18
  • leeloodallas
    #18
    Bulvárhír egy bulvárfigurával. Nyálas képű majom. Egy filmjét sem láttam, de ha ilyen nyomorultak játszanak egy filmet, azt nem is fogom megnézni. Kevés olyan nyálas arcú van, akiben pozitívan csalódtam. Talán csak Tom Cruise és Leonardo DiCaprio. Ők a korai filmjeik után zseniális dolgokat (is) műveltek a vásznon.

    NiGhTM4R3! Kérdésedre a válasz: mindent amit leírtál;) A viccet félretéve: az ilyen kis gyökér után nem a nők döglenek, hanem kislányok. A nők maximum a pénzéért vannak oda. Azért ez nagy különbség...
  • NiGhTM4R3
    #17
    Fiatal, jóképű, gazdag, ismert, döglenek utána a nők.. mi a francot tud, amit én nem? :DD
  • m minnifield
    #16
    egy valami fogja eldönteni, hogy kell-e nekünk taylor. az idő. hány és hány olyan film és popsztárból csinálnak címlapembert, akire pár év múlva nem is emlékszünk...
  • A1274815
    #15
    Ez nem feltétlen igaz, inkább csak az Alkonyatot nem látták annyian, de ő nem csak az Alkonyatban szerepelt.
  • sanyicks
    #14
    aham.... ki a faszom ez amúgy? sp klón?
  • m minnifield
    #13
    ő a fantomas. mindenki beszél róla, de még senki se látta :D
  • m minnifield
    #12
    érdekes... mindenki tiltakozik, hogy nem látta az alkonyatot, de mindenki tudja, hogy szar színész. hogyisvanez?
  • kalapos01
    #11
    Rohadtul nem láttam az Alkonyatokat, de ha valaki, aki ő gürizik, mint az ökör. Az évben hat filmet forgat, gondolom 2012-ben is. A pénze nem az Alkonyatból van, hanem a többi 8 filmből, amikhez leszerződött.
  • Wittgen
    #10
    A srác nem tud semmit. Az első alkonyat film sokat hozott, emiatt nagyobb összeget kapott a többi részre, a kialkudott gázsit meg egy befektetési tanácsadó segítségével megfialtatta és az üzleti tanácsadó javára filmekbe forgatja, mint producer.

    Ha némi filmszerepért hozzám vágnának pár millát, azt már én is meg tudnám fialtatni. Csak ugye mindig az első milliókat kell hozzá megkeresni.

    A srác meg nem tud semmit, csak jó a testfelépítési és tetszik a népnek. Ennyi. Sok más ember is csak a külsejéből él, más meg gürizik, mint ökör.
  • Zolivok
    #9
    F is for DOUBLE FUCKING FAILURE 'rite.
  • Kensin
    #8
    "A nagy kérdés, hogy Taylor Lautner valóban érdekli-e a közönséget" - csak a tinilányokat, és csak ha mutogatja magát, másra nem jó
  • Aldo Moro
    #7
    Mivel a tinivámpíros film első részét láttam csak, azon is elaludtam, fingom nincs ki ez a jószág. A cím szokás szerint idióta. Ez a gyösz a legkeresettebb színész? Nem is holmi Will Smith, vagy Johnny Depp, vagy aki tényleg színész.
  • A1274815
    #6
    Ő?! Na neeeeeeeeeeeeeee!
  • algost
    #5
    Egyet kell értsek az előttem szólókhoz.Ez a srác nem színész. Picit kockás a hasa.
    Azt hiszem ennyi. Azért valamit tudhat, ha ezzel milliókat keres. :D
  • aislado23
    #4
    Én ezt az arcot szétverve szeretném látni.Hülyegyerek.Egy zsák krumpliban több a színészi tehetség mint ebben a selejtben.
  • KP27
    #3
    Hát ezt az arcot nem tudom elképzelni Bourne-ként, max. tini Bourne-ként.
  • Tower Guard
    #2
    "Napjaink legkeresettebb filmsztárja" Amikor megláttam a képet, hogy kiről van szó, le akartam esni a székről a nevetéstől, vagy inkább az ijedsaégtől? Nem is tudom :D
    Ez a srác lehet minden, de színésznek eléggé pocsék volt eddig...
  • Wittgen
    #1
    Csak az Alkonyatban láttam, ott nem győzött meg, mint színész. Az alkata megvan ahhoz, hogy akciósztár legyen, de még Seagal-ban is több színészi képesség van szerintem. Bár még fiatal, fejlődhet.