20
  • Elk Hunt
    #20
    Vajon a boszorkány itt is annyit nyom súlyban mint egy kacsa? :-D

    http://www.youtube.com/watch?v=qvzNfKvIG9s

  • algost
    #19
    Bocs, de a rendező csinálja a filmet. Ő esetleg játszik bennük.:)
  • Laza
    #18
    Kíváncsi vagyok, milyen lett a film. Szeretem Cage-t, de az utóbbi években olyan kommersz gagyi hatású filmeket csinál.
  • vg
    #17
  • kanduhr
    #16
    Egyébként már az előzetes megtekintésekor látszott, hogy ez bizony egy határ szar lesz. Látom sokaknak ez sem tűnt fel...
  • kanduhr
    #15
    Ma reggel néztem meg. Fájdalmasan egyszerű, unalmas, kiszámítható - rossz film...
    Volt egy-két jó poén benne, de ez nem mentség a gyenge történetre és a ritmustalan történetvezetésre.
  • winnie
    #14
    ó, nagyon örülök, hogy ennyire érdekel, ki vagyok:))) egyébként meg, nahát! nem hittem, hogy van valaki, aki ilyen izgalmasnak találja a dolgot, megtisztelő. (ez már afféle celebség, nem? mondjuk csak magamból indulok ki, mert engem annyira nem izgat, hogy ki vagy, sorry.)

    bár tippelgetés helyett, biztosra is mehetnél, mert nincs szó nagy rejtélyről, hiszen anno, amikor másnak is izgalmas volt a kérdés, aki írt nekem és megkérdezte, annak mindig elmondtam, bár sokkal okosabb gondolom, nem lett tőle. de úgy látom, hogy mindig vannak újak.
  • Etinger
    #13
    Miért, benne van az aláírásában?
  • vg
    #12
    Maximálisan lebuktattad magad, miszerint te vagy Szekeres Viktor...
  • winnie
    #11
    ha hiszed, ha nem, igen. mert itt nem demográfiai "öregségről" van szó, hanem moziba járósról. az életben mondjuk a medián az idősségi korhatár, ha az átlagéletkor 75 év, akkor medián körül (legyen 38 év) már idősebb valaki.

    mozi esetében azonban valahol huszonegynéhány év ez a medián, hiszen 30, de főleg 40-50 fölött jóval kevesebb a moziba járó, mint 20 év alatt. sok film esetében a nézők fele 18 éven aluli. így természetes, hogy aki 30 éven felüli, az öreg mozizónak számít. de talán már a 22-25 éves is.
  • kalapos01
    #10
    Na, te is tudsz szöveget értelmezni. :) Arról nem is beszélve, hogy a kort meg lehet határozni 18 vagy 22 évben is.
  • Hoz_Hun
    #9
    Na most ez vagy jó film, vagy kurva jól tudnak trailert csinálni. Nézősnek tűnik.
  • leeloodallas
    #8
    Ja és a kor szerinti megosztásban az 52% szignifikáns, míg a nemek arányát tekintve ugyanez a szám nem számít jelentős különbségnek... Grat a szerzőnek...
  • leeloodallas
    #7
    "Nicolas Cage szörnyű frizurája és a rettenetes kritikák miatt..."
    Ezt vajon melyik homokos divatdiktátor/álszakértő találta ki? Milyen hajjal képzelnének el egy középkori lovagot? Fufruval? Vagy bukkake-s lila zseléhalmazzal? Ez így jó, ahogy van. Az intró alapján simán nézni kell. Azért e kritikusokkal megismerkednék úgy általában: milyen gyerekkori gyötrelem vezeti őket arra, hogy elzárkózzanak mindennemű pozitív megnyilvánulás elől???
  • rgerg
    #6
    ezen nekem is megakadt a szemem...raadasul valahogy az az 52% sem tulnyomo tobbseg...
  • Zoliz
    #5
    Huh 25 év fölött már időseknek számítunk
  • smaszi
    #4
  • bladesoft
    #3
    Sznob a vérük sokaknak. :D
    Mágia+kard mit várnak Rómeó+Júlia a jövőben???
  • bippo
    #2
    Engem is érdekel.
  • Tower Guard
    #1
    Húh jó filmnek tűnik ez, nemértem mi bajuk van vele.