16
  • DaniH
    #16
    Ender Wiggin
    Hülye vagy, csüccs.
    De majd valaki elmagyarázza, hogy "Nincs jobb film az Avatarnál hivatalosan" != (értsd: nem egyenlő) legjobb film. A hype miatt, illetve mert egy 3D-s mozibelépő durván a duplája a sima jegynek, nagyot kaszált. És?
  • Ender Wiggin #15
    Nincs jobb film az Avatarnál hivatalosan, ugyan is azok az inflációs listák csak az USA-ra vonatkoznak. Arról meg nincs statisztika, hogy az Elfújta a szél mennyit hozott pl Magyaroszágon a 40-es években. Így lehetetlen megmondani pontosan mennyinél áll a világviszonylatú számítgatásokkal a lista élmezőnye. Így nem túlzás azt állítani, hogy az Avatar minden idők legnagyobb bevételű filmje.
  • xen
    #14
    itt az eredmény
    http://www.boxofficemojo.com/alltime/adjusted.htm
  • WoodrowWilson
    #13
    Ez így nem igaz. 3-4 film van, amivel kb. pariban van, ezen kívül csak az Elfújta a szél, ami egyértelműen jobb nála inflációt figyelembe véve.
  • nohea
    #12
    Azért 2009 dec. 17. óta, főleg március 20-ig, sz'tem egy kicsivel több telik el, mint "alig egy év"... :D
  • xido
    #11
    Most inkább az lesz az érdekes,hogy vajon a szpesöl földi kezdésű 16 perccel hosszabb megy le?..vagy a +8 mozis vagy a sima?
  • kalapos01
    #10
    ÚRISTEN!
  • smaszi
    #9
    Olvasd el még 1x:

    "Alig egy évet kellett várni csak arra..."
  • smaszi
    #8
    "Még szerencse hogy március 20-ig "alig egy év" van.
    Én azt hittem, hogy 2 és fél hónap van csak hátra addig...."

    Szövegértés: 1*
  • Rotyoka
    #7
    Nem előtte az lesz hogy késebb a film 12 mp et a kezdéssel és még pontosan 1,4364754 mp lemaradt a végéről
  • sanyicks
    #6
    + a 3d miatti plusz bevételt (mert azért bizony többet kell fizetni)
  • NaNeMár
    #5
    Még szerencse hogy március 20-ig "alig egy év" van.
    Én azt hittem, hogy 2 és fél hónap van csak hátra addig....
  • xido
    #4
    Ugyan..valami apropó mindig kell,hogy Viktorka tudjon Avatarról írni...
    A következő az lesz,hogy az HBO nézettségi rekordokat döntött:)
  • bcrics
    #3
    Valószínű hoyg akik "sem moziban, sem DVD-n"..Sem warezban nem látták ,azoknak pont HBO előfizetése van otthon.

    jesszus:D

  • Stranger666
    #2
    oké, akkor számolj már rá légyszíves és közöld az eredményeket. kössz.
  • Rotyoka
    #1
    Alig egy évet kellett várni csak arra, hogy|| minden idők legsikeresebb filmje, ||

    Fiam, te hol élsz te? Nézzél már vissza a múltba, hogy melyik film mennyit hozott... Nem egy film van ami ezt leveri, csak ugye már rá kell számolni az inflációt ami a laza 50 év alatt