5366
Tomb Raider
  • Prince23
    #3392
    Én egyáltalán nem írtam rájuk. Önálló poszt volt, de ezt már másodszor írom. :D
  • Seth
    #3391
    Neked miért kell állandóan magyarázkodnod? Elnézted, kész
  • DarkSector
    #3390
    Te nem, de a többiek igen, és te irtál rá, erre írtam hogy nem tudom mik ezek. :D
  • Prince23
    #3389
    Én meg single-ről írtam csak, önálló posztként. Senkire sem válaszoltam, multit még csak fel sem hoztam a #3379-ben. Ez csak egy tapasztalat volt részemről, hogy kurva rövidek, tartalmatlanok, és ötlettelenek ezek a részek benne. Miért te még nem jártál tombokban single-ben? :D
  • Broafka
    #3388
    "I can do that" de idegesítő... mint a Simon mondja játék
  • DarkSector
    #3387
    Grebber meg Seth írt tombokat. :)
  • Myselor
    #3386
    sehogy akinek írtad ő nem is említett ilyet,vagy én vagyok a hülye xd
  • Különc
    #3385
    Gondolom a "tegyél 4 olajoskannát a libikóka aljára és onnan ugorj fel a dobozhoz" nehézségű tombokról, ami nem is lenne probléma, ha mondjuk a platform tetején nem a kincsesláda várna, hanem újabb csapdák
  • DarkSector
    #3384
    oks de hogy jön ez a multi dlc-hez? :DDDDDDDD
  • Myselor
    #3383
    vanna tombok a játékban,arrol:)
  • DarkSector
    #3382
    Vagy GS-on irták szarul.
  • DarkSector
    #3381
    Nemtudom milyen tombokról beszélnek a többiek, ÉN a majd jövő 3 pályás multis dlc-ről irtam az előbb.

    "Az úgynevezett "timed exlusive" kategóriában indul az első Tomb Raider DLC csomag, ami a játék multis részét hivatott színesíteni. Aki rászánja a 400 MS pontot, az kap három új térképet valamint...hát mást nem."
  • fery02
    #3380
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki a CD Galaxis-os póló pontos méretét számokban kifejezve?
    Kérem privátba írjon aki tudja, mert nem akarom bogarászni a topikot, míg ki nem játszom a játékot.

    Köszönöm!
  • Prince23
    #3379
    Ezek a tombok lehettek volna részletesebbek, tartalmasabbak, nagyobbak mint az AC-kban, nem?

    van hogy 1 perc alatt végzek egy tombbal. ez mi már?
  • Although
    #3378
    Nos nekem nincs meg a játék, de emlékszem volt szó anno megjelenés előtt a sebesülésről milyen "extrák" mennek rá elég jó anyagot adtak ki amiből látszott az egész inkább látványilag jelentős sem mint hatásában, akkor pont dakrsectorral beszéltünk erről, emlékszem. Tehát nagyjából tudom mire számíthatók ha megveszem.
  • Broafka
    #3377
    elején járok, de kíváncsi vagyok mennyire figyelnek az eddigi történetekre
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl, hogy most konkrétan nem emlékszem, hogy mikor játszódott a 4. rész, de 1999-ben jelent meg, és ha akkor játszódott, akkor a végén tudjuk, hogy Lara meghal, most meg találtam egy 1990-ben íródott feljegyzést, szóval még eddig stimmelhet, mert ez elméletileg az első kalandja, ha minden igaz
  • DarkSector
    #3376
    Aha az kemény, én nemtuom min kezdtem már. :D
    Nembaj utána kiviszem pusztakézzel chuck norris módban. :D
  • Különc
    #3375
    Jó, én se egy farkasokkal táncoló akarok lenni, de miután megöltem egy másik szarvast és kaptam belőle 30 salvaget meg kis xpt, akkor már láttam hogy semmi értelme megölni szegény állatokat

    Én azt vettem észre, hogy a salvage perkek nem igazán hasznosak, pont amiatt amit írtam, hogy szinte csak íjat használok, a pisztolyt még felfejlesztettem, de a többire már csak azért raktam, hogy ne 3000 salvagem legyen már, mert a sok doboz egyszerűen annyit ad, hogy fürdesz az upgrade pontokban

    (Fontos tudni, hogy ezeket úgy írom jelenleg, hogy 62%on vagyok a játékban)
  • DarkSector
    #3374
    3 multi pálya meg pár cumo, nem 5 perces.
  • DarkSector
    #3373
    "Hát ha ilyen hurka dlc-k örömet okoznak egézségedre."

    Vásároltál játékhoz valaha dlc-t?
    Örömet okozott? Mert nekem is csak annyira mint akkor neked! :)

    "Inkább adjanak ki olyan dlc-t ami 3-4 órát hozzáad a játékhoz na az már valami lenne!"

    Igen Single DLC-ket én is jobban szeretem, de ebben nem ez a lényeg hanem ha már megveszem hozzáférhessek MINDEN tartalomhoz.
    Mint a Dead Space 2-nél pl.
  • Különc
    #3372
    Hardon, minden játékot a legnehezebben játszom. Talán ott volt kevés önmagában az íj, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Grimhez mennél fel a létrán és dobálnak dinamitot meg tüzes nyilakat lőnek rád, ott azért kellett egy kis tűzerő
    de minden máshol bőven elég, sub machine gun is csak ott kell, ahol megkapod, shotgunt meg csak a falak szétlövésére használom.
  • Although
    #3371
    Igen ebbe a hibába én is beleestem, de korrektek voltak elég jól látszott az infokon ez nem igazi túlélő játék lesz. Túl sok ember lenne ideges akkor :) Ez van :) De reméljük csinálnak egy EE verziót és annak én is örülnék :)
  • Seth
    #3370
    Újabb 2 db 5 perces tomb ? Hurrá ! :D
  • grebber
    #3369
    Hát ha ilyen hurka dlc-k örömet okoznak egézségedre.
    Ruháknak kb semmi értelme, a játék könnyűségéből adodva fegyvereknek sincs. Tombok is kb 5 percesek szóval.

