14
  • GaborT28
    #14
    Üdv a jövőből!
    Hát bizony-bizony jól átb***ták a népet. Nemhogy a szigetet nem járhatjuk körbe;de még a filmből ismert arcok sem köszönnek vissza:)
    Everest07, nem nyert! Továbbá a döntéseink sincsenek hatással a sztorira. Mellesleg az egész egy interaktív film, amiben kb 0 beleszólásunk van; 20 percig mozizol aztán 1 percig nyomkodod a w,a,s,d billentyűt mint az őrült(bár szerintem sokszor nincs jelentősége - mintha nem is reagálna rá a "film").
    Az 5 részlet (epizód) helyett 4 lett; amit szerintem jobb is ha egyben adtak ki, mert az első után a kutya nem fizetett volna a többiért!

    Kedves Telltale Games köszönjük a fáradozást;igazán nem kellett volna!
  • tomi04
    #13
    Köszi :D
  • Blackeagle13
    #12
    World of Starcraft Pre Alpha Video

  • Blackeagle13
    #11
    World of Starcraft Pre Alpha Video

    http://www.youtube.com/watch?v=Ji84kfIdWMI&feature=player_embedded#!

    f
  • Everest07
    #10
    Caliph a Carnotaurus-ra gondol, ami a regényben úgy változtatta a színét, mint a kaméleon.
  • tomi04
    #9
    Melyik lenne az a dinoszaurusz???
    De amugy már alig várom pedig már én se vagyok 10 éves :D
  • Caliph
    #8
    sztem a második könyv alapján lesz alakitva a sztori. (http://www.antikvarium.hu/ant/book.php?konyv-cim=szornyek-szigete-&ID=1744)És kb van egy sejtésem arra a titokzatos éjszakai dinoszauruszra,a könyvben megjelenik:)
  • funkyman
    #7
    Én legszivesebben egy Velociraptort irányítanék, és felzabáltatnám vele az összes puhatestű emberkét :)
  • ptamas88
    #6
    lehet h az a savköpködős dinó megtalálta megette és mutáns kisdínókat fog szülni. bumm, már meg is van a következő rész sztorija :D
  • xido
    #5
    Mi lenne a mintákkal?..Nem úgy volt,hogy 36 óráig képes a flakon hűteni őket,aztán fuccs neki?..Kétlem,hogy ennyi idő alatt valaki ott kóborolt,rátalált és abból alkotott valamit..
  • sanyicks
    #4
    "A jurisics park, tudják ahol harapnak"
  • fergusonpapa
    #3
    sztem meg jólesz.és közel sem vagyok 10éves..
  • viizo
    #2
    a téma miatt várós

    JP brand
  • RoyalPredator
    #1
    Minek egy ilyen elcseszett brandet erőltetni?
    Mindig a jelenlegi 10 éves korosztályt akarják megetetni?...