21
  • sasamadár
    #21
    Jöhet!
  • Merces
    #20
    ..tapasztalatbol mondom , nem gondoltak rá.Ezt sok más elégedett felhasználó megerősitheti.Legalábbis a pici nanovevők többsége szart se ér.
  • z3d
    #19
    Senki nem mondta hogy az MS az überkirály. Ez a fenti is egy eszköz, nem több.
    Ez csak az almától/Steve Jobs-tól jön mindig és mindenhol. Meg az elvakult almafanoktól.
  • intrex
    #18
    Vagy a Microsoft döbbenetes innovációi :)
  • z3d
    #17
    Ez kb akkora fejlesztés, mint Macen az apple store, ami tud auto update-t is, nem kell telepíteni! Vagy mint a multitouch touchpad az új oprendszeren! Vagy a facetime!
    Mind-mind teljesen új, és ha van is hasonló (ne haragudj, tudom, egyik sincs még sehol a világon) máshol, ahhoz képest "tvájszezömézing".
    Lol.
  • Atlax
    #16
    Alma egeret ki használ? 1990 óta használok Macet, és kb. csak abban az évben használtam eredeti egeret. Ebben valahogy sose voltak jók, pl. az idétlen ragaszkodásuk az 1 gombhoz, mikor valójában az oprendszer használta/kezelte a két gombot.
  • Hegi90
    #15
  • intrex
    #14
    Nem, nem okádék, sőt lényegesen kényelmesebb mint a tégla egerek. Na? :)
    Mndom ezt úgy, hogy itt van a kezemben.
  • Hegi90
    #13
    Ja, és mielőtt valamelyik almafan elkezdeni fröcsögni valamit: nem, nem az Apple-t jöttem fikázni, szerintem a laptopjaik igazi gyöngyszemek a piacon mérnöki szempontból. Az a csodálatos Magic Mouse viszont egy okádék, az 500 forintos tesco-s egérnek jobb az ergonómiája túlzás nélkül.
  • Hegi90
    #12
    Nem csak én mondom ezt, az Apple júzerek is. Állandó használatra egyszerűen alkalmatlan... Az ötlet tényleg nagyon jó, de a kivitelezés siralmas. Steve bácsi megint eltúlozta ezt a nagy "egyediséget".
  • intrex
    #11
    Hegi90: Szokás kérdése, amit mondasz úgy hangzik, mint ha mindig 2 centi vastag tollak léteztek volna, és szidnád az 1 centist.
  • Hegi90
    #10
    Igen, erre biztos nem gondoltak a fejlesztok :/
  • Hegi90
    #9
    Kár, hogy az apple egerét nem lehet normalisan hasznalni. Marokra nem tudod fogni, az oldala szetvagja a kezed, stb.
  • vttomi
    #8
    "Amikor nekiláttunk, hogy kifejlesszünk egy Windows 7 kompatibilis multi-touch beviteli eszközt számos formát és technikai lehetőséget megvizsgáltunk, de végül az APPLE a megoldását találtuk a legideálisabbnak"
  • KopaszIsten
    #7
    Csak a Win 7-et írja a kompatibilitásnál. Régebbi verzióval nem kompatibilis? :s
    Mondjuk valószínűleg úgysem veszek, de tetszik a scrollozás pl.
  • okosan gyerekek
    #6
    Ilyet? Milyet?
  • intrex
    #5
    Aztaa micsoda fejlesztés! :)
    Őrület, a Microsoft hol tart már! Nemsokára megvásaárolható a jövő egere, igaz lassan 1 éve használok ilyet, de ez más, ez eredeti Microsoft innováció!
    2012-ben bemutatja a Trackpadet is?
  • Merces
    #4
    A készülék nanovevője olyan kis méretű, hogy soha nem kell kivenni a számítógép USB csatlakozójából. <= no itt a bukta, ha csak a környéken akad egy WLAN már dobhatod a kukába a cuccot.
  • gemihu
    #3
    Azt nem értem,ha már van egyszer egy olyan hajlíthatós egere,akkor miért nem azt fejleszti tovább. Egyébként tényleg olyan,mint a mac-es egér,de ugyebár az mac-es:)
  • Gulyu84
    #2
    A Hardware ötletes, az egyújjas scrollozgatás is jópofa, de ha már multituch, lehetett volna ötletesebb programot is írni, az ablak nagyítás kicsinyítés kifejezetten idegesítő lehet ha véletlenül csuszik meg 2 újjad. Öröltem volna, ha az érintés érzékelő felületen precízebb mozgásokat lehetet volna végezni az egérel és ha még erre jött volna rá a multitach, pl két ujjal megforgatni egy képet meg hasonlók :s
  • passatgt
    #1
    most mondjam azt, hogy ez olyan mint a magic maouse, sőt, még az exposé is tök ugyanaz?:)