5366
Tomb Raider
  • bogyoka
    #509
    Az Anniversary-t többször végigjátszottam, nagyon tetszett, persze a többi is. Emlékszem, 13 ezer forintért vettem meg mikor megjelent.:)
  • Krisztiam #508
    én elkezdtem játszani az AOD-nel, de kb a negyedénél abbahagytam olyan rossz volt :D
    nekem az újak közül a Legend, Anniversary és az Underworld is tetszett :)
  • TBTPumpa
    #507
    Final Hours Part 2 - Magyar felirattal:
  • bogyoka
    #506
    Már régen volt, mikor az AOD-ot játszottam, bár nekem nem fagyott le.
    Nagyon remélem, hogy ez az új játékkal nem lesz gond. Már nagyon várom, eddig minden részét végigjátszottam.:)
  • TBTPumpa
    #505
    Nekem állandóan lefagyott, sőt egy bizonyos résznél akkora bug volt, hogy nem tudtam továbbjutni. Így a játék hátralévő részét már csak YouTube-on néztem meg. Hiába volt hozzá patch, még így is rengeteg hiba maradt a játékban, ami anno még nagyon ígéretesnek tűnt. 2003-hoz képest baromira szép grafikával. Így az a TR játék kimaradt az életemből. Az újkoriak közül a Legend a kedvencem. Az kellően szórakoztató és nem bugos! Remélem az új TR is hasonlóan jó lesz...
  • bogyoka
    #504
    Én pedig végigvittem, nem volt annyira vészes.:)
  • Krisztiam #503
    majdnem írtam, hogy normális vagy? aztán olvastam tovább és megnyugodtam :DDD
  • TBTPumpa
    #502
    Nekem az Angel of Darkness a kedvencem! Azt a részt a mai napig nem tudtam végigjátszani, mert ennyira bugos és félkész, hogy végigjátszhatatlan!
  • lucifer9393
    #501
    Nekem még az is maradandó, mennyir vártam a 6. részt... aztán mnnyire kínlódva játszottam végig. Haragszok rájuk, amiért olyan bénán hozták össze. Pedig már ott is próbálkoztak egy kissé darkosabb Larával.
  • Fpocok
    #500
    Nekem a 4. A vége elég nagy wtf volt... ráadásul emlékszem, hogy dühös is voltam miatta :D
  • lucifer9393
    #499
    Nekem is. Nemrég vittem végig ismét :)
  • MerlinW
    #498
    Nekem a 2. a kedvencem.
  • Zomil
    #497
    nekem a 4. rész marad az örök favorit, ott kellett volna befejezni(amit ugye meg is tettek történet szempontjábol) :)
  • DarkSector
    #496
    :D
  • Fpocok
    #495
    El is morzsoltam egy könnycseppet... de legalább az emléket róla nem veheti el senki :D
  • MerlinW
    #494
    Anniversary is jó lett szerintem. Gyakorlatilag megkaptuk az első részt modern köntösben. Én szerettem. Nekem egyedül az Angel of Darkness és a Legend nem tetszett.
  • MerlinW
    #493
    Hát, olyan TR mint az első 4 sosem lesz már sajnos. Azokban még gondolkodni kellett néha, ez pedig manapság nem divat...
  • lucifer9393
    #492
    Addig ütték a vasat amíg meleg volt. Sajnos ez a vas kihűlt már az 5. részre. Nem vették észre, és kikényszerítettek belőle még egy lapos hatodik részt. Az egyik cikkből ami Lara töténetével foglalkozott megjegyeztem egy ilyen okos kulcsmondatot, hogy Lara sikere abból adódott, hogy debütálásakor a vetélytársai egy izzadó szőke férfi és egy rohangáló kék sündisznó voltak, ezért is választották inkább a "formás" női idomokat (90-es években milyen formásak is voltak azok :D )
  • DarkSector
    #491
    Ja Underworld nem volt vészes de nekem a többi nem tetszett, nem maga a játék lett szarabb hanem csak sok volt befásultam tőle hogy ugyanazt kapom 7-8 részen át.
  • DarkSector
    #490
    Hát mertem volna esküdni. :D
    Olyan vagy nekem mint a Fidesznek az MSZP. Vagy fordítva.
