5366
Tomb Raider
  • Evoluti0N
    #669
    Hárman.
  • DarkSector
    #668
    Ha másoknak nem is tetszik, mi ketten jót fogunk majd játszani. :P
    Kevés az ilyen jó kis kalandjáték (várhatóan lesz). :D
  • lucifer9393
    #667


    Itt VGA trailer, de most az élőzenei kísérlet nélkül, csupán a lényegre koncentrálva.
  • DarkSector
    #666
    Jah akkor nemhogy jobb nincs ettől, hanem eleve rivális sincs...:D
  • wedge31
    #665
    Igen ilyen öserdösre gondoltam. A Dead Island nekem full coop játék azért nem emlitettem a maga kategoriájában nagyon jó játék.
    A crysis 1 meg még a mai napig nem megy full grafal nálam meg az ürlényes téma se hozott igazán lázba.
    Talán még a Boiling Point volt nagyon jó de az meg sajnos erösen bugos volt mégis hosszú idöre lekötött.
  • DarkSector
    #664
    Hát ja a crysis 1 bármilyen szép volt, nem volt ennyire jó, nagy táj volt, de kopár, semmi egyedi helyszínek semmi élet, mint kb egy resident evil 5 film, mintha egy virtuális élettesztszimulátor, nekem mindigis nagyon mű volt a crysis...
    ezeken kívül még a Dead Island, de az másabb mert zombis.
  • DarkSector
    #663
    Jó tudom tudom....a játékokban a hegyek meg házak mögött is vannak textúrák egy egész bolygó van kidolgozva, csak az a baj ezzel hogy AMIT LÁTOK AZ A FONTOS NEKEM...:D

    ez nem olyan mint a halo páncélja hogy hát bizzuk a képzeletedre hogy ki van benne. :D
    Akkor is lenne csaj, vagy kicsit dagibb-soványabb....fehérbőrű, vagy sötétbőrű, vagy fekete-szőke hajú, de semmi...1 eltérés van a tetoválás vagy karkötő a karjukon. :D

    Ja a piros szín érdekes.
    Biztos azért hogy a causal játékosoknak könnyebb legyen. :D
  • wedge31
    #662
    Nálam is a FC3 a GOTY, ilyen tipusú shooter utoljára talán pont az első része volt ami ennyire lekötött.
  • Fpocok
    #661
    Nem egyformák. Csak ugyanaz a ruha... mondjuk engem meg az zavar, hogy dzsungelben piros cucc... kicsit sem feltűnő.
  • Myselor
    #660
    a TWD jó,de messze van a GOTY-től:) AC3,FC3 szerintem:)
    ezt a Tomb Raidert meg nagyon várom már ^^
  • Fpocok
    #659
    Az csak a TOP3... maga a játék továbbra is kurva jó, csak ugye a havidíj... pár hónap alatt több frissítés jött hozzá, mint más játéknál egy év alatt.
  • DarkSector
    #658
    Hát ha a fc3-at éppenséggel nem vetted volna meg, nem értetlenkedtem volna, mert azért jó-jó de van 1-2 jobb a palettán, bár ha mindig kitolja valaki ami megjelenik akkor valóban csak ez van.
    Rá lehet kattanni, jobb mint a 2. rész, de én még nem tervezem megvenni.

    Mondjuk durva fikát sem tudok mondani, 1-et kivéve: miért egyformák az ellenfelek?

    de ez nem durva fika...:D
    Meg csak 1x említettem meg a topikban.:D

    Amúgy a FC3 egy olyan játék, ami példázza azt hogy hiába találnánk benne hibát, összeségében leköti a játékosokat.
    DS2 is ilyen, a grafikai nekem nemtetszéseket is úgy írtam hogy ettől még elismerem hogy rá lehet kattanni, összeségében jó játék, csak ezekre még odafigyelhettek volna, hoyg egy csiszoltabb játék legyen, de gondolom az fps hogy több legyen kellett a kompromisszum.
  • wedge31
    #657
    Azt hittem nálad is a TWD lett a GOTY...
  • DarkSector
    #656
    Rosszul emlékszel.
    Én azt mondtam hogy a látvány nem tetszik és az első rész JOBB volt, túl kékes a grafika.

