5366
Tomb Raider
  • Although
    #549
    Nyilván ebben a véleményben már benne van egy jó adag tartás is a mai játékok szintjétől, szinte csak csalódás van leszámítva pár címet mint a witcher 2 volt vagy a Secret world esetleg az SWTOR. Meg lehet emelett is csinálni jóra de az nem 10 órás játékidő és etc. Tehát biztos ami biztos 10e-t nem adok érte. :)
  • wedge31
    #548
    Igazság szerint jó lenne tudni, hogy ez most egy full survival játék lesz vagy marad a TR stilus.
    Mert ha az elöbbi lesz akkor öngól a regenerálódás hirtelen nem is tudok olyan survival gamet amiben ilyen volt.
    Ha meg shooter lesz akkor teljesen mindegy mert ugy is henten van a hangsúly.
  • Krisztiam #547
    nem lehet úszni? akkor ez nem is Tomb Raider lesz.. csak a neve lesz az.. pff nem fogom megvenni először letöltöm és úgy nézem meg milyen..
  • Although
    #546
    Nos egy érdekes túlélős játékot kihívással esetleg fejtörőkkel, ez lehet lesz erről nem olvastam, semmiképpen sem egy olyat ahol jelzik hogy veszélyben vagyok ilyen idióta módon mint amit wedge leírt. Nyilván nem vagyok a kategória rajongója, rp játékokat meg a stratégiákat szeretem, ettől függetlenül nem kell egy skyrimhoz hasonló felfogású játék ahol semmit nem kell gondolkodnom majd mert a gép megteszi helyettem. :) A regenerálodó életerő sem az amit feltételeztem, különböző növényekre meg egyebekre gondoltam amit majd fel tudok használni. El kell ismernem, ilyen nagyon nagyon ritkán történik meg, kicsit beültem a hintába, nos ez nem az amit vártam a vidok meg az elözetesek alapján, olvastam most pár infot angolul, folytathatnám de úgy se érdekes :) Ez nekem 2e forintos attól függöen mit mondanak majd az ismerősök akik kipróbálják. Szóval maradok a fallout new vegasnál :)
  • DarkSector
    #545
    "Szerintem csak annyi hogy elsőre mindenki többet várt ettől. Személy szerint én is zat gondoltam ez érdekes lesz. De nem erről szól A látványról és a vérpistikről."

    Csak kíváncsíságból, mert gyanakszom hogy beálltál simán a sorba rimánkodni.

    Nem tartozol senkinek magyarázattal.
    De ki tudod fejteni 1-2 mondatban hogy mit vártál a Tomb Raider-től?
    És mit tudtál meg ami nem úgy alakult?

    Valamint miért csak a látványról szól? Miért vérpistike? (vérpistike az nem a grafbuzi szinonímája amúgy)
  • DarkSector
    #544
    Amúgy nem erőszak, tudom neked nem jön be de kevés manapság az olyan játék aminél nem regenerálódás van.

    Amúgy az életcsík NAGYOBB baromság mint a regenerálódás...
    Mert a csík hogy lönek téged és vígan futsz tovább addig mig 1 mm életed is van ez messze van a valóságtól.

    Az hogy mondjuk megütnek vagy leesel magasabb helyekről és kicsit megingsz az sokkal közelebb van a valósághoz, és kicsit pihenve magadhoz térsz.
    Mint sok játéknál a Stamina.

    Szóval oks neked a régi életcsík tetszik meg sok más embernek, csakhogy az pont az általad visszasírt megoldás a "irreálisabb".
  • Although
    #543
    Szerintem csak annyi hogy elsőre mindenki többet várt ettől. Személy szerint én is zat gondoltam ez érdekes lesz. De nem erről szól A látványról és a vérpistikről. Talán talán lesz egy jó sztorija de most már azzal is várok, majd mit ír a nép. De ez már így 2e forintos kategória nálam mind játék időt tekintve, ebbe azért a skyrim nagyon jó ha sok minden másban nem is, pl így azért annyira nem sajnáltam a pénzt végül, de ezzel nem fogok kockáztatni.
  • Fpocok
    #542
    Így van. Sokkal jobb. Tudom, hogy csak ironizálni próbáltál, de ez epic fail volt... mert tényleg jobb.
  • Hellsing47
    #541
    na mert a 'bújj el a addig amig benyomsz 2-3 hp potit, vagy feltekersz magadra 2kiló kötszert' az sokkal jobb megoldás igaz?
  • DarkSector
    #540
    Lehet kuka ha neked nem tetszetős, de egyértelműen jobb mint nekirohanni az élő fának is és szétszedni egy rpg-vel...:)
  • Fpocok
    #539
    Ez így akkor is kuka.
  • DarkSector
    #538
    Jobb mint a "légy szuperhős hentelj le mindent ami mozog.
  • Fpocok
    #537
    Mindegy mi a divat... egyszeráen nem reklámozhatják úgy a játékot, hogy egy nagy túlélős, miközben ilyen gagyi wolverine élet megoldást használnak.
  • wedge31
    #536
    Ez a mai divat meg a fedezék rendszer.

