54





MAB – Az első magyar thriller websorozat
  • mflex #54
    Befejező rész:

  • mflex #53
    Az utolsó részt valahol vetítik, nagyon remélem, hogy fel is töltik, mert az kibaxás lenne.




    Leírás:


    Az utolsó rész (és a teljes sorozat) megtekintésének első lehetőségéről itt találsz részleteket:
    http://www.facebook.com/pages/websehu/178867862156230
    Lájkold az oldalt, hogy eljuttathassuk Hozzád a további websorozatokat:)

  • mflex #52
  • mflex #51
  • mflex #50
  • mflex #49
  • mflex #48
  • mflex #47
    Hamarosan itt a 11-dik rész, már túl van a nézettségen a 10.

    Csekkoljátok.
  • mflex #46
  • mflex #45
    Kezdi elveszteni a nézőit a MAB, véleményem szerint, akármennyire is jó, mivel nincs reklám és most már több, mint egy hétbe telik, mire összejön az a csutka 5000, méghozzá úgy, hogy sokan reklámozzák itt és ott, ez elszomorító. Lassan nem emlékszem már, hogy mi volt az előző részben. Szerintem a tényleges nézőszám, már akit érdekel max 2-3 ezer között lehet, a többi csak rákattintás, amit számol a youtube, ergo nem reális.

    hihetetlen...
  • eksy
    #44
    9.
  • akyyy
    #43
    Én reklámozom ahol tudom, de mit sem ér, ha te meg rosszul csinálod. CSupán szeretném felhívni a figyelmedet erre, hogy rosszul linkelted be, és úgy hibásan számolja a nézettséget! ÉS ez egyáltalán nem off, mert ezen websorozat nézettsége erről szól!
  • mflex #42
    Ne offold már tele a hülyeségeddel a topikot, mint írtam, ha annyira fontos neked, akkor reklámozd! Én miattam? Tiszta gáz vagy, hanyagolj már ezzel az idióta szolipszizmusoddal, ha akarod úgy linkeled ide, ahogy neked jó, de többet ez miatt ne írj.
  • akyyy
    #41
    De miattad később éri el a megfelelő nézettséget, mert rosszul linkeled be! Nem érted???
  • mflex #40
    Hanyagold már a témát, ez a topik nem YT-ról nyílt, hanem a MAB miatt!
  • akyyy
    #39
    Nem ismered a youtubot sajnos...
  • mflex #38
    Ugyanúgy számolja, ha valaki innen kattint rá, a másik, hogy baromságnak tartom (már) ezt a nézettségi rátát, nyilvánvalóan látszik, hogy csökken a nézettsége, már olyan helyeken is láttam a linket, ahol még csak fel sem merült a film, mint téma. Pl itt ez a topik, kíváncsi lennék mennyi ember nézi a filmet, szerintem nagyon kevés. Egy jó hét kell ahhoz, hogy majd 8 percet feltöltsenek, na ez nevetséges, ha meg ennyire várod a következő részt, javaslom csináld azt, mint a többi ember: Mindenhova szórd el a linket.

  • akyyy
    #37
    Van a Youtubon megosztás gomb, azzal linkeld be, különben nem követi a nézettséget ha mindenféle krixkrax kód van a végén. (inkább a pontos megfogalmazás, hogy hibásan)
  • mflex #36
    Most nem írtál újat, de még mindig nem értem, hogy mi a gondod azzal, hogy ide belinkelem, magyarázd már el, mert hülyén halok meg. Szerinted, ha innen kattintanak rá, akkor nem számolja, vagy mi? Komolyan nem értem!
  • akyyy
    #35
    Mert az a lényege az egésznek, hogy minél többen lássák, minél nagyobb legyen a nézettsége, ugyanis ha végignéznéd, láthatnád, hogy ha elér bizonyos számot a nézettség, akkor töltik fel (illetve teszik elérhetővé) a következő részt.
  • mflex #34
    Miért is gond ez?
  • akyyy
    #33
    ne így tedd már be:S igy nem növeli a nézettséget
  • mflex #32
    8. rész
  • mflex #31


  • mflex #30
    MAB 7. rész
  • Looooser
    #29
    az fix
  • mflex #28
    Biztos meglesz, de most lanyhult, márpedig, ha az 5-ös 6k felett van, akkor azt már csak azok nézték, akiket érdekelt.
  • Looooser
    #27
    jah ez az igénytelenség.... se gond több ész marad nálunk :D
  • Looooser
    #26
    már ha meglesz a nézettség
  • Kaplan
    #25
    Biztos nem fogja, az első évadot tuti végignyomják.
  • mflex #24
    Szerintem is, ha ő lát benne potenciált, akkor valami lehet, csak nehogy leszedesse ezáltal a többi részt.
  • mflex #23
    Hova tűnt démon hill...izé démon csávó?
  • Kaplan
    #22
    Azért ez nem rossz hír, nála nagyobb támogatót egyelőre nem lehetne itthon találni szerintem.. :)
  • Kaplan
    #21
    Hát az a kétezer nézettség sajnos még két nap biztos van. Szomorú, hogy ennyire igénytelenek az emberek, egy-egy Való Világ videó a youtuben már 20-30 ezernél jár itt meg úgy kell összekaparni az ötezret..
  • mflex #20
    Most olvasom, hogy Andy Vajna felkapta a fejét a produkcióra...
  • Looooser
    #19
    nah már csak 2000 hiányzik
    nemsokára fennt van... és amennyire genyók szerintem a hetedik részben nappali események lesznek, a rendőrökkel
    , már ha értenek a thrillerhez :D
  • Looooser
    #18
    eltávozott az élők közül :D
  • mflex #17
    1 db ilyen kamerával vették fel az egészet, nem semmi...
  • mflex #16
    Aha, idáig is jó volt, de ez volt eddig a legjobb! :)
    A zombie csávó hova a rákba ment? :D
  • Looooser
    #15
    nah már félúton vagyunk a nézettségben :D nemsokára jön a kövi rész kíváncsi vagyok hogy szabadul ki Anna a kezek közül :S