16
Anno Domini Beats
  • REPS0L
    #1
    Egy kiváló zenei alapokat, és zenéket gyártó "együttes", szerintem érdemes meghallgatnotok, ma este találtam rá, kiváló munkák! Ha esetleg valaki tudna letöltési linket bármilyen albumukhoz vagy válogatáshoz, ne habozzon! :)


  • tigeroo
    #2
    nem rossz, samplerezni azt biztosan tudnak :)

    külön topikot meg nemhiszem hogy ér az sg-n nincs akkora "felvevőpiaca"
  • MR ME
    #3
    kellemes zene
  • Montanosz
    #4
    youtube teli van velük, leszeded mp3-ba és kész is
  • LeWyTy
    #5
    letöltési link ha gondolot.
    youtube.com+ DVDVideoSoft Free Studio
  • VRSDM
    #6
    #4 - #5

    nem mindenki szereti kuka minőségben hallgatni a zenéket ;)
  • REPS0L
    #7
    erről van szó
  • sjani1995
    #8
    ha normális számot szedsz le egyáltalán nem kuka.... én is ezt használom már jó ideje
  • YakooZa
    #9
    te meg fikázni:) Dr.Dre is samplerezik néha, meg T.I, de gondolom annyit értesz a zenei alapkészítéshez mint egy bölcsödés az elméleti fizikához.

    Az Anno Domini nagyon erős és tehetséges csapat, az underground T.I -ai és Mozzart -jai, főleg eredeti beat -eket készítenek művészi szinten, Adrian Boeckeler -el volt alkalmam beszélni és felnézek rá minden téren, nagyon sikeresen csinálja azt amit csinál.




    Üdv.
  • YakooZa
    #10
    Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az alábbi képek az ő Londoni irodájában készültek.
  • tigeroo
    #11
    nem fikázás meg elítélés volt, kb. 1 éve csinálok sampleres/írott beateket énis meg 3 éve bassgitározom.

    attól még a hsz-em második fele igaz.

    Rendbenman (neki az instrumentál albuma hihetetlen profi lett, ráver a magyar piacon mindenre, művészi szintre emelte az egészet) valamint pl. Killaken, Pixa is nagyon jó beateket dobnak össze mégsincs topikjuk.
  • YakooZa
    #12
    Bocs tesó a második felét el sem olvastam, meg sem láttam hirtelen csak az elsőt:-) Nem vitatom, hülyeség neki a külön topic:-D

    Van valami instrumental-od neten amit meghallgathatnék?

    Én kb minden nap ránézek a www.annodominibeats.com -ra hogy csekkoljam az új beat-eket, mert az együttesemmel most készülünk egy DEMO lemezzel amit fullba Anno Domini beat-ekre csinálunk, ha valamelyik megtetszik, azt letöltöm, mert az újak pár hétig ingyenesen letölthetőek, pont Demo és mixtape lemezekre való felhasználásra, és így nekünk is megfelel, mert profi alapzenéink vannak, kár fizetni érte hiszen nekünk sem fizet senki a zenéért, hobbiból csináljuk, épp elég a stúdióbérletet fizetni..Dehát a legtöbb hobbi pénzbe kerül:)

    Nem akarom reklámozni, csak ha érdekel hallgasd meg pár már elég koros számunkat (az újak amik AnnoDomini beat-ekre vannak azok még nincsenek neten):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    www.raplace.bandcamp.com


    Üdv.
  • tigeroo
    #13
    az aláírást csekkoltam, kurvajól nyomjátok csak így tovább!

    nekem amúgyis bejön ez a vokálozós vonal a hiphopban!

    hát mutathatok munkát... a legútóbbi trekk amit csináltam arra pont eminem pellát húztam rá :)

    rendesen írott cucc, bár a mastereléshez még annyira nem értek szóval kicsit midis még a hangzás (szerintem)

    link


    a topikra meg visszatérve, azért örülnék neki ha népszerűbb lenne ez az andergrand műfaj, dehát ez van...
  • YakooZa
    #14
    Kössz szépen bro! Amúgy szépen ráillesztetted a pellát a beat-re ráillik az biztos, a hangzás tényleg egy kicsit midis(nem fika én közelsem tudnék ilyet csinálni), de viszont attól eltekintve tetszik, jól megcsináltad!
    meik progiban dolgozol?
  • tigeroo
    #15
    köszi:) még nagyon kezdőszinten vagyok ezt énis tudom, de haladok

    FL 8
  • YakooZa
    #16
    A Kölyök - A zeném nem zene (ADB)