    Az uszást is hiányolom, mindig utálom ha nagy vizfelületek mellett nem lehet uszni.
  • Although
    #535
    Na akkor lemondok róla. Lehet megnéztem volna de így. Ez is a skyrimmel jött új vonalhoz tartozik felfogásban bár szerintem alul múlja majd sok szempontból látványra mennek és kész. Az biztos 2e forintál többet ilyenért. Marad a BG EE azért nem sajnálom majd a pénzt. Meg a secret world a funcomtól mint vételi szándék.
  • Fpocok
    #534
    Ezaz baszki... ilyen az igazi túlélő játék...bújj el, amíg nem lesz tiszta a kép. Gratulálok a sok balfasznak.
  • grebber
    #533
    Tehát akkor jobb esetben is max 8-9 óra lesz!
  • wedge31
    #532
    " A hétvégén a Crystal Dynamics kérdezz-feleleket rendezett a Twitter-csatornáján, a fókuszban természetesen a Tomb Raider állt. Szóba került a fejlesztés folyamata, de ami a legfontosabb, a játék mechanikájáról is felreppent pár apró tudnivaló. A válaszokat Karl Stewart, a Tomb Raider márkafelelőse adta a tisztelt rajongóknak.

    Az egyik legfontosabb kérdés az volt, hogy milyen hosszú lesz a játék. Karl szerint 12-15 órát sajtolhatunk ki belőle, attól függően, hogy milyen stílusban játszunk. Lara tud úszni is, de nem ebben a játékban. Nem merülhetünk alá a hűvös habokban, így nem találkozunk majd vízalatti pályákkal. Kár.
    A készítők beálltak a sorba: a modern játékok tömkelegében találkozunk regenerálódó életerővel - ez alól a Tomb Raider sem lesz kivétel. Nem találunk a produktumban hagyományos egészségcsíkot, ha Lara lába alatt forró lesz a talaj, akkor a kép véres lesz, s főhősnőnk picsog majd, mint a szopós malac. Szóval tudni fogjuk, hogy mikor húzzuk meg magunkat, medkitre nem lesz szükség. A harcrendszer egyértelműen jobban ígérkezik az Underworldben látottnál.
    Találunk majd rejtett poénokat a játékban, valamint a történet is kellően fordulatosnak ígérkezik - a Crystal Dynamics szereti "csavarni" a dolgokat. A fejlesztők megígérték, hogy december folyamán újabb információk landolnak a Tomb Raiderről. " -GK
  • Krisztiam #531
    akkor értesítés mindegy :D
  • TBTPumpa
    #530
    Max értesítést kértél, de nem rendelted elő...
    És különbenis még csak a sima változat van ott, nincs még sem Survivor sem pedig Collectors Edition-ra előjegyzési lehetőség.
  • Krisztiam #529
    nah előrendeltem a játékot a CG-nál :D
  • TBTPumpa
    #528
    Akkor maradunk a Survival Edition-nál... Ott nincs fémdoboz és Lara, minden más van, csak olcsóbban!
  • Krisztiam #527
    nagyon csúnya a karhajlatoknál ez a LC figura..
    pedig ezt venném, ha jobb lenne a figura.. nekem valahogy nem tetszik..
  • DarkSector
    #526
    látványban már megvolt, de meg nem veszem, én sima változatot veszek majd. :D
  • grebber
    #525
    És ha single akkor mi van akkor már nem lehet megvenni?
  • Fpocok
    #524
    De bazz, ez nem csak single lesz? Weapon pakk? Mekkora egy szarházi banda...
  • grebber
    #523
    Ha valami oknál fogva lehetne majd kapni 20k-ért megvenném de közel 30-at nem adok érte!
  • Fpocok
    #522
    DS el fog élvezni ettől.
  • grebber
    #521



  • Krisztiam #520
    hát ez a Lara Croft figura elég gagyinak tűnik..
  • Krisztiam #519
    kösz :)
  • TBTPumpa
    #518
    Innen
  • Krisztiam #517
    ez az infó honnan van?
  • DarkSector
    #516
    hobby meló:

  • grebber
    #515
    Hát még 18-at esetleg adtam volna érte de 20 fölött esélytelen!
    Majd ha akkor ha lesz olyan mint risen 2-nél hogy rajtukmaradt és 9900-ért szorták a rumoshordós verziót!
  • lucifer9393
    #514
    100 € a CE? Uram Isten....
  • Krisztiam #513
    hát ha 26 ezer lesz, akkor az elég sok
  • TBTPumpa
    #512
    Én beérem a Survival kiadással is! Artbook és Soundtrack jár hozzá és ez a lényeg. Csak borsos az ára, főleg úgy, hogy ez csak egy Singleplayer játék lesz...
  • Krisztiam #511
    lesz Lara figura? akkor megveszem tuti :D
  • TBTPumpa
    #510
    Survival Edition:
    Művészeti kiskönyv, Brian Horton illusztrációival
    Részletesen kidolgozott, kétoldalas térkép a szigetről
    Vízálló "túlélőtáska" (kicsi)
    Letöltőkód a játék Soundtrack-jéhez
    Letöltőkód fegyvercsomaghoz

    Collector’s Edition:
    A Collector’s Edition tartalmazni fogja a Survival Edition-ben foglaltakat, plusz egy Play Arts Kai 15 cm-es Lara Croft figurát, mindezt egy spéci fémdobozban.

    Árak:
    Survival Edition: PC: 59,99 € (kb. 17.000 Ft); PS3, Xbox 360: 74,99 € (kb. 21.000 Ft)
    Collector’s Edition: PC: 89,99 € (kb. 26.000 Ft); PS3, Xbox 360: 99,99 € (Kb. 29.000 Ft)