  • lucifer9393
    #489
    Az előző külsőkkel se volt gond, volt mindene ami kell hogy legyen, és az Underworldban már nem volt póznás, sőt inkább vállas.
  • Fpocok
    #488
    Ahha, akkor azt hiszem itt lesz a gond: Nekem a videók alapján nem jön be az Uncharted...
  • DarkSector
    #487
    ja hogy erre gondolsz, azt hittem az előző részekben lévő külsőt mondod...hát lehet, de itt csalóka mert féloldalasan áll. :D
  • lucifer9393
    #486
    Öszzehasonlítva mondom az az első concept arttal ami megjelent róla. Itt jobban bejön, kissé vastagabbak a combjai, és van feneke. De ízlések és pofonok...
  • DarkSector
    #485
    Persze el lehet baszni, ha nagyon nem értő kezek munkálkodnak rajta, de ha olyan Uncharted szerű cucc lesz, hogy fele ügyességi/fele harc, akkor nekem igencsak tetszeni fog.
  • Fpocok
    #484
    Én azért félek. Én végigjátszottam mindegyik részt... mindegyiket... és nekem bejött az a platformos dolog. Főleg a korai részekben.
    (angel of darkness egy fos volt. Próbálták elvinni akciódúsabbá, nem sikerült)
  • DarkSector
    #483
    A stílusra írtam...de a játékmenetet illetően ugyanúgy lesznek platformrészek, nem annyira idegesítőek és bnák mint a régiekben, meg az akció miatt nem lesz végre lapos a cucc, embere válogatja nekem érdekesebb ez a Lara mint a régiek.
  • MerlinW
    #482
    Ezt majd megjelenés után. Az hogy akciójeleneteket mutattak belőle egy dolog, de 100% hogy lesz benne sok platform, puzzle dolog. Megjegyzem már az elején a barlangban is volt, ha visszaemlékszel az első videókra. Mondjuk, Legend és Underworld is tele volt akcióval.
  • Fpocok
    #481
    Platform ügyességiből egy akció játék lett... szerintem ez nem előny.
  • DarkSector
    #480
    A borító csak azért lehetett jó mert előnyére változott a stílus, aminek már rég itt volt az ideje.
  • TBTPumpa
    #479
    Szerintem nagyon jó ez a borító. Legalábbis az Underworld-höz képest... Nekem tetszik és én is reménykedem egy esetleges Gyűjtői vagy Limitált változatban.
  • DarkSector
    #478
    Vékony ? szerintem tök normálisra sikerült, nekem egy átlagos testalkatnak tűnik...mivel sokat ugrándozott a fákon ezért nem lehet neki uszógumikat rajzolni, szerintem pont hogy erősödött a régiekhez képest. :D
    Régi részekben egy utca póznának látszik hátulról...:D
  • lucifer9393
    #477
    Nem a fenti sávval van a gond, hanem szerintem túl "vékonyra" rajzolták itt Larát. Egyébként hangulatos kép, jó darkos. Most jut eszembe, lehet sokat éhezett...
  • grebber
    #476
    Remélem lesz valami gyűjtői belőle lara szoborral ,mert ez a game megérdemli a vételt!

    Jövőre ez lesz nekem 3. game ami vételre érdemes. (Crysis 3 [alap az összes rész megvan eredetibe], Alien CM, Tomb Raider.
    Mást egyelőre nem látok körvonalazódni ami miatt érdemes lenne pénzt kiadni.
  • DarkSector
    #475
    Ja igaz, inkább egy semmitmondó kis négyzet elbújva a sarokban mint egy noname plakát. :D
  • Fpocok
    #474
    Pcnek is van logója, rajta is van. Csak nem egy ritka szar színű vastag csík.
  • DarkSector
    #473
    És így? Én androidos fan lettem én arra rendelem elő. :)

  • lucifer9393
    #472
    Nekem valahogy nem nyerte el a tetszésem...
  • DarkSector
    #471
    De legalább van nem úgy mint a nemlévő PC-s. :)
  • Fpocok
    #470
    ratyi boxos logó.