193
Középkori hack\'n\'slash.
  • grebber
    #73
    Nem tudom milyen kezes vagy de alapból a WASD-n + egeren van az irányítás.Tehát egyik kézzel bill másikkal egeret bűvölöd.
    Ha bejön a nyilas cucc nem értem minek hagyod ott az egeret mivel a nyilakat is a WASD-vel nyomod szóval tényleg nem értem!
  • Shep
    #72
    Tegnap éjjel kipróbáltam a játékot. Hát az irányítás egy vicc legalábbis billel. Az mekkora vicc már ,hogy mikor jön a gombnyomkodós rész akkor egérről nyúlkáljak vissza a kurzor gombokhoz. A kamerakezelés valami borzalom és emiatt az egész játék olyan középszerű valamivé degradálódik, pedig amúgy egész tűrhető lenne. Ja és a fejlesztési oldal is micsoda, sokat nézték a winfos könyvátrszerkezetét és csak ennyi jutott eszükbe, valami kevésbé egyszerűt is kitalálhattak volna talán akkor még ennyire se lehetne eligazodni rajta.
  • grebber
    #71
    Csak ismételni tudom magamat:

    "Megvárod amíg a nyíl körül beszűkül a kör és világos lesz akkor nyomd meg és jó lesz!"
  • Dns5000
    #70
    mi a faszt kell csinalni amikor feljonnek a nyilak az elejen?
    arra kene menni ? vagy csak 1x arra nyomni?
    kibaszott idiotak valami tutorialt tehetnenek bele
  • Attelee
    #69
    valahogy a virágbolti verziót nem lehet rávenni h lanon,vagy online lehessen coop játszani?Azt tudom h osztott képernyő van,de az sajnos nem játszik.
  • lwb
    #68
    El lehet nyomni.
  • Tatyla
    #67
    na az hogy nem lehet elnyomni az átvezetőket elég is volt az uninstallhoz :D
  • Prince23
    #66
    Cursed Mode (alapértelmezett "C")

  • Prince23
    #65
    Csináltam videót az első, teljes küldetésről. Prologuet nem tartalmazza!

  • Reg5
    #64
    Amennyire vártam, annyira csalódtam. Ez a nagy epikus háttérzene inkább idegesítő, játékmenet meg alig létezik. 10 perc videó 10 perc játék. Azért ne már...
  • ratgab
    #63
    Szerintem erre gondoltak ostrom címén:Kb. a közepétől nézd!
  • Hunor1
    #62
    Olvastam valami ostrom modról. ebben részt vett már valaki? Milyen?(videót nem találtam)
  • Hunor1
    #61
    ok, bár azt hiszem egyértelmű volt a kérdésem. ő meg tömören azt válaszolta hogy "van"---pedig nincs. :(
  • Prince23
    #60
    sztem ő másra gondolt :D
  • Hunor1
    #59
    hmmm, sajnos nem találtam Demó linket....
  • Hunor1
    #58
    thx.
  • vzajcev
    #57
    van
  • Hunor1
    #56
    köszi. van demója?
  • Prince23
    #55
    Még annyi hogy ládákat kell feltörj, gyűjtegés szempontból ez jó pont a gamenek. de ez nem mutat újat.
  • Hunor1
    #54
    köszi a válaszokat! Még meggondolom....
  • mike01010101
    #53
    Itt a történet az átvezető animációkon keresztül zajlik (amik egyébként első osztáyu karakter animációkkal vannak megrendezve) és ha megkapod az irányítás az mindig csak hentelés. Kicsit több szabadsággal ez egy ütős játék lehetne.
  • grebber
    #52
    Jaja és elég kötött szóval eltévedni sem lehet,mondjuk nem is nagyok a pályák4
  • mike01010101
    #51
    Nem tudnék olyan aspektust mondani ahol a first templar jobb lenne ennél.
    Ez se világverő de annál jobb.
  • Hunor1
    #50
    Köszi a választ. Akkor nagyjából mégis : Juss el A pontból B-be és közben ölj le 20-30 ellenfelet ? Mondjuk ettől még lehet jó is a game. A környezet és korszak minden esetre nekem tetszik.
  • grebber
    #49
    "Nekem a Witcher2 küldetései nagyon bejöttek, annál szegényesebb a lánc??"

    Itt van a történet amin végighenteled magad és ennyi. Nincs semmiféle küldetések ugyanis csak főszál van csak és semmi más!
  • Hunor1
    #48
    köszi a választ. Csak az zavart a videókban hogy csupán hentelős vidik vannak. semmi történet, vagy misszió. Ebből azt vontam le hogy az egész játék csak kardozásból áll? Juss el A pontból B-be és közben ölj le 20-30 ellenfelet ??
    Köszi.
  • Prince23
    #47
    Hát nem is tudom. végülis csak 4-féle harcmodor van benne, van a kábítás, suhintás, heavy suhintás, meg a védekezés. Illetve van cursed része, ha ezt aktiválod, akkor amolyan pokoplbeli szörnyekkel harcolsz, közben te is démoni fajzattá alakulsz át, ám az emberi alkatod mégis meglátszik.

    De a Witcher 2 akkor is más kategória. Engem eddig meggyőzött. Akció-RPG, hack and slash van itt minden. kivéve szerepjátékos elemek....

    8/10 eddig nekem
  • Hunor1
    #46
    hi most láttam ezt a gammát a jutóbon.Tetszik a kardozás..de ez nem csak amolyan hentelős mindenkit lekardozós rohangálás? Jók a küldetések? Nekem a Witcher2 küldetései nagyon bejöttek, annál szegényesebb a lánc??
    Köszi.
  • Prince23
    #45
    Jobb attól, de nekem az is tetszett anno. sztem az ien témájú gammákat. de ez eddig eléggé meglepő, tud újat mutatni. pl az ostrom kiba jól kezdődött.
  • grebber
    #44
    Szerintem jobb.Főleg a kardozós megoldásban!
  • wedge31
    #43
    Jobb vagy rosszabb mint a First Templar volt?
  • grebber
    #42
    1/4-énél vagyok.Eddig tetszik,igaz nem az a kimagasló alkotás ,de egyszeri végigjátszásra mindenképpen kellemes.
  • samsung123
    #41
    ááá, THXXXX
  • grebber
    #40
    Megvárod amíg a nyíl körül beszűkül a kör és világos lesz akkor nyomd meg és jó lesz!
  • samsung123
    #39
    Én már az elején elakadtam, ahol az első harcok után jön a boss és először kiirja hogy lefele nyíl majd balra nyíl, de hiába nyomkodom meghalok, kivégez...mit kell csinálni????
  • Seth
    #38
    vagy csak controller-re van tervezve
  • mike01010101
    #37
    Helyesbitek, a harc tenyleg jó, de egyébként az irányítás elég nyögvenyelős, kicsit félkész érzete van a játéknak.
  • mike01010101
    #36
    Még csak ez elején vagyok, a grafikára ráférne egy kis tupirozás, de maga a kardozás nagyon jól van megoldva. Szerintem (az eddigiek alapján) jobb mint Assassin Creed-ben és biztos hogy jobb mint a witcher2 "csap-bukfencezik" taktikája.
  • ricsa008
    #35
    ok sikerült
    köszönet. Egész pofás kis cucc lesz talán csak a grafikai beállítás elég szegényes
  • lwb
    #34
    Gondolom WASD, csak azt én pl utálom. Ezért nézek most game controllort, csak nem tudom h támogatja-e. Remélem igen.