5366
Tomb Raider
  • Molnibalage
    #5206
    Na, végigtoltam, ez volt az első ilyen TPS adventure jellegű játékom. Egész üdítő volt. Csak azért próbáltam ki, mert a The Last of US nagyon tetszett. Sajons azért a TR igen messze van a TLoU-tól, de nem volt rossz.

    Grafikailag valami eszméletlenül bejött, pedig én nem vagyok poligonhuszár. A lentebb linkelt PS4-es szintet erőlködés nélkül hozza a PC és úgy, hogy meg sem izzasztotta ultra felbontáson.
  • Molnibalage
    #5205
    Közben kiderült, hogy ez a része fébugos, mert az összes eddig eseménnyel ellentétben várni kellett... Köszi Eidos, hogy ekkora balfasz vagy, hogy minden esetben azonnal kell nyomni, mert nyiffasz, de ennél várni kell és semmiféle visszajelzés nincs róla, csak fórumon találtam meg... Még így is kb. 5-jére jöttem rá, hogy mi a kivárás üteme....
    Utoljára szerkesztette: Molnibalage, 2014.11.09. 16:05:13
  • Although
    #5204
    Fejére céloz és egy ponton kapsz egy sctriptelt lehetőséget a megölésére. Kiírja melyik billentyűt kell megnyomnod a megfelelő pillanatokban.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2014.11.09. 13:59:24
  • Molnibalage
    #5203
    9:00 táján egy-két így fejlövés után sárgára vált az ikon és mehet szétverni. Nekem SOHA nem vált sárgára. Most akkor bugos szar a PC-s változat és IJ...? Vagy mi a tököm van...?
  • Molnibalage
    #5202
    Hogy a faszba lehet megölni nagy tankot embert a hajón...? Hiába ütom verem a fejét mikor halálfej ikon van rajta az első suhintás után mindig eldob és grántvetővel is lőhetem a fejét....
    Utoljára szerkesztette: Molnibalage, 2014.11.09. 02:20:36
  • Molnibalage
    #5201
    Nem emlékszik valaki, hogy oda hogyan lehet feljutni? Már mindenre rájöttem magamtól, de erre valahogy nem sikerül.



  • MerlinW
    #5200
    Jeff Langevin műve.
  • sparrow35
    #5199
    Nagyon jó, te csináltad?
  • TBTPumpa
    #5198
  • TBTPumpa
    #5197
    Néhány kép a rajongóktól:




  • MerlinW
    #5196
    Ja, azt hiszem értem. Az útvonal amit adtam a Steam-es mentések helye. Ha crack-el használtad a játékot, akkor a mentések az crack-től függően vannak valahol a dokumentumok mappában. RLD!, Skidrow, stb. Ezt nem tudom pontosan megmondani.
  • Fpocok
    #5195
    Ha steames, akkor magától letölti a felhő. Rakd újra a játékot, akkor biztos jó lesz.
  • Majkyy
    #5194
    MerlinW köszi a segítséget. Hova kell visszarakni a mentéseket?
  • MerlinW
    #5193
    Steam/userdata/<számok>/203160/remote/
  • Majkyy
    #5192
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a 2013-s Tomb Raider-nél hova menti a játék a mentéseimet? Mert egy steam hiba miatt nem akart elindulni a játék,leszedtem hozzá egy online crack-t,de a mentéseimet meg nem találja,törölte valamiért a játék.
  • peterx
    #5191
    Sziasztok! Ha valakit érdekelnek eredeti PC-s Tomb Raider játékok, kitűnő állapotban, nagyon olcsón (egybe akár kedvezménnyel).. :)
    Tomb Raider játékok
  • TBTPumpa
    #5190
    Hmm. Korrekt vélemény nyilvánítás, de egy dologról nem írtál. Magáról Laráról! Csak azt ne mond, hogy nem szemrevaló az új Lara.
    10/10 a csaj!
  • Kandurex
    #5189
    Nah, kipörgettem a Definitive Edition -on.

    Összességében fasza játék volt, de pár dolog nem igazán tetszett.

    Grafika, a legtöbb helyen átlagon felüli, máshol már - már film szerű, helyenként viszont elég átlagos.