    Valamint belinkeltem egy fát amin megakadt a szemem hogy mennyire gagyesz a kivitelezés, egy rajzos grafikával szebben meg lehetett volna csinálni.
    De ahogy az első részt megvettem ezt is meg fogom.

    Csak nem full áron, más problémára nem emlékszem amit említettem volna...

    Ja bocs igen meg nem értem a buta karaktereket, mert béna karakterek vannak meg többnyire a főellenségek is bénák, semmi kreatív ellenfél nincs benne, 2-3-at kivéve.
    De maga a kincskeresgélés, hogy sok secret van az jó.

    A lot rendszer nem gáz, de egyetértek shep-el vagy ki mondta hogy NEM vagy ráutalva.
    Most keci leszek olyan ez a lot mint a Hitman-ben a lopakodás.
    Van de a faszom tudja hogy miért. :D
  • Fpocok
    #655
    "Én azokkal nem vagyok kibékülve akik szaroznak, meg kritizálják hogy áh ők ilyen szarral nem játszanak, azt hozzáteszik, hogy max letöltik warezba.
    "

    Ez a terv. Vásárló a pénzével szavaz... aztán ki tudja... FC3-at is fikáztam, aztán kipróbáltam és megvettem. És év játéka nálam szvsz. :D
  • DarkSector
    #654
    Ez nem is probléma, ha minden játékot mindenki érdemesnek tartaná full árra, nem lenne verseny a játékfejlesztők közt.

    Alan Wake-et sem komálta senki, csak 2-3 milla ember, és mégis megvettem, semmi baj ezzel, ha majd később veszed meg 2-3 ezerért, ettől ez nem probléma.

    Én azokkal nem vagyok kibékülve akik szaroznak, meg kritizálják hogy áh ők ilyen szarral nem játszanak, azt hozzáteszik, hogy max letöltik warezba.

    Remélem Zomil kollega is inkább megveszi olcsón és úgy annak a tudatában kritizál és játsza végig, a demo-t!
    Ne csalódjak benne. :D
    Mert azoktól inkább jogosabbnak tartom a kritizálódást.

    Persze nem mintha elszámolnivalóval tartozna bárki bárkinek is, ezt mindenki a saját lelkére teszi vagy nem teszi.
  • wedge31
    #653
    50 óra? én ugy emlékszem a topikjából, hogy nagyon utáltad eleinte.
  • DarkSector
    #652
    Nekem nem interaktív film, az egy dolog hogy összevágták a látványosabb és lopakodós részeket.

    Láttátok már a Darksiders 2 trailereket?
    Csak mert nem tükrözi a játékot, trailer alapján az is egy nonstop hent, akció, de nem az...kimaxolva 50 órával mondom ezt.

    Zene valóban jó. :D
  • Although
    #651
    Magam részéről ha olcsóbb lesz lehet adok rá 2e-et. Mondjuk szerintem 12-14e Ft ezért nagyon sok. De ez a saját véleményem.
  • Zomil
    #650
    Uhh ez a zene eszméletlen jo...az OST-t muszáj beszerezni, ha már játék helyett egy interaktiv filmet kapunk :)
  • DarkSector
    #649
    Jaja tiszta Jurassic Park. :D
  • MerlinW
    #648
    Akkor ezzel sem játszol.
  • Fpocok
    #647
    Tele lesz gagyi, értelmetlen QTE-ekkel... reggel hallottam.
  • DarkSector
    #646
    Ja az lesz....
  • Although
    #645
    Igazi Hollywoodi "film" lesz :)
  • Evoluti0N
    #644
    Ez nagyon hangulatos volt. Az élő zene pedig még rátett egy lapáttal :)
  • lucifer9393
    #643
    A végén még a hideg is kirázott
  • DarkSector
    #642
    Tomb Raider trailer. sok-sok új jelenettel!