    Inkább adjanak ki olyan dlc-t ami 3-4 órát hozzáad a játékhoz na az már valami lenne!
  • DarkSector
    #3368
    "Mondjuk egy ideje szinte csak íjat használok, de így is elég könnyű."

    Milyen nehézségi fokozaton kezdted?
  • DarkSector
    #3367
    Régebben kérdezték sokan hogy miért akartam boxra venni, na 1részt ezért....

    "Xbox 360 exkluzív Tomb Raider DLC érkezik"

    Ezt még az E3-on suttogták el.
    Gondolom a társaság 90% leszarja, de azért leírtam.
  • Különc
    #3366
    Én mondjuk azt hittem, hogy több hangsúly lesz a survival dolgon, gondolok arra, hogy vadászni kell, enned kell vagy csökken a hpd, nem tudsz futni stb. Hogy lesz egy tanulási, tapasztalati görbéje annak, ahogy Lara megtanul a vadonban létezni, vártam hogy esetleg lehessen majd craftolni nyílvesszőket nem csak a földön hevernek (ami szerintem túl sok van még hard módon is, mármint lőszer) Kicsit túl hamar "nő" fel az elveszett kislány.

    Harccal nincs problémám, elég dinamikus (mondjuk a dodge utáni F combók elég OP-k szerintem) bár én örültem volna, ha kellett volna lopakodni, követ dobálni hogy eltereld az ellenfél figyelmét (bár egy másik játékban nem jut eszembe a neve ezt negativumként rótták fel, hogy állandóan dobálni kell) Szóval amint megkapod a pisztolyt az oroszoktól onnan kezdve egyáltalán nem kihívás az egész.

    Mondjuk egy ideje szinte csak íjat használok, de így is elég könnyű.

    Ami viszont nálam abszolút pozitívum, az maga Lara Croft kinézete, nekem nagyon tetszik, az eddigi legnőiesebb, legcsinosabb, nem túl nagy a melle, se nem kicsi, számomra pont jó, hitelesebb ilyen külsővel az ugra-bugra, mint a régi "kannákkal"
  • grebber
    #3365
  • DarkSector
    #3364
    "Akinek tetszik tetszik, akinek nem, nem."

    Pontosan, én a nem egyéni véleményekre írtam, hogy miazhogy az animáció szarabb, lófaxt...:D max másnak túl mesterkélt ez a sérülékeny sokszor esetlen testtartás, stb.
    Pont hogy vallósághű.
    Míg a régiekben egyértelműen 10-15-éves szintű volt, mintha egy fogast lenyelt volna Lara.

    Nem szeretném megbántani a sorozatot, értem a többieket hogy azt szerették, de ez végett nem kell vaknak lenni.
    Mondjuk ezt sem kell felvenni, 1x leírtam, én ezektől még nyugodtan elleszek a játékkal, de hát azért ne mondjuk már olyanokat ami evidens hogy butaság.
  • Myselor
    #3363
    jah azt nem,de nem olyan nehezek.
  • Seth
    #3362
    A challenge-eket nem mutatja
  • Myselor
    #3361
    hát én nekem pl kurva mindegy kinek tetszik kinek nem,nekem nagyon tetszett,régi veterán játékos vagyok én is,a tomb raidereket mindet ismerem,mindel játszottam.nagyon tetszettek,de ez sem lett rosszabb egy rebootnak tökéletes:)
  • Myselor
    #3360
    nincs meg a skill?mindent mutat a mappon,betudod jelölni,q-val kék fény jelzi.wtf?:d
  • elite
    #3359
    Minek vitatkoztok? Mindenkinek megvan a saját véleménye.
    Akinek tetszik tetszik, akinek nem, nem.
    Nem muszáj játszani vele.
    Az emberekre jellemző, hogy szeretik a saját preferenciájukat/véleményüket a másikra erőltetni, vagy megpróbálni a más véleményét a sajátjuk irányába terelgetni. Ez emberi tulajdonság, bennem is megvan. Ez a közösségi szellem, gondolom ősi örökség.
  • DarkSector
    #3358
    Mondok mást.

    RDR.

    egy kibaszott jó játék.
    Holott egy deka fejtörő vagy ugrabugra nincs ....tiszta akció....
  • grebber
    #3357
    10 óra és 92% még 2 nyomorult tojás, 4 akna , és sírhalmot kell megtalálni és megvan a 100% a singlebe!
    Ki folyik a szemem már de ezeken nem találom :(
  • DarkSector
    #3356
    Jóvan kabbe. :D
  • DarkSector
    #3355
    De hogy kezdtem amit írtam?
    Mondtam hogy haragszom rád? vagy amiért leírtad? :)
    Nem, kommenteltem egyet mint te...
  • Shep
    #3354
    Tudom ,hogy nem nekem írtad szóval akkor meg ne általánosíts :D
  • Shep
    #3353
    Lehetett gyertyázni pl. Imádtam :D