5
  • Fenrir
    #5
    Itt az egyedüli nagy név az Martin Sheen, a többi a "ki az ördög ez?" kategória.
  • algost
    #4
    Igen, igazad van, elnézést valóban durva volt, így visszaolvasva és egyet is értek veled, Azonban azt bőven meg merem kockáztatni, hogy C Thomas úr szerepe egyenlő lesz a korábbi Zs kategóriás alakításaival...Nem igazán jó színész, erről árulkodik pályafutása.
  • Quantumleap
    #3
    Pardon, ha belédgázoltam, mert ő a kedvenc színészed. Oké, poén, bár azért a "ki leszel nyírva" kicsit durva.
    De azért vannak szerintem olyan szinten zs-színészek, akik már nem is igyekeznek feltűnni jobb alkotásokban, mert tudják az úgysem lenne tartós, és csak a szívüket fájdítanák.
  • algost
    #2
    Érthető ez számodra? Fura. Ez olyan mintha azt írnád: Eddig hármasom volt a lottón, most 5ösöm van, de érthető, meg akartam nyerni a lottó 5öst mindig.
    Ez drágám nem azon múlik, hogy ő hol szeretne feltűnni, hanem azon, hogy őt mire választják ki.Természetesen logikus, hogy fel szeretne tűnni, gondolom ezért csinálj, amit csinál, szóval ki leszel nyírva, ha még egy ilyen hozzászólást írsz. Viccelek természetesen, ez érthető.
  • Quantumleap
    #1
    Howell eléggé B (inkább zsé), de érthető, hogy fel akar tűnni A-filmben is.