    Maga a történet és a pályák valahogy nem feküdtek igazán, a TR -nél én mindig különböző földrészeken, eltérő helyeken való csapatást gondolom, ez a szigetes dolgot zártnak éreztem.

    A fegyverek az íj kivételével nem váltották be a reményeket, hiányzott a régi több fajta fegyver lehetőség.

    Nagyon kevés ellen van, szinte ua. találkoztam egész játékidő alatt, és igazi Boss fight -ok se voltak.

    Fejlődés rendszer és a loot -lás,...hm, nem is tudom tulajdonképpen majdnem, hogy haszontalan volt :/

    Viszont ahogy az elején is írtam elég jól összerakták. A játék többi része főleg a desing elég fasza.

    7/10
  • MerlinW
    #5188
    Akkor mind a 10 Tomb Raider a te játékod.
  • Ozzyehh
    #5187
    Ha imádom indiana jonest és az ilyen kaland filmeket játékokat akkor ez az én játékom? most kezdek neki:)
  • tomsolo
    #5186
    Ez miért jó ár az 1500 Ft-hoz képest?
  • TBTPumpa
    #5185
    Tomb Raider Game of the Year akcióban a GMG oldalán (65% kedvezmény)!
  • Kandurex
    #5184
    Jó kérdés, nagy különbségek nincsennek, inkább prevgenhez viszonyítva orrba vágó. Na meg más élmény 120cm -en full-hd -ben...meg kell nézni.
  • Evoluti0N
    #5183
    Arcon kívül van valami jelentős különbség a PC verzióhoz képest (már ha azzal játszottál :D)? Videón láttam a definitive verziót, de az mégse ugyanaz, mint élőben.
  • Kandurex
    #5182
    Ez a defin verza elég állat ps4 - en, olyan grafikát tol. Zsír.
  • NiGhTM4R3
    #5181
    Jól van, higgadt fejjel erre is rájöttem. Törölhetitek a hozzászólásaimat nem aktuálisak..
  • NiGhTM4R3
    #5180
    Fú de idegesítő, egy melákkal harcolok akin nem fog a golyó és mikor lesebesítem és a csákánnyal kellene lesuhintaom rá egyszerűen nem hallgat az f gombra... próbálom hamar nyomni, később, folyamatosan...
  • NiGhTM4R3
    #5179
    Sziasztok
    A már felfedezett ereklyéket, sírokat, stb. miért mutatja továbbra is a térképem? van, hogy ugyanarra a helyre megyek vissza :/ nem lehet átállítani?

    A directx-et csak az itt belinkelt reg-ekkel lehet váltani? játékon belül nem?
  • Ulthane
    #5178
    Majd közelebbről szemügyre veszem ma este, még csak a szarvas kinyírásáig jutottam vele, úgyhogy ez csak első benyomás.
  • DarkSector
    #5177
    Mert így más, nekem ez is tetszik, ahogy a régi is...nem látom rosszabbnak.
  • Ulthane
    #5176
    Nem értem, hogy miért nem tudták megalkotni ugyanazt a pofit. Attól még lehet neki élethűbb hajat, bőrt, bármit adni, de ne egy új csaj nézzen már vissza a televízióból. :(
  • DarkSector
    #5175
    ezt elhiszem. :)
  • Ulthane
    #5174
    Hmmmm. Sajnos az alapjátékban aki volt, az helyesebb volt. :) Vagyis számomra helyesebb. :(
  • DarkSector
    #5173
    jól látod
  • Ulthane
    #5172
    Csak én látom úgy, hogy a Definitive-ben "más" Lara van, mitn az alapjátékban? Tegnap kezdtem el vele játszani, de nekem kicsit idegen ez az "új" Lara.
  • tomsolo
    #5171
    "mattx45 said: When I see how this language is horrible I understand"

    :DDD
  • MerlinW
    #5170
    Még szép, hiszen spóroltunk nekik egy valag pénzt:)
  • TBTPumpa
    #5169
    Crystal Dynamics a blogján megköszönte a magyar fordítást!
  • TBTPumpa
    #5168




  • TBTPumpa
    #5167