    Nekem egyre jobban tetszik. :D
  • Ironman2
    #641
    Én mást látok rajta
  • Hellsing47
    #640
    kérdem én, ha a régi tr játékok játékmenete tetszett, majd te olyat olvasol, hallasz, hogy az új résznek megújul a játékmenete, de közben mégis úgy látod, hogy csőjáték lesz, akkor az már mért nem felel meg?

    kicsit izzadság szagú ez az egész fikázás

    abba bele se megyek, hogy olyan dologba mint egy arany indikátorba belekötni minek kell. hát máshogy hogy a francba tudod meg merre keresd az adott tárgyat, helyet, személyt? (minimap hiányában persze)
  • DarkSector
    #639
    Hol van így hirdetve? Vagy hol volt?

    "TOMB RAIDER

    Genre:
    Action
    Release Date:
    3/5/2013
    Publisher:
    Square Enix
    Developer:
    Crystal Dynamics
    Gamesite:
    Click Here
    ESRB:
    RP"
  • Zomil
    #638
    Hát mikor ugy van hirdetve a játék, h tulélö sandbox, akkor nem egy csöjátékra gondol az ember.
  • Hellsing47
    #637
    mért a régi részek nem csőjátékok voltak?
    nem értem a felháborodást..
  • DarkSector
    #636
    A fellülnézetes tisztességes kezdeményezés volt hiszen párhuzamban ment nem a sima sorozatot akarta leváltani. :)
    Én kimaxoltam nekem nagyon bejött.
    Egyszerű és nagyszerű.

    Bár kevés játszható karakterrel de jó volt.

    meg az is gond hogy a DLC-k időre menő challange-ek voltak és nem rendes pályák...
  • Zomil
    #635
    Hát mivel a sorozat szerelmese vagyok, ezért nagyon beindult nálam a hype mikor az elsö videokat megláttam, aztán mikor egyre több jött egyre nagyobb lett a csalodás is...
    Tomb raider anniversary ota mindegyik rész megvan, igen még a felülnézetes is ami szerintem nagyon jol sikerült. De jelenleg inkább megveszem egy karácsonyi csomagban a most steam-re felkerült régi részeket, minthogy erre az uj részre költsek.
  • DarkSector
    #634
    Persze ne legyen gyermeki könnyedségű, de ne is legyen Ninja Gaiden....
  • Although
    #633
    Ott a pont megint mondom az első videok alapján azt mondtam anno huu ez jó lesz..:)). De hát okos ember megpróbál a reklám mögé nézni és témylegesen felmérni ez neki való vagy nem :)
  • DarkSector
    #632
    Azt mondom isten adja hogy legyen igazad, nekem pénzt spórolnának vele. :)

    Azt tudom én a nexgen TR-eket nem vettem meg de nem is warezoltam le...(mármint magamnak nem...haveromnak igen.)
  • Although
    #631
    Igen ezt ismerem. Nem erről beszéltem magáról a feladatokról. Ez egy mozi lesz valószínű talán jó sztorival ismerve a crystalt. De ezt nem is negatív értelemben írtam.
    Amit nem hiszek az az hogy tényleg realisztikus és nehéz lesz. :) Mert akkor a userek többsége sírni káromkodni fog :) Márpedig ezek hasonlóan a Bethesdához ezért a nagy munkáért sok pénzt akarnak kapni :) Tehát nekem marad a kickstarter mikor hozzám hasonló emberkék fizetnek valamiért :) De amúgy igazad van.
  • Zomil
    #630
    Hát igen, ezért is remélem, h akkorát zakozik a kiado, mint anno az angel of darkness-el. És akkor talán visszatérünk a régi szériához vagy örökre elfelejtik a sorozatot(ami nagyon jo lenne). De hát a marketing szövegnek szépen bedöl a sok gyerek aztán fanboy-kodnak, h ez mekkora királyság már, tiszta sötét hangulatu és izgalmas és még arra se kell figyelned, h legyen nálad kötszer vagy valami, mert elbujsz és gyogyulsz.