.

    "Jah, végszónak nem is rossz, nagy troll vagyok, mert utállak téged és a sok hülye fäszt, akik támogatják a Munkás-mozgalom világuralmi kísérletét"

    Meg tudsz fogalmazni olyan kritikat is az Apple termekeivel szemben melyeket ervekkel ala tudsz tamasztani es nem emocionalis alapuak? Mondjuk vegyunk egy iMac-et. Prezentald az ezzel szembeni fenntartasaidat, tenyekkel alatamsztva!
  • okosan gyerekek
    #33
    "aham...ezt cáfold meg h még a 3g modelt se tudja verni a többi mobil igen jónagy része pedig az aztán már nem ma jött ki.."

    Ezzel nem is hazudtál, csak kicsit a fedés szándéka bűzlik a soraidból. Az, hogy a legtöbb nem jobb nála, az számodra azt jelenti, hogy az volt a kor űberpélója? Szerintem te sem gondolod komolyan. Hogy máshogy fogalmazzak, nem az volt a kérdés, hogy egy Nokia 2210-est maga alá gyűr-e, hanem hogy a gyártók zászlóshajóiknak szánt készülékükkel, hogy lehet egymás mellé pózoltatni őket.

    Utóbbi esetben az iPhone egy trendi ribancnak tűnik a visszafogott, értelmiségi N95-ös mellett. Nem beszélve a Samsung i8910 Omnia HD-ről, ami már HD-vidikkel viccelte a népet. Hol volt a szarfaszú iPélód? Amin úgy kellett ráhekkelni Munkás Pityu irgum-burguma ellenére a multi tasket? Mióta csinál a divatdiktátor készüléke HD-vidiket? Mióta multi taskezik? Ott kezdődik apukám, hogy érted, annyit legalább illik, hogy okostelefont, okostelefonnal hasonlítok össze, Pityesz meg a szärfäszú brigádja csak nem rég lépte át ezt a mérföldkövet, és emelte okostelefonná a szärát az alkalmazások párhuzamos futtatásának lehetőségével. Addig S40. De végül is innen nézve, akár jogos is lehet a felvetésed, hogy az alsó kategóriát pirosra alázta a húsevő-alma.

    "és ott a 3gs.."

    jah, ott van! :D

    "meg a 4g.."

    az meg már rendesen itt! :D

    "most fognak jönni a több magos meg hasonló telok amik méltán vetélytársak a legujabb Iphone.nak.."

    jah, értem, mert az apple egy processzorához egyből több mag kell, hogy egyáltalán szóba álljanak, nem? :'DDDD Hallod, én elhiszem, hogy kellemetlen lenne azt mondani, hogy "igen, jó hülye voltam, hogy én is lengettem a karom a führernek" mer' már van a készülékben egy becsületes all-ined, de azé' mindennek van határa.

    "Edig..ezalat pár év alat többi gyártó hol volt?"

    LOL megfulladok, the büzi! xD

    elmondod??ök hozták össze az egészet h most miden szaros gyártó öket utánoza...ha tetszik ha nem.ezen mi a divat meg zombiság??

    Igen, mert hogy mindenki őket utánozza, az csak azt jelenti, hogy ők voltak a jók. Honnan nézve? Gyártói szemszögből? Persze, az ő rendszerük profitált nekik a legtöbbet, és melyik rendszer profitál az embereknek a legtöbbet? Ott a zeneboltotok, nah abban nagy bolt van! Csak nem neked! :) Nokiáék most zárják be a saját elgondolást, mert ti, a sok hülye idióta, az apple-től kell albumonként vegyetek albumokat, nem jobb az, ha van egy egy éves pár 10 dolláros előfizetésem és annyi zenét szedek, amennyit akarok. Nem, nem tetszett az embereknek, jobb, ha rendesen érzik, hogy egy kis húst kivágnak magukból 10-12 számért cserébe. Utána jobban meg is becsülik, persze! Lehet ilyeneket mondani, de vajon mit ér az a szelet kenyér, ami ma kifordul a szádból a jólétben, egy hét éhezés után, meg sírnál érte? Nem objektív a hozzátartozó egyik érték sem, kár magad ámítani. Ha meg elfogadjuk, hogy érték, akkor kötelező érvényűen el kell fogadni, hogy akkor is az volt, amikor még nem voltál éhes. Tehát, akkor is értékes az a dal, ha nem fizetsz érte, akkor pedig miért is fizetnél érte egyenként? Azért, mert Pityu megmondta. Most a másik csődbe megy, és az emberek szopnäk! Lájk! Mert ilyen fäszfejek vagytok! (Y)


    "nekm volt nokiám sokáig..rájuk esküdtem huhde jo.."

