1694
  • qetuol
    köszi
  • Dzsini
    Amúgy az artokat letöltögetheted erről a linkről, ezek a valódi lapok kiváló minőségű szkennelt változatai, körbevágva csak a rajzok. Ha dátum (Created) szerint visszafele sorba rakod, akkor később jutsz el a sok éves, még gyengébb festményekhez. (a teljes lapok itt vannak)
  • Dzsini
    Normál esetben egy lényt egy lap reprezentál, tokent olyan esetben használunk, amikor valamilyen varázslat vagy képesség úgy hoz létre egy lényt (lásd a lenti varázslatokat), hogy annak nincs konkrét, lapszerű reprezentációja. A tokenek a létrehozásakor megjelölt színnel és egyéb tulajdonságokkal rendelkeznek, lényként viselkednek minden szempontból, kivéve azt, hogy ha elhagyják a csatamezőt (meghalnak, vagy egyéb irányba távoznak), akkor megszűnnek létezni, a csatamezőn kívül nem létezhetnek.

Persze szoktak gyártani ilyen célra lapokat is, de ezek használata nem kötelező, csupán hangulatnövelő hatásuk van.
  • qetuol
    elmondaná valaki, mi az a token?

(nem játszom a játékkal, nem is tervezem, de be szoktam ide nézni az artwork miatt.)
  • Dzsini
    Tokenhorda előre :)

• Krezga
    Látom a Game Day lapokat kicsit megváltoztatták, legalább nem úgy néznek ki, mint a Champs lapok.

Plusz úgy tűnik a pre lapra újra ráírták a dátumot, Innistrad-nél eléggé zavart, hogy nincsen dátumozva.
  • Dzsini
    Prerelease promo:

Launch party promo:

Game day lapok:

Buy a box lap:
  • Dzsini
    Új kulcsszavak: Undying, Fateful Hour, és azért a "Destroy all Humans" így leírva nem rossz :)
  • Dzsini
    Na kezdjük :)
  • Dzsini
  • Pistike 007
    Várom! Bár az elmúlt kiadásokból nem ragadott meg annyira semmi, de bizakodom:)
  • Dzsini
    Hétfőtől kezdődik a Dark Ascension spoiler szezon :)
  • Dzsini
    Év elején Dark Ascension, májusban pedig az Innistrad második kiegészítője, ami a Rise of the Eldrazihoz hasonlóan nagy szett, 244 lapos:

Dark Ascension prerelease január 29, release február 3.
    Avacyn Restored prerelease április 28, release május 4.
  • Krezga
    Csak ne lennének ilyen drágák^^
  • Dzsini
    Az idei

és a régebbi ünnepi lapok:
  • Dzsini
    Ez a papír alapú játék topicja, ebben a másik topicban próbálkozz, talán tudnak segíteni.
  • Essencia
    Sziasztok lenne egy problémám, minap megvettem a játékot és amikor elinditom, akkor egy kis dobozba: Input not supported. És utána néztem azt mondták, hogy Direct-et kell felrakni, legújabbat. De akkor se lett jobb. Válaszokat előre is köszi.
  • Krezga
    Planechase 2012

Már csak 7 hónapot kell várnunk :)
  • Dzsini
    Íme a világbajnok

és a paklija:
    4 Copperline Gorge
    5 Forest
    4 Inkmoth Nexus
    3 Kessig Wolf Run
    6 Mountain
    4 Rootbound Crag
    26 lands

1 Birds of Paradise
    4 Inferno Titan
    4 Primeval Titan
    4 Solemn Simulacrum
    1 Thrun, the Last Troll
    14 creatures

2 Devil's Play
    4 Galvanic Blast
    2 Green Sun's Zenith
    4 Rampant Growth
    1 Shock
    3 Slagstorm
    4 Sphere of the Suns
    20 other spells

Sideboard
    2 Ancient Grudge
    4 Autumn's Veil
    1 Beast Within
    1 Slagstorm
    2 Sword of Feast and Famine
    2 Thrun, the Last Troll
    2 Tree of Redemption
    1 Viridian Corrupter
    15 sideboard cards

és a többi a top 8-ból
  • Dzsini
    a történet úgy teljes, hogy a világbajnokságra jelent meg az új hivatalos képregény második száma, és oda tették bele, mint exkluzív preview lap:
    "Get ready, Magic: The Gathering fans, there’s a new Planeswalker in town! On the trail of the person who destroyed his town, Dack Fayden must travel to Innistrad, a plane of savage monsters, strange transformations and sinister magic. Naturally, Dack immediately gets caught up in a vampire attack at a secluded inn."
  • Pistike 007
    egy mana és flesbekje is vala
    zsír!
  • Dzsini
    apa, kezdőőőődiiiiiik

(most van a világbajnokság, úgyhogy felbukkant az első Dark Ascension spoiler, a logo még nem a hivatalos)

