1694
  • Pistike 007
    #14
    Hát, ez igaz, mára már egy két körből röhögve eltesznek láb alól ha úgy sikerül a húzás:D
  • Pistike 007
    #13
    Ja vágom, ez elég régi lap.
    Nekem ezt sikerült foilban nyitnom, majdnem meglincseltek a boltban:D
  • Dzsini
    #12
    ja, és nem fogom újrakezdeni, köszönöm szépen :) az új stílus már nem is nagyon tetszik, túl gyors, pörgős lett a játék az elmúlt ~10 évben :)
  • Pistike 007
    #11
    Nagyobb városokban vannak boltocskák, amik ezzel foglalkoznak és rendszeresen vannak versenyek, valamint összejövetelek. Olyan nincs hogyne lenne kivel játszani:)
    Sőt, a Sárkánytűzben kezdőként bemész, ingyen demo pakliban részesültök és elmagyarázzák a srácok az egészet.
    De szerintem egy havert is elég könnyű behívni egy ilyenre:)
  • donatus13
    #10
    (white)
  • Dzsini
    #9
    ilyenre:

    (ezzel el is árultam a fő színem)
    amikor mi játszottunk, akkor nem voltak még hivatalos 2+ játékosos szabályok, úgyhogy saját ötleteink voltak - a jó móka a színek háborúja volt, 5 játékossal, mindenkinek 2 ellenfele és 2 szövetségese, ahogy a lapok hátulján is van :) szigorúan egyszínű paklik, 200+ lap, 100 életpont...
  • donatus13
    #8
    Én is elakartam kezdeni de nem tudom játszák e M.O n sokan , nekem light votl a kedvencem
  • Pistike 007
    #7
    Mox opal-ra gondoltok? Vagy milyen mox?
    Olyanom nekem is volt, túltettem magam rajta:)
  • Pistike 007
    #6
    Sose késő újrakezdeni.:D
    Próbálkoztatok két játékosnál többen? Pl two headed giant.
  • Apus
    #5
    Mox úgytudom egy vagyonba kerül mostaság:)
  • Dzsini
    #4
    én az Unlimitednél kezdtem bele, és kb. a Mirage környékén hagytam abba.

    Van még pár szép régiségem itthon, de semmi fájdalmasan drága nem maradt, túladtam rajtuk (Moxom volt kettő is).
  • Pistike 007
    #3
    Zsír.:)
    Scars of Mirrodinból nyitottam én is egy jó adag Mythic lapot.
    Köztük Elspeth-et. Foilban. Akkor olyan 10ezer körül volt a lap ára...:)
    Sokáig fehérrel nyomtam, most nemzeti piros fehér zöld az aktuális:D
  • Apus
    #2
    9-es kiadásból megvan a kék kivételével az összes core paklim, a 10-esből megvettem a fat packet, volt benne foil:) ezeken kívül van pár mirrodin boosterem, lapok a 4-ik kiadásból (feketék) meg még néhány booster innen-onnan.
    Egyébként leginkább feketével játszom.
  • Pistike 007
    #1
    Üdv!
    Körülnéztem a fórumon, a kártyajátéknak csak PC és konzol változatát találtam meg. Íme az eredeti. Valószínűleg ismerik egy páran, USA-ban eléggé közismert időtöltés. Eléggé hosszú lenne leírni a játékmentet. A topikban elég sok mindent meg lehetne beszélni, osztani, főleg hogy nemsokára jön az új kiegészítő.
    Akit érdekel esetleg a játék lényege, egy meccs menete, kérdezzen bátran:)
    Wiki
    Offical
    Játékmenet