    Igen, mert egy rohädt márka buzi vagy, én nem "esküszöm" semmilyen márkára, készülékekről még esetleg teszek olyan kijelentéseket, hogy bizonyos árszegmensekben a legjobb vétel adott időben, de semmi több. Tőlem az összes éhen halhat, az utolsó fäszszopó munkásig, ameddig szemben állás a piacgazdaság a két fő szereplő, a felvásárló és a gyártó között, addig nincs miről beszélni. Ha majd ki akar szolgálni, és ezt hitelt érdemlően bizonyítja a piaci szereplésével, majd lehet arról beszélni, hogy hűségesek legyünk és kitartsunk egy cég mellett. De ameddig mindegyik visszaél, ilyen fäszságokat nem csinálok. A baj csak az, hogy vannak olyanok, mint te.

    "érintö képernyönél 1 szar.
    Utána androidom is (galaxy 3) oda adtam öcsémnek és most 3gs-em és teljesen megvok vele elégedve."

    Persze, mert az ismereteid arra vonatkozóan, hogy mik lehetnek egyáltalán az igényeid szűkösek.

    "miden igényem kielégiti."

    A válaszom ugyanaz, ha 1902-ben adom a kezedbe, azt mondom jogos, amit állítasz, ha holnap adom a kezedbe, akkor már nem biztos. Nokia oldalon már ott tartnaka, hogy a 100 rongyos TV-ből hopp, érintőképernyős rendszert varázsolnak egy szoftver segítségével és dobnak a TV értékén egy bő 5-9 kilót. Samsungéknál projektorok röpdösnek, meg augmented reality alkalmazások, amikkel egy utazásnál felbecsülhetetlen információkra teszel szert. Ha ezeket a lehetőségeket is hozzá illeszted a jelenlegi listádhoz, máris rájössz, hogy mégsem pont "minden" igényed elégíti ki, és mondjuk, nem is éppen utolsó dolgokat.


    "kamera picit gyenge..de ilyen pilanatképre elég.."

    Milyen "pillanatképre"?

    "egyébként meg ott a fényképező,sose vágok fel vele h na nézétek mivan a kezemben.nem tartom magam zombinak."

    Jah, bocs, hát akkor járjál táskával, meg vigyél fényképezőgépet, de akkor vigyél lehetőleg egy videókamerát is. Egyébként meg nem kell felvágni, az a tény önmagában, hogy neked ezt tudja a készüléked és nem szégyelled használni nem hiszem, hogy a "nézétek (sic!) mivan (sic!) a kezemben." típusú helyzeteket vonna maga után -- ha csak nincs egy phicci kisebbségi komplexus benned, ami adja a dologra a hajlamot! ;)

    >>de te igen csak nagy troll vagy h "hm unatkozok flameljünk már ,jééé egy Apple téma.."<<

    Jah, végszónak nem is rossz, nagy troll vagyok, mert utállak téged és a sok hülye fäszt, akik támogatják a Munkás-mozgalom világuralmi kísérletét -- játékszerek fölött -- mert szomorú módon kihat a többi gyártóra is ez az piaci szereplés. A Nokia gusztustalankodása is a Fistáékra és az első experimentális piaci lépésükre vezethető vissza; Pistáék mutatták meg a világnak, hogy az embereknek lófäszt se kell adni és akkor is szívesen, és hűséggel adják neked negyed, fél, egy, vagy "jobb helyeken" két fizetésüket is! :) Gratulálok mindnyájatoknak!
  • okosan gyerekek
    #32
    a fennhéjazó passzív szerkezetet meg addig ne engedd már meg magadnak, ameddig a lesüllyedni igét hosszú ű-vel ragozod!
  • okosan gyerekek
    #31
    lesüllyedsz? egy hivatásos érvelő szintjére? filozófus vagyok kisfiam. :)

