5366
Tomb Raider
  • Harbinger
    #709
    Igen, volt benne ötlet: a régi sírok helyet Párizs sikátorai között, prostik és kisstílú tolvajok között.
  • DarkSector
    #708
    Hosszú gameplay, kb a 40.perctől: TOMB RAIDER gameplay
  • Zomil
    #707
    Az 5let maga valoban nem volt rossz, h kicsit darkosabb legyen Lara :)
  • lucifer9393
    #706
    A sztorit tekintve nem rossz, de a kivitelezés borzalmas volt.
  • DarkSector
    #705
    Hálisten azzal nem játszottam még. :D
  • DarkSector
    #704
    "Tényleg az a gond az eddigi infok alapján a két leglényegesebb kérdés egy kalandjáték során a fejtörők és a nehézség, nem mint hack and slash, az nem gondolnám hogy szuper lesz. "

    A mondat második felét nem értettem meg. :D
  • Although
    #703
    Hehe, jaja :)
  • lucifer9393
    #702
    nem hiába Although a nicked (no offense)
  • Although
    #701
    Sok szempontból tényleg jó fejlesztettek. Az egy kérdés ez a fajta átvezetős videos ahogy látom a korábbiaknál is több lesz ami mondjuk egy kalandjátékba még jó is lehet. Tényleg az a gond az eddigi infok alapján a két leglényegesebb kérdés egy kalandjáték során a fejtörők és a nehézség, nem mint hack and slash, az nem gondolnám hogy szuper lesz. Ennyi röviden.
  • lucifer9393
    #700
    tényleg, abban még olyan is volt.
  • Harbinger
    #699
    Mióta újra kellett reggelnem lemaradtam a topicról. De látom túl sok hzs volt október óta. :S
    Ez karcsáonyfa őóz? Akkor milyen az AoD-es verzió? :D Istenem, ahogy az egérrel fix lábbakkal forog a tengelye körül. XD
  • DarkSector
    #698
    Ez a karácsonyfa póz:

  • DarkSector
    #697
    :D ja addig még láttam a játékot. :D
  • TBTPumpa
    #696
    Hangulatos videó! Már nagyon várom a cuccot, kár, hogy még nincs március...

    Március 5: Tomb Raider
    Március 12: StarCraft II: Heart of the Swarm
  • lucifer9393
    #695
    Kár, hogy olyan jelentéktelen volt ez a Krakenes pálya is. Az a polip ártalmatlanabb volt, mint egy ma született bárány. Pedig milyen jó kis boss fightot lehetett volna kikerekíteni belőle.
  • DarkSector
    #694
    azaz nem a story-t akarom kritizálni az biztos jo elhiszem, csak nekem nem volt 10x-re elegendő. :)
  • lucifer9393
    #693
    Ja, vagy úgy. Csakmert a TR L, A, meg U "trilógia" sztorija azért elég "érzelmes", nekem tetszett. De ott is műanyag gyilkológép volt még.
  • DarkSector
    #692
    Ellenben van mozgása. :D
  • DarkSector
    #691
    Nem keciségből, csak magam miatt nem rátokerőszakolásból hanem hogy engem megértsetek.

    Itt a tipikus TR mozgás, áll mint a cövek, fut mint egy sportoló az olimpián felhúzott orral, megálsz durr megint karácsonyfa póz. :D
    Persze ez csak egy része e játéknak, csak ezt mondom hogy ebben örülök hogy végre változott, saját izlésem miatt. :D

  • Zomil
    #690
    Aki nem tud uszni
  • wedge31
    #689
    Ez igaz.
  • DarkSector
    #688
    Rakd egymás mellé az utcsó tombot meg a mostanit, látod az eltérést?
    Ha igen akkor no comment, nem kell ezt tetézni, egyszerűen közelebb van az új TR csaj egy valós emberi lényhez mint a TR.

    A TR Underworld szép grafika, de ettől még a régi mozgás van ami gagyi hatású. Ehez képest.
  • wedge31
    #687
    A farpofáiról leolvasható mimika neked már nem is elég?
  • DarkSector
    #686
    Nem a történet generálta érzelmekre gondoltam, hanem a mimika meg animáció, amit az arcáról testmozgásáról veszek le. :P
  • lucifer9393
    #685
    A Crystal Dynamics-os TR-ekben már voltak azért érzelmek. Főleg az Underworldben. De a Core-os Lara valóban robotszerű volt.
  • DarkSector
    #684
    Az SC egy lopakodós más téma, a TR egy akció-ügyességi-kaland, pont ellentéte, nem jó dolog összehozni a 2-őt, mert egyiknek szar dolga lesz.
    A TR ebben a stílusban ami lesz jövőre lesz igazi kalandjáték, egy vérbeli izgalmas játék, egy "élő karakterrel" , aminek a régi részekben robotváltozata futkározott, itt inkább vissza fogja adni az érzéseket az arcán és mozgásán láttatva esetlen, gyenge nő aki csak túl akarja élni a story-t...

    Ennyi leszarom ha lesz benne qte, de legalább élvezzem a story-t és ne csak egy robottal ugráljak meg lövöldözzek, emberi érzések nélkül.

    Én a mostan tombokat nem nagyon éreztem át, nem tudtam már velük azonosulni.

    A régi 3 rész jó volt az akkori technikákkal akkoriban.

    Manapság többet lehet...mégpedig ennyivel többet.
  • wedge31
    #683
    Igen, ez egyenlöre sokkal jobbnak tünik.
  • DarkSector
    #682
    Nektek az nekem ugyanaz kivéve a grafikát.
  • Evoluti0N
    #681
    Sajnos a Splinter Cell nagyon el lett gyapva a Conviction-nal és úgy tűnik, hogy a legújabb rész se lesz jobb. Azonban a videókban lehetett már látni, hogy milyen irányba változik a játék, ahogy a TR-nél is lehet. A SC-nél már ott nem tetszett amit láttam, itt tetszik.
  • Fpocok
    #680
    Hát nagyon sokat változott... szerintem elég egyértelmű.
  • DarkSector
    #679
    Akkor elhiszem én látszatra ugyanazt láttam, a mozgás a felszerelések maga a játékmenet.
  • wedge31
    #678
    Nagyon megváltozott.
  • lucifer9393
    #677
    hogy nem talált ez már magára egy kabátot meg egy kesztyűt hófúvásban, toronymászáshoz

  • DarkSector
    #676
    Nekem nem tűnik úgy hogy a Splinter megváltozott volna.
    Mondjuk nem is nyomtam végig az újakat, csak az első 3 részt.
  • DarkSector
    #675
    Hát bárcsak elözönlenének az ilyen játékok. :D és ezek közt halnék meg. :D
  • wedge31
    #674
    Azért egy ilyen nagy változást én óvatosan fogadok. A Splinter Cellt is sikerült elcseszni a nagy megújitással.
  • Fpocok
    #673
    Ez lesz a sírkövedre vésve is :D
  • DarkSector
    #672
    Jaja, nekem nem mindegy hogy Lara milyen és hogy jelenik meg a tv-men erre a nagy pál fordulásra számoltam, végre megtörtént., énsem hallgatok senkire, soha nem hallgattam. :)
  • lucifer9393
    #671
    0/1. napos vétel lesz akkor, ha tudok hozzá szerezni egy TV-t. Engem nem érdekel más véleménye, itt a topikban mégúgyse. Lara ő Lara, hol így, hol úgy. Nálam number one, minden formában.
  • DarkSector
    #670
    Bocs. :D