14
  • sanyicks
    #14
    A telefonokat is másolják a rohadt szemetek! fúúúúúj iphone is az első okostelefon volt! igaz hogy már évekkel előtte volt olyan DE AKKORIS!!!! máásolás :DDD
    2 szabály van:
    1. Az apple mindig első bármiben amit csinál
    2. Ha mégsem akkor az első szabály lép életbe
  • prociii
    #13
    Azért az amoledes kijelző az odaver rendesen az almának. Ezt csak akkor látja az ember, ha egymás mellett van a 2 készülék.
  • Justil
    #12
    kit érdekel, hogy másolják, ha jobban csinálják? engem nem zavar. főleg, ha olcsóbb, és nem jár mellé az apple életérzés.
  • Bladerade
    #11
    Érdekes, én azért látok benne fantáziát úgyhogy hajrá Samsung!

    jut eszembe itt egy androidos blog ami elég jó, nemrég fedeztem fel Andromedar Blog
  • Voltan
    #10
    Szerintem ez itt már gusztus kérdése. Nekem 3GS-em van, új, pár hete vettem. IPod-ot használok 3 éve (ugyanazt a darabot, nem szart be, nem cseréltem) és megszerettem nagyon. Az ITunes-hoz hozzá kell szokni, de számomra tökéletes. Tény, hogy a Galaxy veri az én 3Gs-emet hardver szinten, de az IPhone szoftveres támogatását jó darabig nem fogja semmi überelni. Az IPodnál pedig számomra nem létezik jobb zenelejátszó, ez szintén benne van az IPhone-ban. Ennyi. Innentől már megszokásról és személyes preferenciákról van szó. Nem azt mondtam, hogy a Galaxy S szar, nem az. De nekem az IPhone mindennel együtt jobban tetszik. 30 ezerért vettem amúgy, egész jó tarifacsomaggal. Nekem jobban megérte, mint a Samsung. Az pedig egész egyszerűen tény, hogy az I-termékeket másolják.
  • cousin333
    #9
    Én nem mondtam, hogy rossz telefon, csak azt, hogy bizonyos szempontból orbitális iPhone koppintás.
  • MrTressy
    #8
    Jó kis telefon az, és nem 180k
  • cousin333
    #7
    Én is egyetértek, valami újat kellene inkább mutatni, nem szolgaian másolni. Még ha sok mindenben különböznek is, nem lehet nem észrevenni a hasonlóságokat az Apple termékeivel. Az irányultság is azonos: iPad sikeres? Mi is, mi is! iPhone sikeres? Mi is csináljunk! iPod sikeres? Mi is csináljunk!

    ui: Mielőtt a kemény mag nekem esne, Samsung Galaxy S-em van...
  • Justil
    #6
    olyan szinten, hogy veri is magasan...
  • Voltan
    #5
    Speciel igaza van. A Samsung Galaxy S is egy hatalmas IPhone koppintás, de olyan szinten, hogy még a kezelőfelület is majdnem teljesen megegyezik
  • Asperot
    #4
    Az Opel meg másolja a Fordot. Okos vagy.
  • Justil
    #3
    mondjuk aki néma?
  • Gladiator
    #2
    Gondolom egy ilyen lejátszó lesz vagy 50 papír. Na most aki ilyet vesz, annak a telefonja se szar valószínűleg és ugyanezeket tudja plusz telefonálás. Akkor ki venne ilyet?
  • Thaison
    #1
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez már szánalmas hogy ennyire nem tudnak új ötleteket kitalálni és az Apple-t kell majmolni. Persze tény hogy az Apple nagyot alkotott, ezzel nincs is probléma, engem inkább az zavar hogy más gyártok meg erre nem fejlesztenének valami ütőset, hanem megpróbálják egy az egyben lecopyz-ni a másik céget...ááá vicc az egész.