    HA AZT MONDOM, HOGY ITT MINDENKI HÜLYE, AKI KIABÁL, ÚGYHOGY KUSS!! Akkor, nem lesz olyan érzésed, hogy az állításom érvényességi igénye rám is kiterjed? Nem? Akkor érdemes lenne egy szabad bölcsészet, filozófia szakot elvégezni. Addig a pofád lapuljon! ;)
  • blasko1990
    #30
    ez a vita rendesen fáj , kész tények vannak nemigaz , tesóm 5800 Xpress msuic-ját valamint N8-s Nokiát is próbáltam , hát közel se volt olyan érzékeny a kijelzőjük , nembeszélve arról , hogy ugye nem egy készülék esetén réteges kijelző struktúrával oldják meg , mint ha szivacsot nyomogatnál XD
    mert ha ceruzával kell nyomkodni akkor nincs értelme az érintőképernyőnek?"
    van, csak kevésbé használható megoldás
    "amúgy a rezisztív érintőt is lehet újjal használni, csak ceruzával jobban reagál"

    mielött valaki leszólja az Applet h drága csilivili szar , itt a saját példám:
    annón 320k-ért megvettem a MacBook-m , nem hogy újra nem kellett telepíteni , de egyszer se fagyott le 1,5 év alatt , 2GHz-s procival 2Gb DDR3 rammal nagyobb teljesítményt ért el mint egy 2,8Ghz-s win7-l , Photoshop , iTunes , Firefox , WOW wgymás mellet futott akadozás nélkül , itt derülnek ki hogy miért fizetsz... már mondták sokan h biztos rossz lehet hogy minden windowsra van , nem tudom , lehet h csak én nem vettem észre :D
    az iPhone-hoz még annyit , hogy tesóm az 5800Xpress musiccal 2hónap alatt szarrá szedte magát vírussal... én használom az iPhone-t 1éve , semmi crash , a baseband stabill , és no virus...
  • eNMi
    #29
    jaaa, és mégis. néha lesűllyedek, s legyőzetek.
  • acdc
    #28
    Idiota zombik? Vannak ertelmes emberek akiknek iphonejuk van es akiknek androidjuk,es vannak kevesbe ertelmesek is akiknek iphonejuk vagy androidos mobiljuk van szoval nem ertem az osszefuggest....Mi koze hozza milyen telefonjuk van? Nekem volt alcatel,sonyericcson,nokia,iphone 3g,samsung galaxi s-(attol hamar megszabultam, van mar elfogathato frimware es meg mindig 10 centes recsegos ropogos muanyagbol keszul?)es most iphone 4 akkor en mi vagyok skrizofen?!De jo darabik nem lesz itt euro az biztos..........
  • fergusonpapa
    #27
    aham...ezt cáfold meg h még a 3g modelt se tudja verni a többi mobil igen jónagy része pedig az aztán már nem ma jött ki..és ott a 3gs..meg a 4g..most fognak jönni a több magos meg hasonló telok amik méltán vetélytársak a legujabb Iphone.nak..Edig..ezalat pár év alat többi gyártó hol volt?elmondod??ök hozták össze az egészet h most miden szaros gyártó öket utánoza...ha tetszik ha nem.ezen mi a divat meg zombiság??

    nekm volt nokiám sokáig..rájuk esküdtem huhde jo..érintö képernyönél 1 szar.
    Utána androidom is (galaxy 3) oda adtam öcsémnek és most 3gs-em és teljesen megvok vele elégedve.miden igényem kielégiti.kamera picit gyenge..de ilyen pilanatképre elég..egyébként meg ott a fényképező,sose vágok fel vele h na nézétek mivan a kezemben.nem tartom magam zombinak.

    de te igen csak nagy troll vagy h "hm unatkozok flameljünk már ,jééé egy Apple téma.."
  • okosan gyerekek
    #26
    "de érdekes módon szinte mindig ők az elsők, akik úgy dobják piacra, ahogy annak lennie kell"

    hát, azt tényleg csak "érdekes módon"...
  • okosan gyerekek
    #25
    igen, mert a hozzád hasonló hülyék ezt a készüléket veszik meg, és a társadalmon belüli normalizációs gépezet beindul! ;) Mindenki kezében ez van: vélhetőleg jó!

    Eladó szemszögéből, ennek magasak az eladásai, ez jó. Utóbbinak igaza van, az agyfäsz embertömegnek kevésbé, de hát nah, haladunk a korral... visszafelé. :D
  • okosan gyerekek
    #24
    LOL
  • okosan gyerekek
    #23
    lol
  • okosan gyerekek
    #22
    és mégis egy egész postot szántál rá!
  • okosan gyerekek
    #21
    a microsim annyira kellett, hogy most nagy SD kerül ezekbe a gépekbe! :'D
    Meg kell halni!
  • eNMi
    #20
    most mit kell már megint rinyálni??? ha megint úgy állitják be, h forradalmi találmány készült, akkor mi a tököm lesz? aki eddig sem állt be a "szánalmas idióta zombik" közé, az emiatt be fog? nem fog. szájat jártat. "mekkora xar! mekkora fos! parasztvakitás!" és? sosem értettem: nem használja, nem szereti, kifejezetten visszataszitja ahogyan eladják, de ahelyett, h lexarná a sok "szerinte idióta" ájfon-ájpad-stb tulajdonost (akik nem mellesleg szeretik a "xarjukat", a többség biztos), inkább jártatja a szájkát/újait a billentyűzeten.
    megéri? nem ostobaság?
    szerintem az. ostobaság ellen pedig maguk az istenek is hiábavalóan hadakoznak...

