9
  • Ferrer
    #9
    Kényelmetlen, mire? Nekem a netbookom sokkal kényelmesebb munkához, mint bármi más. De igaz, hogy netezni tablet a kényelmesebb.
  • RecoPhile
    #8
    Szerintem tablet gép is egy idő után eléggé kényelmetlen lesz használni.
  • mesyre
    #7
    CES 2011 fő témája: táblák
  • mesyre
    #6
    http://erdudac.name/2011/01/03/ces-2011-fo-temaja-tablak/
  • Gerygrey
    #5
    Nagy különbség, hogy mindig ott van kéznél, nem kell bootra várni, felkapod az asztalról, megnyomod a bekapcs gombot, és megy.

    Nálam 3 napig vendégeskedett egy Galaxy Tab. Annyiért, amennyiért adják, nem kéne, de 50-60.000 Ft környékén vennék egyet.
  • gyoridavid
    #4
    fél éve van nálam egy céges ipad(fejlesztésre), csak és kizárólag könyvolvasásra használom, illetve néha öcsém elkéri játszani. nem sok gyakorlati haszna van.
  • MsUser
    #3
    Majd ha a technika fejlődik és 2x2Gh-es lesz a CPU-GPU, és olcsó valóban nagy sebességű SSD-kel, Super AMOLED képernyővel, nem csak babapiskóta formával, és fény érzékeny használható kamerával, nem csak nagy felbontással lesz kapható!
    Na és persze 100 ezer alatti áron, akkor majd beindulnak az eladások, addig csak a reklám költség kiteszi a jelentős részét az áruknak! Egyenlőre egy korlátozott tudású PII-III szintű méregdrága divat cikkek!!!
  • gombabácsi
    #2
    mitől jó egy laptop? :) a kényelmetlenség csúcsa... annál csak jobb egy tablet...
  • opeca
    #1
    Nem értem én ezeket a tábla-pécéket...

    MOstanság annyi hülyeség van hype-olva, msot ez tkp. mire jó, kinek jó? Mitől jöbb mint egy laptop mondjuk?