és mit keres egy ilyen kék lap a vörösnél?!
  • Krezga
  • Dzsini
  • Krezga
    Engem az Ebon Stronghold érdekel, hogy hogy fog kinézni új keretben:) Tuti állat :)
  • Dzsini
    És a harmadik új grafikás lap:

(a másik kettő az Animate Dead és Crosis)

érdekes pakli ez, jól összerakott reanimátornak tűnik (játszottam hasonlót régen, sima kék-feketében, Polar Krakenekkel, Leviathanokkal és Homarid Spawning Bedekkel, hogy ne kelljen upkeepeket fizetni)
  • Dzsini
    Teljes Graveborn spoiler (a linken egyszerűbb nézni, de azért bemásolom)
    Creatures (13)
    1 Avatar of Woe
    1 Crosis, the Purger
    1 Inkwell Leviathan
    1 Sphinx of the Steel Wind
    1 Terastodon
    1 Verdant Force
    1 Blazing Archon
    2 Putrid Imp
    2 Hidden Horror
    1 Faceless Butcher
    1 Twisted Abomination
    Spells (23)
    1 Reanimate
    1 Entomb
    1 Zombie Infestation
    1 Cabal Therapy
    2 Last Rites
    2 Sickening Dreams
    3 Exhume
    3 Duress
    3 Animate Dead
    2 Buried Alive
    2 Diabolic Servitude
    2 Dread Return
    Lands (24)
    21 Swamp
    1 Polluted Mire
    1 Ebon Stronghold
    1 Crystal Vein

#1107: Graveborn nevű prémiumpakli-kiadás
  • Pistike 007
    Ezmilyenez kiadás?
  • Dzsini
  • Krezga
    Egy egyszerű kis képesség, mégis mennyi szöveg hozzá:)

És még van két Animate Dead-om :)(egy Rev, meg egy 4-es kiadás). Meg Dance of dead is van még, az is hasonló, remélem az is kijön ebben a kiadásban.
  • Dzsini
    Az Animate Dead a főszereplője az egyik mai bejegyzésnek, és a nyűglődés a működése körül - persze nem bonyolult: hozzácsapod egy hullához, az visszajön, és addig él, amíg az aura rajta van.

...de ezt megfogalmazni úgy, hogy a szabályok jól működjenek már nehezebb:

Szép harc volt :)
  • Krezga
    Úgy tudom öt színű lesz. Talán Salvation-ön olvastam. Igen, igen, Animate Dead, ráadásul új képpel:) Nagyon szeretem ezt a lapot, mi is sokat játszottuk. Még van pár belőle az albumomban talán.

• Dzsini
    Ha hozza a Fire and Lightning premium deck színvonalát (és ahogy ez alapján sokan sejtik hozza...), ez is többet fog érni kiadás pillanatában, mint a benne levő lapok összértéke :)

Azért a klasszikus Animate Dead se rossz (nagyon nem szerettem ellenem), Crosis viszont meglepetés, mégse lesz tiszta fekete... vagy azt csak a temetőből lehet visszahozni? Érdekes lenne egy előre gyártott paklinál.
  • Krezga
    Entomb, nyam-nyam:) Nekem ennyi elég is, jöhet a polcra.
  • Dzsini

november 18-tól a boltokban
  • Dzsini
    sok zombihoz egy kis casual formátum - horde magic
  • Dzsini
    A flashback óriási előny - ezért van a toplista tetején a Snapcaster Mage is - ráadásul a Past in Flames-t még egyszer elsütheted, tehát már két köröd is van, mikor átlagosan plusz 8-10 lapod van, amit újra elpukkanthatsz... ami egy vörösnél, durrogtatás közben igencsak nem hátrány.
  • Brolly28
    Past in Flames-t én is bontottam pre-n de hogy miért ér ilyen sokat?
  • Dzsini
    a top25:
    Liliana of the Veil $38.95
    Snapcaster Mage $25.75
    Garruk Relentless $22.40
    Skaab Ruinator $14.60
    Geist of Saint Traft $14.00
    10 dollár alatt a duplaföldek, Past in Flames, Mikaeus, the Lunarch, Angelic Overseer, Heartless Summoning, Olivia Voldaren, Mentor of the Meek, Tree of Redemption, Stromkirk Noble, Parallel Lives, Bloodline Keeper, Champion of the Parish, Army of the Damned, Mirror-Mad Phantasm, Moorland Haunt, Reaper from the Abyss
  • Krezga
    Nálunk pre-n bontottak foil Snapcaster Mage-t, csak sajnos nem én:D Én 8 rare lappal mehettem haza, ennyi volt a bontásban, viszont barátnőm egy lapja is többet ér pénzben, mint az én nyolcam, pedig ő sem bontott jókat:D

(így legalább könnyebb lesz beszerezni a lapokat albumba, mondjuk a transformos kártyákból mindegyikből kettő kell:D)