    volt ceruzás telefonom is a múltban, simán lehetett újjal is nyomkodni. a kézirást is ment rendesen. szerettem! jó volt.
    most van ájfonom. ezt is szeretem. nem érdekelt hogyan adják el, nem volt szempont a vásárlásnál. telefon, zene, könyv, e-mail, egy kis böngészgetés, ha ráérek játék, stb. elsődleges szempont: mindez egy helyen, egy zsebben!

    szóval most ezért kevesebb lettem egyesek szemében? azok kik?
    ez utóbbi költői kérdés, mert nem érdekel. előre is bocsánat, remélem senkit nem sértek vele, de csúnyábban mondva lexarom.
  • Papichulo
    #19
    'Az iphone pedig a sima érintős telefonok másolata, amiben annyi újdonság volt hogy rámondták hogy "reinvented"'

    Azert az Apple nem tegnap csinalta az elso erintokepernyos telefonjat

    http://www.techeblog.com/index.php/tech-gadget/apple-touchscreen-phone-circa-1983
  • passatgt
    #18
    tehát akkor inkább ne legyen benne semmi újítás, vagy ha raknak bele kártyaolvasót, esetleg usb-t, akkor inkább sírni fogok...
  • lenox01
    #17
    És valóban... Mindenki tapsolni és éljenezni fog, és akkor hirtelen csattanásszerű váltás: az eddigi minek a memóriakártya fúj de szar az felesleges és hülye aki azt használ vagy olyan telefonja/tabletje van!!! helyett -> igen ez mindig is kellett és ez nagyon jó és az apple a legjobb és ez forradalmi újítás!!

    Szánalmas idióták...
  • passatgt
    #16
    "mert ha ceruzával kell nyomkodni akkor nincs értelme az érintőképernyőnek?"
    van, csak kevésbé használható megoldás

    "amúgy a rezisztív érintőt is lehet újjal használni, csak ceruzával jobban reagál"
    pontosabban körömmel lehet, mert ujjal(nem ú) gyakorlatilag szine lehetetlen eltaláni 1 pontot

    "Ez semmi egy nulla, ez csak szoftveres optimalizálást, amire bárki képes"
    mégse próbálkozott vele senki, sőt, még utána pár évig sem volt képes senki még csak hasonló kezelőfelületet készíteni, pedig sorban jöttek az iphone killer telefonok

    "Megint csak egy 0 szofveres fejlesztés ugyanolyan alapon mint a szifon"
    Szerintem meg rohadtul nem mindegy, hogy egy szép külsővel csúcs hardware-en windows 95-öt használok, vagy Windwos 7-et... Talán a jól optimalizált szoftver egy kicsivel fontosabb tényező ennél.

    A zombizásra meg érdemben nem tudok reagálni, elég primitív gondolkodásról ad tanúbizonyságot.
  • narumon
    #15
    Igen valóban könnyebb mindent a zombihadra fogni (amelyik ugyanúgy nem létezett előtte), mint elismerni, hogy bár valóban nem a legeredetibb terméket dobják piacra, de érdekes módon szinte mindig ők az elsők, akik úgy dobják piacra, ahogy annak lennie kell. Én inkább visszakérdeznék, hogy a többi cég miért nem tökéletesít egy terméket mielőtt piacra dobja? Úgyanúgy létre tudna hozni egy "zombisereget", csak hát könyebb egy félkész terméket piacra dobni mint normálisan optimalizálni....
  • sanyicks
    #14
    De ha már így állunk. Az apple másolt, mert lemásolta azt a telefont amiben először volt wifi... meg azt is amiben 3g modem... meg azt is amiben színes kijelző, és még lehetne sorolni :D
    Na ezek pl nagyobb újítások mint egy felület optimalizálás mégsem állították be forradalminak, meg "reinventednek" :D
  • sanyicks
    #13
    mert ha ceruzával kell nyomkodni akkor nincs értelme az érintőképernyőnek? LOL
    amúgy ne szórakozzál. A kapacitív érzékelőt amivel a multitács meg meg a ceruzamentesség lehetséges nem az apple fedezte fel, max az rakta bele telefonba először (bár tuti nem, csak ez lett széthíresztelve), és amúgy a rezisztív érintőt is lehet újjal használni, csak ceruzával jobban reagál.

    "illetve ennek volt ekkora kijelzőn a leggördülékenyebb kezelőfelülete"

    Ez semmi egy nulla, ez csak szoftveres optimalizálást, amire bárki képes, csak az applen kívül senki sem próbálkozott be, mert nincs zombihadseregük akik mindent megvesznek. Tehát a többi gyártó költ rá, de lehet hogy veszít. Az applenél nem veszíthet, mert mint írtam a zombik bármit megvesznek, tehát fejlesztés árát tuti kitermelik, na meg az applenak van hatalma hogy megmondja a usernek hogy neki mire van szüksége :D

    "az ipad-el meg ugyanez a helyzet, hp tabletjein a desktop verzióra szánt windows futott, lassan, döcögősen, kezelhetetlenül"
    Megint csak egy 0 szofveres fejlesztés ugyanolyan alapon mint a szifon. Amúgy a 2 dolog(hp tablet is ipad) között volt pár év. A tablet is csak az applenek jöhetett be biztosan, az említett zombisereg miatt. A többi gyártó meg várt az apple hype-jára, és meglovagolta, lásd samsung, mert ha ők összehoznák ugyanezt elsőre, vagy bejönne vagy nem. Az applenek meg bejön mindig valamilyen szinten a zombik miatt.
  • fergusonpapa
    #12
    ennyi..csak vannak akik nem olvasnak utána vagy nem tudják miröl van szó és flamelnek.érdekes sanyicks mindent tud miden témában.nem akarsz iskolát vezetni?!
  • passatgt
    #11
    az ipad-el meg ugyanez a helyzet, hp tabletjein a desktop verzióra szánt windows futott, lassan, döcögősen, kezelhetetlenül
  • passatgt
    #10
    az iphone volt az első olyan érintőképernyős telefon, ahol volt is értelme az érintőképernyőnek, nem ceruzával kell nyomkodni, illetve ez volt szerintem az első multitouch-os telefon, illetve ennek volt ekkora kijelzőn a leggördülékenyebb kezelőfelülete
  • sanyicks
    #9
    Szóval az apple egyetlen egyedi dolgot csinál: hypeot.
  • sanyicks
    #8
    "a manapság berobant samsung galaxy s és tab...vajon minek a kopintása."

    a hp tabletjeinek, pont mint ahogy az ipad is ezek másolata.
    Az iphone pedig a sima érintős telefonok másolata, amiben annyi újdonság volt hogy rámondták hogy "reinvented" és a nyáj egy része bevette.
    Ezután kezdve minden az apple másolásának számított a fanok szerint, még akár egy 2000 éves fekete/fehér kőtábla is :D
  • fergusonpapa
    #7
    nekm nem kéne ipad te a régebi iphonommal is jól elvok és imádom.

    Elkel ismerni ha korlátozott ha nem,h most ök mutatják a kütyüknél az irányvonalat.miden többi cég megkésve de öket utánoza.kialakitástól kezdve a softvereken át mindeben...

    a manapság berobant samsung galaxy s és tab...vajon minek a kopintása..bezeg az jó??megkésve de lemásolták az iphonet és ez a tab izé ..és akkor most ök jók?

    Mindeki Apple majmolja,valaki mondjom már valami egyedit amit a többi cscinált?? valami nagyot..nem jut eszembe.am vannak hátrányai.más felsrolja.de most ök a vezető gyártó.
  • FoodLFG
    #6
    Francnak sem kell korlátozott epül termék.
    ájPad: Max 9 tab... lol
    http://www.youtube.com/watch?v=RB_Nx7mNSFo

    Engem ne nézzenek hülyének.
  • passatgt
    #5
    memóriakártyát beledugni például
  • passatgt
    #4
    most ment betegszabira, valszeg nem ő fogja:)
  • Ferrer
    #3
    SD foglalat mi a francnak?
  • mjevsrsh
    #2
    :D kb...
  • DopeBob
    #1
    Nagyon jó lesz ahogy Incredible Jobbs bejelenti az SD kártya foglalatot és a tömeg felállva tapsol :)